barunkah

Působivý příběh o tom, jaké to je, když nám ostatní nerozumí, protože jsme odlišní. Pokud chcete nahlédnout do života autistů, vřele doporučuji. ()

Stoupa07

Skvělý film. Líbil se dokonce i mojí paní. A ta je hodně vybíravá. Velmi dobře natočeno. Po Rainmanovi další skvělý film o takzvaně jiných lidech. Nikdy mne moc nebere, když je u filmu napsáno, že je to podle skutečné události. Zde mi to dokázalo zážitek ještě umocnit. Doporučuji. ()

Dr.dogous

Autistická Temple se pere s životem, v jejím šílenství je až mnoho rozumu. Kdo je tady vlastně šílenec, ten kdo týrá nebohé krávy, nebo ten kdo se jim snaží ulehčit jejich umírán? Scénář 5 režie 5 herci 5 výprava 3 celkem 18 hodnocení 90% ()

kajza80

Výborný a určitě velice zajímavý film, který vám ukáže život autistky, která díky svým schopnostem změní hnusné zacházení s dobytkem. ()

Margay

Skvěle zpracovaný příběh úžasné ženy. Neodpustím si ale poznámku, že příští film o autismu by měl být natočen i o rodičích. Kdyby Templina matka neodmítla dát dceru do ústavu, kdyby ji nenutila chodit do školy, kdyby prostě nebyla odhodlaná, že autosmu nas***, tak o nějaké T. Grandinové nevíme. Skvělý námět, zasloužil by si minimálně seriál. Nejen o samotné autistické holce a humánnějším zacházení se zvířaty, ale i o její matce a problémech, se kterými se musela v Americe 20. století potýkat. ()

RoyBatty444

Emocionálny ale aj držiac sa pri zemi. Nepreháňa to s pózami a náročnými odkazmi či hlbokým filozofovanim. Herecké výkony sú dobré Danes samozrejme tiahne a je presvedčivá. ()

StandikK

Ty bláho... Tak to je mazec... Je málo filmů, které mě chytnou od prvních minut. Tento patři rozhodně mezi mě. Neuvěřitelný příběh o neuvěřitelné ženě, autistce. A hlavně výborný herecký výkon Claire Danes. Jak může být takový film jenom "TV filmem"??? ()

Recoba

Neuveriteľná oslava filmu, ktorí rozpráva PRÍBEH. štáb, herečki a hercov muselo tešiť, keď točili tento film. niekedi sila osobnosti a mišlienki, ktorej zasvetila svoj život. nech aj je nepekná autistka, majú večšiu váhu ako 200 milionová produkcia 100x zopakovanej stupídnosti. ()

kiten

Úžasný film, nejen kvůli tomu, co dokázala Temple Grandin se svým životem navzdory svému autismu,ale co dokázala udělat pro zvířata, která jsou dost často brána pouze jako výrobní "fabriky". Klobouk dolů před její snahou a odhodláním ctít a cítit je jako živé bytosti. ()

bastabasta

Určitě skvělý výkon hlavní představitelky, která bravurně vystihla podstatu problému autistické dívky, později ženy. Pokud bylo ve filmu reálně zobrazeno povědomí lidí a jejich znalosti o autismu, je film cenný i v tom, že můžeme porovnávat se současnou situací a "medializací" této poruchy. Snad k ní přispěla i skutečná hrdinka tohoto příběhu. ()

Rajca

Opäť jedna kvalitná produkcia HBO. Príbeh dáva nahliadnuť na svet očami autistického dievčaťa. Ukazuje aké je zväčša tažké vymykať sa zo štandardu. Ale aj to, že práve vďaka tejto inakosti môže človek dosiahnuť výnimočné veci ak má okolo seba ľudí, ktorí v neho veria a v správny čas mu podajú pomocnú ruku a ak človek najmä verí v seba a vo svoju životnú cestu. Claire Danes zvládla rolu s bravúrnou presvedčivosťou a vytvorila aj na filmovom plátne ženu, ktorá vzbudzuje obdiv svojim odhodlaním, vytrvalosťou, odvahou prekonávať seba samú, ísť do neznáma v snahe urobiť svet lepším a dôstojnejším miestom na život. Nech je inšpiráciou pre všetkých, ktorý hľadajú v živote stále svoj smer vyhovárajúc sa na nepriazeň osudu a nedostatok toho či onoho. Mimoriadne motivačný príbeh! ()

marganka

Byla jsem moc zvědavá jaký tento film bude. Přiznám se, že jsem od něj moc nečekala. Ale nakonec mě chytil neskutečný příběh Temple a její síla bojovat denně sama se sebou i s předsudky okolního světa. A navíc je tento příběh podtržen úžasným hereckým výkonem Claire Danes. Fakt si mě získala a věřila jsem ji každý slovo. Myslím, že tento příběh nemůže nikoho nechat chladným a Temple Vás vtáhne do děje a budete to s ní prožívat od začátku až do konce. Rozhodně stojí tento film za shlédnutí. ()