Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

JayD

Už jsme to tu dvakrát předtím měli, ale třetí díl je podle mě nejslabší. Neurazí, neohromí občas se možná i zasmějete. ()

zdenny

Myslím si, že na tuto komedii se lidé podívají jen díky tomu, že znají "jedničku" a "dvojku", což byly daleko kvalitnější kousky. Teď si myslím, že by tato série měla skončit, neboť mlela z posledního. Víceméně se vařilo z vody a protože to tvůrci věděli, vyfrekventovali slovo Jebal (Focker) tak, že už to bylo spíš absurdní. Navíc se tím nezachránilo vůbec nic. Pár úsměvných momentů tam sice bylo, ale jak říkám, sérii to nijak neosvěžilo. Jména D. Hoffmana a B. Streisand zde mají úlohu vějičky, protože tito herci se zde objeví opravdu na skok a opravdu jen samoúčelně. Celou sérii ale hodnotím velice pozitivně. PS: Nejlepší věta filmu: "Chceš být kmotrem Jebalem?" ()

JohnSmith

Nenasmál jsem se zdaleka tolik,jako u předchozích filmů,ale pár vtipných scén tam bylo. Jen nechápu jak mohl trapák Wilson dostat tolik trapnýho prostoru pro svou trapnost ()

Brain-D

Třetí a zatím nejslabší díl a tak trochu vaření z vody. V prvním a druhém díle bylo nápadů dost, ale tady toho bylo prostě málo. Vůbec začalo to celé strašně slabě, ale v polovině jsem se začal trošku bavit. Polovina vtipů je to ze slovíčkaření. I tak opět fajn playáda herců jako: De Niro, Dustin Hoffman i Harvey Keitel. ()

hroubek

Po skvělém druhém dílu přišla studená sprcha s třetím, a snad závěrečným dílem fotří trilogie.Ze začátku to nevypadá vůbec špatně, když překousnete Jessicu Albu provádějící klystýr jednomu muži.Je smutné co tvůrci udělali s postavou Roberta de Nira, jelikož se chová jako hňup.Kdyby to bylo ospravedlněno senilitou, dalo by se to omluvit.Film mě začal být volný ve chvíli, kdy se Alba snaží sbalit Stillera, kdo viděl, ví o čem mluvím.To co fungovalo v minulých dílech, tady funguje tak na půl.Zbytečné pokračování, ale najdou se tam momenty, které pobaví. ()

Guzo

První dva díly byly přibližně na stejné úrovni, proto jsem se dalšího pokračování moc nebál, ale bohužel už to celé vyčpělo. Žádný extra povedený vtip se nekoná za celou stopáž, snad jen ty titulky na konci opravdu pobavily.. ()

R1CH1E

Horší než první díl, ale mnohem lepší a míň úchylný než druhý. V rámci komedií nic novýho, al na opětovné setkání s rodinou Jebalových se pěkně kouká a jedinej kdo mi to kazil byl Owen Wilson. No a finálová "youtube" scéna v závěrečných titulcích byla pecička. ;-) ()

blackJag

Nejslabší “fotrovina“, co si ale budeme vykládat, ani předchozí díly nebyly žádným komediálním zázrakem. Nejsem asi sám, kdo si myslí, že De Niro nemá tyto chujoviny zapotřebí. V kontextu třetího pokračování spěje dehonestace jeho renomé do úplně absurdní formy a člověku je ho až líto. Stillerovi asi zvracení a fórky s erekcí zapadají do portfolia, co ale ostatním ze zvučného obsazení imponovalo na takto sflikovaném scénáři, nepochopím. Takový Harvey Keitel je tu třeba úplně zbytečně... Obehrané, nevtipné a částečně (3 scény – blití malého Yebala, stříkání krve starého Yebala a ta nešťastná De Nirova erekce) samoúčelně trapné až nechutné. 40% ()

Autogram

Rovnako ako predchádzajúce plné humoru často nasilu. Dustin Hoffman: Treba sa pobaviť na tom, čo je ľudské. Takže deti, špárajte sa v nose, robte šušníky a ohadzujte sa nimi. Ale len suchými, nikdy nie mokrými! ()

