poster

Ulovit miliardáře

 • slovenský

  Uloviť miliardára

 • anglický

  Catch the Billionaire

Komedie

Česko, 2009, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • formelin
  odpad!

  Zlatej Troška...(6.10.2009)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 4/10/// +Tomáš Matonoha, příjemná hudba, některé dialogy a scény -samozřejmě strašně nesmyslný scénář a postavy ad absurdum/// :-))) jinak začít nemohu. Čekal jsem něco špatného, ale že mě to bude až tolik bavit jsem vůbec nečekal. Známí herci hrají úplně jiné postavy než jsem u nich zvyklí. Přehrávají a ani se to nesnaží maskovat. Nemůžu si pomoct, tohle mě prostě bavilo./// Celkem 60%///(2.11.2010)

 • Fingon
  **

  Rádobysatirická komedie s rádobystylizovanými hereckými výkony, ale všechno to vyznívá do prázdna. Skvělá kamera a nasvícení, ale jak víme, tak to zdaleka nestačí. Jo a kde sakra byl ten Leoš Mareš, co jsem ho zahlédl v titulcích?(22.4.2010)

 • Marigold
  odpad!

  Čekal jsem, kdy Vorel přešlápne tu nejasnou hranici vtipné trapnosti, každopádně že předvede hned rekord ve skoku dalekém, to jsem věru nepředpokládal. Žumpa srovnatelná se spodkem septiku české kinomatografie.(22.9.2009)

 • NinadeL
  ****

  Zcela v duchu sklepáckého Kouře navázal nejprve Petr Vachler v Doblba!, po té Milan Šteindler v O život a nyní opět Tomáš Vorel v Ulovit miliardáře na téma karikatury soudobé společnosti. Tahle parta byla vždycky jiná, nehladila, nepodbízela se, jen si tak jela svůj vlastní humor a já doufám, že nadále i tak budou pokračovat. A samozřejmě omezí své potomky na exhibice v rolích vedlejších. Mimochodem, na DVD je vynikající video z castingu, doporučuju, senzační.(1.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace