Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

filmmovier

Ano, je to nejslabší díl série ale já přesto nebyl vůbec zklamán. Staré známé postavy potěšily, bylo tu spoustu vtipných a skvěle zahraných situací, povedené hlášky a nenudící zápletka. Více prostoru mohli dostat Dustin a Barbra, nejlepší je Robert DeNiro a Jinx a potěšila mě (opravdu velice) Jésa Alba. Hlášky slušné, vtipy dobré, herci si udržují standard. Na třetí díl americké komedie vskutku velice ucházející. Překvapení bylo veliké. Za mě rozhodně 80%, já se po celou dobu bavil slušně a ani chvíli se nenudil... ()

Estrellita

Někteří lidé by se měli naučit poznat, kdy je vhodné říct si "dost". Třetí díl minisérie o válce otců je tak zajímavý, že si u něj člověk výborně procvičí mimické svaly (nikoli od smíchu, ale od zívání) a často taky zjistí několik důležitých věcí, na které by při sledování např. "Příběhu rytíře" (nebo podobné kraviny) rozhodně nepřišel: že se gauč začíná drolit, že tamhle na zdi je otisk něčího prstu, že ta špína za nehty se nedá vydloubat zuby a nebo třeba že na obrazovce je rozmáznutá moucha. Ale tak - jako kulisa dobrý. 33% ()

Lachtaan

Završení snad vůbec nejpřihloupější komediální série, se kterou jsem měl prozatím to dočinění, dopadlo asi tak, jak by náročně nenáročný divák očekával. Ben Stiller nikdy kromě Waltera Mittyho nenatočil hodnotný film, v jeho komediích se stale ale najdou díla, která uchvátila i mě - diváka, kterému s přibývajícím věkem ubývá chuť do bláznivých amerických komedií. Škoda, źe zrovna trilogie o Gregu Jebalovi je jednou z těch, jež můžu považovat za ztrátu času. ()

honx

I kdyby to byla absolutní hovadina, tak dám dvě hvězdy za herecké výkony a za povedený český dabing. Kravina to ale nebyla, takže to je s přehledem 75-80%, a ať si říká, kdo chce, co chce! :P ()

žvanimírek

Já mít takovýho father-in-law, tak první co udělám je, že ho vyřadím z circle of trust! Jinak hezkej konec, kterej přímo volá po čtvrtém pokračování, celá rodina na jednom místě, kdy se dočkáme? ()

ivan_drago

Stokrát opakované a vařené z vody, a těch pár (doslova pár) lepších a vtipnějších momentů to nezachrání ani náhodou... Na to jaké má film už podruhé obsazení se nepodařilo vytvořit odpovídající úroveň filmu. Během prvních deseti minut je vše jasně nalajnované a vy víte jak to dopadne. Nuda. ()

Mrkvič

Málody tak dodržuju sestupný trend dalších pokračování jako u těhle fotrů lotrů. Máloco má ale tak stejné scénáře a vtipy jako předchozí díly. Ale budiž. Ono dokola podávání dobrých kousků až tolik neuškodí. Jenže tady je fůra scén, které mají být akční a tajemné, jakoby byly natáčeny pro Kmotra nebo Čelisti, ale když trvají několik minut, tak to absolutně ztrácí jakékoliv kouzlo, a jen to pitomě natahuje stopáž. ()

Qitek odpad!

Něco tak trapného jsem opravdu dlouho neviděl. Ve skutečnosti je mé hodnocení někde na dvou. Díky osazenctvu beru jednu hvězdu, protože nevěřím, že nikdo z nich, od Stillera po Nira, Hoffmana ke Keitelovi, po shlédnutí filmu nevzal prachy z prasátka a nezaplatili producentům za stáhnutí filmu. Další hvězdu beru za ULTRATRAPASY píchání adrenalinové injekce do stopořenýho péra De Nira, za blití, za Jessicu Albu a především za závěrečný fight mezi balónky. Styděl jsem se za ně. Opravdu styděl. ()

LiborGondek

Říká se do třetice všeho dobrého, to zde ale neplatí. Fotři jsou lotři už nejsou tak dobrým filmem jako předchozí dva díly. Je tam jen pár hodně dobrých momentů, ke kterým by mohl patřit například závěr: "Když se sem stěhují Jebalovi, tak my taky...!", jinak je to už jen průměrná komedie, i když pravda, nadstandardně dobře obsazená. 65% ()

Jizni Tlapa

Celé to působí jako absolutní jebalovina, která hýři průměrným scénářem s několika povedenými dialogy. Dějově je to však na hranici nudy. Za herecké výkony a klasicky "jiného" Wilsona 50%.... originálně ukončeno vtipnými titulky.. ()

oveckaoa

Oba dva Fotři se my líbily jednička byla boží dvojka důstojné pokračování ale trojka jim trochu kazí pověst. Vtipů už nejsou tak dobré jak u jiných dílů a je tu jiný styl ,, humoru ´´ . Takže očekávejte pozvracení otce píchání injekce do penisu a podobné věci ale pokud Vám to příjde vtipné tak Vás tento film potěší mě to vtipné nepříjde tak proto pouze 60 procent.Celý film je neksutečně průměrný a táhne se a nudí ale co ho v mých očích zachraňuje jsou 2 věci Jinkers (ta kočka mě vždy dostane :-) ) a závěrečná scéna na youtube s tím remixem to opravdu nemá chybu takový byt celý film tak dám 5 hvězd. P.s. mám pocit že bude další díl ale opravdu bych netipoval zápletku (už 3 je vaření děje z ničeho) ()

ivan bohatyr

Sem tam jsem se zasmál, jako celkově je to sice dost střeštěny, jako předchozí díly, ale místy už dost trapny. Divatelny to je, nenudil sem se, ale z dosavadních "fotrů" nejslabší. ()

pytlik... odpad!

Humor jsem po zkušenosti s minulými díly nečekal, takže v tomto ohledu jsem rozhodně nebyl zklamán. Naopak zásadně přibylo zcela hloupých dialogů, kde se zvláště překonával ten blonďatý herec s transplantovaným nosem od nějakého hodně špatného boxera. Nevím, proč se Stiller stále pokouší o komické role, když pro ně vůbec nemá talent... ale jo, chápu ho. Narodil se moc pozdě, takže prošvihl svou životní příležitost - natáčení mnohadílné Planety opic - kde by mohl hrát jednu z hlavních rolí, a ani by nemusel chodit do maskérny. ()

sahe

Dávám maximálně 60%. Sice některé scénky jsou velmi komické, jenže třebas scéna s krocanem a uříznutým prstem je pěst na oko a nezapadá... Owen Wilson, mno budiž, ale sama bych ty jeho spirituální žvásty nakopala do z*dku :-D A Jessica Alba? Sakra kdo jí tam dostal? ()

VasaX

Nejslabší kousek Fockerových. Celé už to stojí na individuálních vtípcích (a k tomu pár gagů), které stejně v našich končinách navrch podusí dabing. Z různorodých (čti různě ujetých) charakterů se tu vyvařuje poslední zbytek humorných situací, do toho se trošku povaří i klasické záležitosti na téma děti a ve výsledku se servíruje něco, co je neutrálně hnědé s neurčitou konzistencí a mdlou chutí. A účinkování Jessicy Alby na tomhle kousku považuji za krutý omyl. Sice alespoň něco pěkného na pohled, ale podpásovka co se týče mého celkového vnímání Alby jako sympatické herečky v povedených filmech... ()

Mishqo

a to som bol este zhovievavy ze som dal 2*....jedno klise za druhym....vtipnost sa uplne vytratila...uprimne som sa zasmial asi tak na 2-3 situaciach...nad vodou to tam drzali Hoffman a Streisand preto skoda ze sa tam objavovali len velmi malo ()

drake31

Čisté varenie z vody ktoré už nič nedokáže ponúknuť a všetky predkladané akože vtipy vyznievajú vo svojej podstate trápne a nezábavne. Veľkým plus je ale prítomnosť Jessicy Alby ktorá priniesla oživenie do tohto nudou zmietanom filme. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)