Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

Pavlo

Strašné pokračovanie, ktoré je bez nápadov, bez vtipných gagov, bez zaujímavého deja a nových postáv, bez kvalitných hereckých výkonov,.... Tejto časti chýba proste všetko, čo bolo super na predošlých dieloch. Veľké sklamanie nad premrhaným potenciálom. ()

Krupe

Nejslabší díl, ale přesto jsem se ještě bavil. Další pokračování by to už ale asi zabilo. Trochu mě zklamal De Niro, respektive jeho role. V tomto díle jej nenechali tak vyniknout a je to obrovská škoda. Spíš se jeho postava zvrhla do naprostého špagetivola... ()

P@\/EL

Ucházející komedie, která předvede několik vtipných momentů. Nicméně tak kvalitní humor jako je v prvních dvou filmech, na něž tento film volně navazuje, už rozhodně nenabízí. Zápletka je tradičně postavena na souboji mezi Gaylordem Jebalem a jeho tchánem Jackem. ()

T600

Tento film je skvělá ukázka toho jak někdo "vaří z vody". Vtipná scéna, které se opravdu dalo zasmát byla snad jenom jedna nebo dvě, ale jinak to za nic moc nestálo. Druhý díl je určitě lepší ()

Chlo0opek

Přišlo mi, že celej film stojí na stále se opakujícím slově Jebal a je to to hlavní, co zde má diváka bavit. Truchu laciná zábava. Navíc oba hlavní herci jsou mi zde dost nesympatičtí. Asi nejvíc, z celé série. Slabší 3*. ()

Lucka07

Tento film je jedinečný důkaz toho, kam až hluboce může klesnout americká komedie. Úvodní fekalistická chvíle nad klistýrem (nevím, možná novodobé pojetí romantiky), proud zvratek do obličeje, stříkání krve z ufakleného prstu, .... končící prdícím balónkem a bavením se o holubech v nose. Nechápu, jak se něčeho takového mohli zúčastnit Hoffman či Streisand - že by ekonomická krize byla až tak závažná? Asi jo. ()

chosan

Ze začátku jsem si říkal že to je hrůza ale postupně jak se film vyvíjel musím říci je to nejlepší a nejvtipnější filmek ze série dávám 80%. ()

Starejsi

Veľmi nudné...niekedy som si myslel, že ani nepozerám komédiu. Scenár plytký a naozaj bez štipky humoru. Nuž ale bol tam De Niro tak som sa na to dal. ()

Pythonator

Kmotr Jebal nemá chybu a Jessica Alba dozdobí svým tělem každý film, obzvlášť když skáče ve spodním prádle do nedodělaného bazénu. Harvey Keitel hádající se s De Nirem taky velmi potěší. No a De Nirova pětihodinová erekce je nezapomenutelná. Přesto tomu něco schází a v porovnání s prvními dvěma jebalovinami je to o něco slabší. To ovšem neznamená, že by si film zasloužil místní hodnocení - přizdisráčů se najde vždycky dost. Pořád je to prdel. Očekávám čtverku, kde by se Stiller s De Nirem mohli konečně nadobro udobřit a společně by mohli jít po krku někomu jinému - změna neuškodí. ()

Sa.sa

Komedie pokračuje sice ztrácí trochu dech, ale pořád si zaslouží na to se podívat a příjemně se pobavit ;) ()

oskiii

Jak už tady bylo psáno, třetí díl doplácí na kvalitu předchozích dvou. Ale je tu opět skvělý Dustin Hoffman, který i přes minimum prostoru exceluje a poslední díl zachraňuje. ()

Abigail

Hlavně na to přátelé nechoĎte do kina!!! !Slabota, ta jedna hvězda je za moji milovanou Barbaru Streisand, která tam sice měla jen pár štěků, ale ve srovnání se zbytkem aspon malinko povedených. Jinak prachobyčejná nastavovaná kaše přizdobená vnoučaty, "vede" přitroublá scénka s napichováním ztopořeného penisu-fakt ubohost. Ani Dustin Hoffmann toho moc nepředvedl, ale asi proto, že nedostal příležitost. Dabing na nic, ocenila bych originál-když už. Vyhozený peníze. ()

forma

Pokud nejste fanoušky celé 'trilogie', nevezme vás za srdce ani tento díl. Ben Stiller zde nepodal tak hezký výkon jako v předchozích dvou dílech a ani s De Nirem to nebylo nějak valné a chybělo mi to neustálé týrání Bena jako v předchozích dílech. Ale kdo je fanouškem 'Fotříků' tak mi dá za pravdu že míň než 3 hvězdy tomu dát nejde . Vyzdvihuji režii a dávám malé bezvýznamné mínus za Jessicu Albu. Ano byla sexy jako vždy ale bohužel, zahrála silný podprůměr ! Dávám 3* za příjemnou rodinnou komedii u které se na 100% zasmějete a za důstojné ukončení celé trilogie ! ()

floppy4

Samozrejme 90% filmovych pokracovani s poradovym cislom 2 alebo 3 atd nikdy neprekona jednotku, ale mne ma saga Fotr je lotr vzdy co ponuknut (kupodivu), mozno ten pocit zabavy bol umocneny tym ze som to videl v kine. Toto pokracovanie sa ale prizivuje na uspechu predoslych, preto spracovanie bolo take lacne. DeNiro a Ben Stiller nesklamali, Jessica Alba prijemne osviezenie. Kazdopadne fajn zabavicka, taka lahka komedia, sem-tam dobre hlasky, ucel splnil, zabavil... 4 hviezdicky ()

macherano

Neni co dodat herci parada aj s novou tvarou jessica presne takto som si to predstavoval ziadne efekty nic celee je to na hercoch vyborne akurat hoffmanovi mohli dat viac priestoru nemam co vytknut inee uz som sa dlho tak nepobavil.. :D Toto je urcite najlesia cast serie jednotka za 5 hviezd dvojka ma najviac sklamala za 2 a trojka za 5* P.S. nechapem co to ma take nizke hodnotenie ludia zobudte sa........... ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)