Krosmen

Bohužel se projevil známý nešvar pokračování, kdy již při první zvracecí scénce je jasné, že tenhle kousek nebude tím, na jehož DVD byste se báli postavit hrnek s čajem. Herci nám o poznání zestárli, humor poněkud zvadl a myšlenka, která měla zřejmě být cílená na to, kdo je vlastně hlava rodiny, zapadla do hluboké díry hned vedle polonahé Jessicy Alby. Nicméně pořád to bylo o fous lepší než přímý přenost z předávání Českého lva za rok 2012 ()

spikey1

Poprvé to byla pecka, bývalý agent CIA jako budoucí tchán, a nemocniční ošetřovatel s nejhorším jménem na světě jako jeho budoucí zeť. Podruhé se rodina rozšířila o matku sexuoložku a otce bývalého hippie, a potřetí... potřetí už to trochu mlátí prázdnou slámu, naproti tomu stále se z toho tématu dá vytřískat spousta zajímavých situací a situačních vtípků. Jasná oddechovka po náročném dni, ke které je nutno přistupovat bez ambicí ()

Georgex

Fotři potřetí a vzhledem ke kvalitě posledního dílu, doufám že naposled. Nevím proč, ale od předchozích fenomenálních dílů jsem věřil, že to bude další skvělá podívaná, nestalo se. Fotři sice neurazili, ale ani si neudrželi svoje skvělé tempo. Hlavní, co jsem na těchto filmech miloval, byl neodolatelný, nedůvěřivý a podlý tchán Špion Jack v podobě Roberta De Nira. V tomto díle bohužel jako kdyby nebyl ve své formě a proto celý film ztrácí na humoru. Podle mě dostal málo prostoru. Greg Jebal je pořád stejný popleta, ale těch scének, u kterých by jste se lámali smíchy tady moc není. Postavě Owena Wilsona věnovali zase až příliš moc prostoru. Malý Jebalové se povedli. Film rozhodně nepropadl, ale od režíséra takové komedie jako byly první Prcičky, bych čekal větší odvaz. Proto hodnotím 60% ()

jefff

Třetí díl už nefunguje. Scény nevyznívají jak by měli a topí se v trapnosti a sterilitě. Stiller jakoby neměl vůbec co hrát s De Niro jakbysmet. Oproti prvním dvěma povedeným dílům je ten třetí nedůstojným zakončením. ()

tommy187

Tak tento film veľmi nevyšiel. Ako rodinná komédia, vhodná na nedeľný vyčer snáď, ale jednoducho takýchto komédií tu už bolo dosť. Treba niečo nové!!! Nestačí zohnať De Nira, Stillera, Wilsona a Hoffmana a natáčať. Tí herci sú úplne skvelí, ale tu nemali čo hrať. Nie, nie toto nevyšlo, ale prvý diel "Jeho foter to je lotor" bol pekný :). Znova sa potvrdila moja obľúbená hláška : "Prosím Vás nenapodobňujte a nerobte druhé časti megaúspešných filmov". ()

Liqid

Pokus o navázání na předchozí povedené díly se moc nepovedl a suchá místa plná trapností zde byla dost často, bohužel. I tak jde ale o průměrnou komedii díky hercům. ()

P1tr

Po výborné dvojce přichází chabé zakončení komediální trilogie, která si rozhodně zasloužila lepší závěr. Tvůrci bohužel vsadili na špatnou kartu a servírují nám chabý příběh plný laciných a debilních "vtipů", které v drtivé většině nefungují a film nedokáže zabavit ani přes kratší stopáž a působí spíše jako sbírka vystřižených nefunkčních scén, než jako finální sestřih. Herci si byli vady materiálu zřejmě vědomi, neboť působí unaveně a je vidět, že nehrají naplno. Pár fórků funguje, ale jsou zabaleny v nefunkčním balení, které dělá všem zúčastněným i celé sérii solidní ostudu. Určitě mohlo být hůř a o úplnou žumpu se nejedná, ale očekávání byla rozhodně mnohem vyšší, tudíž nelze mluvit o ničem jiném, než o zklamání. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)