Mladá dívka Jaroslava zvaná Ježek se opakovaně a marně uchází o přijetí na konzervatoř - obor herectví. Divadlo je její velká láska, jinak to ale v životě nemá lehké a musí se umět o sebe sama postarat. Během své práce v kiosku se setkává s chlapcem, který ji přemluví, aby mu dělala partnerku při zkoušce na JAMU. Odjíždí s ním do Brna a zkoušky se zúčastní. Komise vidí, kdo z těch dvou je talentovaný. Bude ale talent stačit? V malé televizní povídce si zahrála jednu ze svých prvních velkých rolí mladičká, teprve šestnáctiletá Zuzana Stivínová. (oficiální text distributora)

roswelll

Příběh mladé dívky, která usiluje o přijetí na konzervatoř. To se jí bohužel nedaří, proto odjíždí s náhodným známým do Brna, aby jemu pomohla při zkoušce na JAMU. Přestože se její talent zdá lepší, než talent onoho neznámého kluka, i zde zdá se zapracuje protekce, což dívka dává klukovi najevo. Ten o ní v tu chvíli přestává mít zájem a dívka se vrací do Prahy. První hlavní role Zuzany Stivínové ve filmu. ()

wictoria

docela zajímavé vidět Zuzku Stivínovou v její první roli a taky mě pobavilo, jak tam mladý Hrušínský hraje sám sebe :-) ()