Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

Jaroslaf odpad!

Třetí část trilogie už naplno nemá co nabídnout a tak si pomáhá lacinými parodiemi např. na čelisti a a z de nira už dělá neschopného a zmateného důchodce beze všech CIA propriet. Zcela zbytečné pokračování. ()

Curunír

Mně se to náhodou moc líbilo, pokud máte rádi oba dva předchozí díly, tak mohu návštěvu kina pouze doporučit. A Kevča samozřejmě na Hrad! :) ()

joudas

Hledáte vtipný, inteligentní a hlavně zábavný film? Ano? Tak hledejte dál. Tenhle totiž nesplňuje ani jedno. Je škoda, že tato fotří série klesla až takhle nízko a pevně doufám, že se s dalšími díly už nesetkáme. ()

Gastovski

Nebudu vůbec kritický, ani k filmu, ani k (ne)herectví Jessici Alby a už vůbec ne ke skvělému humoru. Mě se to navýsost líbilo. Vůbec jsem nezaregistroval žádnou trapnou situaci (chvíli byla obava z malých Jebalů, ale byli v pohodě), drobné vtípky a hlášky se jen sypou a opět svěží herecké obsazení. P.S Jako zapřísáhlému skypařovi se mi ani film znelíbit nemohl :) ()

KOZEL84

Na potřetí už to táhne hlavně sympatické obsazení.Pár forků ještě ujde,ale nejvíc sem se stejně smál,když sem si vzpomněl na hlášku z jedničky (tu o křídlech;)).Po tomhle sem na ni dostal zase chut'. ()

dawe787

U mě rozhodně úspěšné pokračování a silnější než dvojka. Kdo je fandou fotrů, myslím, že nebude zklamaný. ()

TaanStari

Tuctový film k žehlení nebo uklízení. Oproti jedničce a dvojce zase o kus dementnější, primitivnější, prostě víc americké... ()

adussh

Já mám k "fotří" sérii zvláštní citovou vazbu již od svých pubertálních let. O to víc mě mrzí, jak strašně nekvalitní, hloupý a trapný je tenhle poslední (doufejme, že poslední!) díl. Bylo tam, uznávám, pár fajn scén, které mi připomínaly staré dobré díly, ale zbytek byl fakt dost úděsnej... Hlášky typu: "Tak odejdeš konečně, abych ji mohl ojet?" tomu všemu nasadily korunu. Tu druhou hvězdičku dávám jen z nostalgie. ()

jasanka

Třetí díl úspěšné komediální série. Nejvíc se mi líbil první díl, tenhle byl asi nejslabší, ale to nemění nic na tom, že pořád lehoulince nadprůměrný. Dochází opět k řadě nepochopení, zmatků a nenávisti mezi Gregem a jeho tchánem. Na konci je hezky rozehráno téma, které naznačuje, že by příběh mohl pokračovat. ()

Chundys

Nuda, ten druhej díl bohatě stačil! Timhle to prostě podělali! Čemu jsem se zasmál? Asi jen říznutí do prstu, při porcování krocana a injekci do přirození! Jinak u mě propadák prostě! A Alba uplně vyhořela! ()

fisus

Tahle série sice díl od dílu trochu upadá,ale i tak jsem se u každého z nich dobře pobavil.Ve třetím díle se sice pár vtipů opakuje,ale dvojice DeNiro a Stiller prostě umí pobavit,i kdybyste je zavřeli na celé dvě hodiny do sklepa a sledovali,co se bude dít!Upřímně ale říkám a přeju si,aby třetí díl byl ten závěrečný! ()

Heui

Třetí díl asi nejslabší z celé doposavadní trilogie. Kvalitu se snaží držet pár fóry, převážně situačními, ale ty nejsou moc dobrý. Asi nejzábavnější z celého filmu starej dobrák a pohůdkář Owen - scény s ním mi doopravdy vtipný. Na pohodovej nenáročnej večer ale vcelku dobrý. ()

noelcoward73

Od tohoto filmu jsem čekal něco jiného. Byl jsem dost zklamaný. Téměř jsem se nezasmál u žádné ze scén. Tento typ humoru asi zkrátka není pro mě. ()

Wolvie

Jednička byla průměrná,ale neurážející,dvojka vtipná a dosti zábavná.Trojka je bohužel zbytečná a velmi nevtipná.Nepomáhá ani výtečné obsazení,ve kterém se sešli prakticky všechny hvězdy z prvních dvou dílů,plus pár ještě přibylo.Bohužel silné zklamání a jako poslední větší film roku to rozhodně neobstojí... ()

Hapretor

Ve srovnání s předešlými "díly" podprůměrné, málo vtipné. Jediné překvapení je tady Jessica Alba, která si dělá prdel sama ze sebe a poprvé v životě mi není ve filmu protivná a nevypadá jako barbínka-lolitka. ()

fixaman

Po naprosto dokonalé "dvojce", kterou považuji za jednu z nejlepších hollywoodských komedií (hlavně díky úžasným rodičům Jebalovým) je tohle epic fail.. Vtipy nefungují, Jessica Alba vypadá, jako že začala s hraním dva dny před začátkem natáčení a celkově je zkrátka vše špatně :-( ()

zabro odpad!

Film jde v tradici saw. Cim vice dilu, tim vetsi sracka. Decka ve filmu maximalne na ranu. Divak ceka nejake vtipne sceny mezi de nirem a stillerem, ktere se nekonaji. Potom uz nevim co by se na tomto filmu melo divakovi libit. ()

matini

Hodnotila bych to jako nejslabší ze tří dílů. Na rozdíl od předchozích dílů jsem se u tohodle docela nudila. Podle mého naprosto zbytečné pokračování. ()

johnywalker

Oproti předešlím dílům, byl tento slabší... smát jsem se začal až po půlce a zas tak moc těch vtipných momentů ve filmu nebylo... ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)