Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

Skip

Do třetice vlastně to samé, ale stejně začíná jít kvalita dost rychle dolů, takže radši nepokračovat, nebo vymyslet nějakou bombu. Další pokračování v sestupu by mohlo být katastrofální. ()

kajas

Až u závěrečných titulků jsem zjistila, že jsem se ani jednou od srdce nezasmála jako u předchozích filmů. I přesto jsem další setkání s rodinou Jebalů a Byrnesů přežila a dalšímu pokračování se nebráním. ()

marleyy

65% Nejslabší z filmu o rodině Jebalových. Ale i tak jsem se pobavil - De Niro a Hoffman mě dokáží vždycky spolehlivě rozesmát. Je škoda slabšího scénáře, herci se neměli o co opřít. ()

Bonaparte.

Nejde vařit pořád z toho stejného... Scénař vcelku slabý a tak film zachraňují pouze hvězdy formátu, jakými jsou De Niro, Stiller či Hoffman. Vytratil se pověstný humor z 1 či 2. Nadruhou stranu já mám pro tuto komedii slabost a tak 60% ()

OG_Swifty

Zábava oproti prvnímu dílu skutečně mizerná (až na pár vyjímek), nicméně 3* jenom za Jessicu Albu si to zaslouží :D Remix byl taky dobrej! ()

ilemas

Mnohem horší než kdejaká česká komedie z poslední doby. Humoru málo, ukecané a nudné, stále dokola, po třetí už to nefunguje. Jessica Alba, kvůli které jsem vydržel až do konce se tu také objevuje poskrovnu. Trapný a ubohý humor, film hraničící s odpadem! ()

Beagle

Moje honocení filmů téhle série má sestupnou tendenci, přesně jako kvalita snímků. Začínala jsem na 4 hvězdách, Jebalovi rodiče to ještě uhráli na 3 a závěrečný (doufejme) díl s poněkud zbytečnou a samoúčelnou "dějovou linkou" Sustengo na podporu erekce a několika podobnými kravinami ode mě dostane 2 hvězdy. Dalo se to, ale všeho moc škodí. ()

Fíla

Na mě tenhle humor působil velice suše. Že by se jednalo o nějaký vtipně doprovázený film se říci nedá. Hodně průměrný film, ve kterém není nikdo schopný excelovat a vzít na sebe veškerou pozornost. Možná, že je to skutečně ten nejslabší díl z trilogie. ()

M.i.k.e

obrovské překvapení.Stillera zrovna nemusim a od třetích "fotrů" jsem absolutně nic nečekal,nicméně skutečnost je jiná a já se po celou dobu velmi dobře bavil.Ubylo klasických stillerovských "zbytečností" a nahradily je skutečně povedené vtípky.Z celé trilogie suveréně nejpovedenější díl...80% ()

(mOnkey)

Filmový ekvivalent lobotomie, při níž vám navíc zákeřní doktoři píchají do těla špendlíky. Scenárista u své práce aplikoval metodu, před níž nás kdysi varoval náš učitel - říkal tehdy, abychom nikdy nevyzvraceli své myšlenky bez uvážení na papír. I proto má tahle série o Jebalech strmě klesající kvality; třetí recyklování stále stejných fórů a kdysi komických situací nejen nebaví, ale už i štve. Linka s Jessicou Albou je úplně navíc, ale díky ní se dá aspoň chvíli na co dívat. Tohle prostě neměl šanci zachránit ani minutový výstup mého oblíbence Harveyho Keitela v tričku Kiss. S největší chutí bych tomu napařil odpad, ale když si vzpomenu na všechny ty Kameňáky a Majory Maisnery, musím se přeci jen krotit. Děsím se jen toho, že závěr může klidně svádět ke čtvrtému dílu. ()

Chen

Docela nepříjemné zklamání. Naprostá absence kouzla dvou předchozích dílů. Lehce zaměnitelná komedie z pásové produkce, která do série vůbec nepasuje. Styl humoru i atmosféra jsou úplně někde jinde a to není míněno jako lichotka. A to jsem se ta těšil, po skvělém druhém dílu. ()

Antabelus

Všeobecně platné a ve snímku velmi příjemně nadsazené pravdy o vztazích mezi generacemi v rodině, jejichž kombinace a celková implementace do nenáročného komediálního děje mě prostě bavila. Pravda je, že předchozí dva díly mají něco více do sebe, a tak jsem se rozhodoval mezi 3 a 4 hvězdami, nicméně zde na ČSFD je snímek podle mě velmi podhodnocený a tak dávám 4. ()

Hennes

První dva díly nasadily laťku poměrně vysoko a třetí je opravdu dost za nimi. Velice strohý a jednoduchý scénář, kde hlavní náplní filmu je oslava pátých narozenin dvojčat a propagace "viagry pro kardiaky". Alespoň Jessica Alba dodala filmu trochu šmrncu. Jinak s ohledem na ní a herce typu De Nira a Hoffmana musím dát ty hvězdy alespoň dvě. ()

Gee.Rocks

Já asi neumím nemilovat kterýkoliv díl "Fotrů". Z mého pohledu naprosto unikátní ostrovtipem obdařená komedie, která rozhodně není tuctová. Upřímně si myslím, že nové postavy jsou celkem zbytečné (ano, myslím tím Jessicu Albu, která mě celý film rozčilovala). Robert De Niro není králem mezi herci jen tak pro nic za nic... je ve špičce své generace proto, že dovede každý film povznést k lepšímu zážitku ze sledování. A jeho souhra s Benem Stillerem je zcela uzemňující. Tato "Fotrovská" trilogie je jednou z mých nejoblíbenějších. ()

SallyZen

Jebat to všechno! Sice jsem se bavil méňě než u jedničky i dvojky, ale to asi jen proto, že gaylord toho nepojebal tolik jako dříve. Teďkoň spíš všechno pojebával Jack Byrnes, a to už není ono. Aspoň Greg mohl vyjebat s Andy Garciou. Hlavně aby si to nespetl a nezkoušel to na záporáka z Oceans Eleven. Přesto slušná zábava, především remix na konci se mi moc líbil. 60% ()

Aljak

Vôbec nič by sa nestalo, keby túto "ságu" už na trilógiu nerozširovali. Aj keď nedá sa povedať, žeby to bolo nejak extrémne zlé, ale už to stráca svoje čaro. Prvý diel úplne skvelý, dvojka celkom fajn, no a trojka už pomaly ale isto znižuje úroveň celého tohto filmu. Napriek tomu to bolo vcelku pozeratelné, viacero dobrých scénok a opäť skvelé dialógy medzi Gregom a Jackom - veď ako by to bolo bez toho? No môže byť... ale snáď sa už fakt štvrtého pokračovania nedočkáme, obávam sa že by to bol posledný klinec do rakvy tohto vydareného filmu. ()

Figu

Po slaboučké dvojce jsem ani nic velkýho nečekal. To byla moje výhoda. Trojka je stále na úrovni druhýho dílu. K partě "srandistů" se přidala ještě "srandovnější" Jessica Alba a příběh je taktéž někde u toho pomyslnýho bodu mrazu. Zamlouval se mě tentokrát víc Owen Wilson svojí slizkostí a slušně to okořenil i drsoň Harvey Keitel. Jo, fakt mě to bavilo víc jak dvojka. 55% ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)