Nový animovaný komediálně-dobrodružný snímek o trpaslících Gnomeo a Julie dává nejslavnějšímu příběhu lásky na světě Williama Shakespeara další rozměr. Užít si jej můžete ve formátu 3D v kinech právě v období svatého Valentýna. Filmu se jako výkonný producent ujal zpěvák a skladatel Elton John, jehož písně jsou použité jako hudební doprovod. (oficiální text distributora)

Shakers

Trailer vyzeral fajn a myslel som, že to bude aj fajn zábava.Námet bol dobrý, ale celkovo to pôsobilo dosť sucho.Postavy nič moc a s nápaditosťou je to ešte horšie.Dalo sa tam toľko vtipných, ale aj akčných scén nahádzať a celkový výsledok ostal iba pri troške, kde tie akcie boli celkom fajn, ale s humor to bolo ešte horšie.A čo sa týka toho W.Shakespearea, tak ten to mal vo svojom diele lepšie vymyslené.Pre deti to bude určite fajn, to len ja som starý frfloš :-) 50% - 2* ()

Dever

Videl doma v 3D na FullHD 3D Plazme Panasonic Viera 600Hz. O tom, že je to zlátanina 1300 filmov a že je to skôr pre malé deti nieje pochýb. Ale zas samotný soundtrack bol veľmi vydarený čiže 55% si to zaslúži............ Soundtrack James Newton Howard a Chris Bacon : 1. Hello Hello - Elton John [3:44] ,2. Crocodile Rock - Nellie Furtado/Elton John [3:26] ,3. Saturday Night's Alright (For Fighting) - Elton John [4:54] ,4. Don't Go Breaking My Heart - Elton John/Kiki Dee [4:33] ,5. Love Builds a Garden - Elton John [3:34] ,6. Your Song - Elton John [4:01] ,7. Rocket Man (I Think It's Going to Be a Long, Long Time) - Elton John [4:42] ,8. Tiny Dancer - Elton John [6:14] ,9. Bennie and the Jets - Elton John [5:20] ,10. Gnomeo and Juliet [4:22] ,11. Dandelions [4:24] ,12. Bennie and the Bunnies [2:52] ,13. Terrafirminator [5:34] ,14. The Tiki, Tiki, Tiki Room - Wally Boag/Fulton Burley/Thurl Ravenscroft/The Mellomen [2:37], ()

MartinezZ

Po dlouhé době animák, u kterého se nepovedl originální dabing (v českém jsem to neviděl a vidět už opravdu nebudu), neuvěřitelné. Animace nic moc, nápad sám už moc invence nepobral (logicky) a převedení do světa sádrových trphajzlíků nevím, jestli byl ten správný impuls k tomu, aby se film vůbec točil (Copy & Paste to Bin). Možná by tak tomu mnohem lépe slušel dětštější, milejší a naivnější kabátek. Tahle akční animovaná nijak zvlášť humorná parodie na boj dvou znesvářených rodin a love story byl krok vedle. ()

BoncheR

Nebyť toho klišoidného koncu, ktorý sa dal čakať už od prvej minúty filmu (veď, čo iné čakať v rozprávke pre deti) celkom vydarený kúsok. Niektoré nápady boli naozaj originálne, napr. malý zajačikovia, jazdenie na kosačke, porcelánový plameniak... no celkovo to nie je až také skvelé. ((60%)) ()

oveckaoa

Musím říct že jsem spokojen není to sice kdovíjaká bomba jakoi třeba Na Vlásku ale zase ani i nějaký průser. Hodně se my líbí umístění těch songů a celkové zařazení do filmu i děj ujde (Shakespeare potěší to samé i ta panenka co je v traileru). Od Tvůrců Shreka 2 jsem sice čekal více zábavy a trochu tvrdší humor ale ani tak to není špatné. Navíc poslední dobou se my v animacích líbí vedlejší postavy tady vede ta žaba a ten plameňák, který těžce hláškuje :-) P.s. viděno bez 3 D v 3 D to může být třeba 5 hvězd. ()

• Při pohledu na poštovní schránky dvou soupeřících sousedů vidíme skrytou myšlenku z „Hamleta“ od Shakespeara. Červená schránka paní Montague s označením 2B zamyšlí „Být“, zatímco modrá schránka od pana Capuleta s označením 2B má lomítko, které zamyšlí „Nebýt“. (griph)
  • Notebook paní Montague má na sobě logo banánu. (griph)

"Spravedlivé" Zlaté glóby

"Spravedlivé" Zlaté glóby