Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

J. T. Kirk

No žádná sláva... Bohužel nemůžu dát nižsí hodnocení filmu, ve kterém hraje De Niro, Stiller? Wilson, Hoffman a Keitel. Tak musím uznat, že jsem se zasmál. Hlavně ta scéna na záchodě byla mazec, no a bitka stejně tak. Jenom mě někdo vysvětlete, proč pořád dokola to samé? To nemají tvůrci nějaké alespoň z části originální nápady? Zdřejmě ne, naštěstí tohle není ten nejhorší případ. ()

hEROic

nic vic nez prumerna komedie... dve tri veci dobry, jinak se tu nic moc nedeje... moc jsem necekal a i tak jsem celkem zklaman :) 50% ()

ještěžiju

Nepročetl jsem všechny komentáře, takže mé přirovnání již mohlo být použito, no jak je již zvykem pro třetí či x-tá pokračování úspěšnějších filmů, je toto přirovnání stále více aktuální. Jako když si do pusy potřetí strčíte již dvakrát vyžvýkanou žvýkačku - už žádná chuť, jen zvyk. Toto přirovnání evokuje i snahu tvůrců filmu vyžvýkat z této série, co se dá. Já doufám, že se jim film nezaplatil :-( . Chudák Jessica Alba .. přibyvší nová postava této série Fockerových ... část filmu čekáte, jaké až necudné triky použije ke svedení Bena Stillera a ono vlastně nic, které vyústí v trapnou scénu.. Možná ti, kteří se nějakým způsobem předpřipraví alkoholem či jinými opiáty, tak mohou na filmu shledat něco zábavného. Asi to pro příště preventivně udělám. Snad nám herci formátu Dustin Hoffman či R. De Niro ještě předvedou něco ze svého hereckého umění ve filmech, které bude stát za to vidět vícekrát. Fotři jsou lotři již nikdy více .. není opravdu proč. ()

Luk Skywalker

Není to tak vtipné, jak byli předchůdci, asi to chtěli tvůrci uzrát. Přesto se mi film celkem líbil, ale myslel, že bude víc vtipu. De Niro je skvělý a drží film nad vodou, Stiller hraje standard stejně jako Wilson. Příjemné doplnění bylo vystoupení Dustina Hoffmana a Barbry Streisand, kdy ve dvojce měli důležitou úlohu a tady dobré doplnění a zpestření. ()

Olík

Cenu pro největší zklamání roku získává………………………………. Abych nebyl nespravedlivý, v roce 2010 se bezesporu natočili stovky horších filmů, ale vzhledem k předešlým dvěma „fotrům“, režiséru Paul Weitzovy nebo už tak mega silnému hereckému obsazení doplněného navíc o Harveyho Keitela, Lauru Dern a Jessicu Albu, mi vychází „Fotři jsou lotři = nenaplněné očekávání“. ()

Norus88

Na komédiu strašne strnulé a nudné až na pár scén kde som sa pousmial, slabé! Ale aspoň na stále krásnu Jessicu sa dalo pozerať. ()

Heroine

Kdyby se dala komedie stavět jenom na hercích, měl by tenhle film velkou šanci. Jak ale může někdo zkazit tak dobré obsazení, tak strašným scénářem? Opravdu, tohle si De Niro nezaslouží. Každý pokus o humor je velice nevkusný, omšelý, a předpovídatelný. Pokud jde o hodnocení čistě scénáře, má ode mne odpad!. Když si ale vybavím některé obličeje, které dělal Owen Wilson, De Niro, nebo Laura Dern, celkově to na odpad není. Ale je to takhle blízko! ()

Ben Nevis

Přiznejme si to na rovinu. Kdybys si k tomu nedala skleničku, dvě, dostane to slabé dvě hvězdy, protože humoru bylo pramálo, zápletka byla jednoduchoučká a všechny peníze šly do známých jmen. Blije se tam, zavádějí se anální sondy a dobrý scénárista nejspíš utekl do Mexika s balíkem peněz. ()

helloween93

Průměrná komedie, která za prvníma dvěma trochu pokulhává, ale především díky dobrému obsazení se na to dá koukat. Scéna s Jessicou Alba u vykopaného bazénu určitě pobaví.:) ()

drankeryth

Tretie pokracovanie neni spatne, ale predchadzajuce diely su na tom lepsie, co sa tyka humoru, aj ked ani v tomto filme ten humor nechyba, ale chcelo by ho obsadit v castejsich dialogoch a scenach. ()

Raziel_cz

Ty opravdu vtipné humory jsou sice super, ale jejich počet na stopáž je bohužel minimální. To, že nejlepší je na filmu Gaylordův mezititulkový remix, mluví samo za sebe. ()

BeranSon

,,Miluje dějepis, hltá ho!" Jistě, už to nemá grády prvních dvou dílů, ale i tak je to slušně vytahaný film. Především díky herecké elitě. Divák si spíše užije pohled na herce a říká si, jak je dobré to, že si ze sebe vzájemně největší ESA dělají šoufky. První díly byli lepší a tady bych plně souhlasil s D. Hoffmanem. Scénář je špatný, nijak originální a jen vaří z vody, změna režiséra je taktéž velmi nevhodná. Taky je škoda toho, že nebyl více zapojen právě tomu role energického tanečníka seděla, škoda jen těch šesti scén. Jessica Alba tu malinku dostala asi zaslouženě, ale tady de spíše o svůdnou postavu, nikoliv o precizní herecký výkon. - 5/10 - ()

MickeyStuma

Třetí pokračování se mi zdá už nějak zcela zbytečné. Uběhlo pár let, děti vyrostli a zábavnost polevila. Alespoň pro první polovinu příběhu. Ten je skutečně až nehorázně tuctový. A já si říkal, kam se poděla všechna ta legrace? A vida, po překročení druhé poloviny snímku jakoby se všichni vzpamatovali a vše se vrátilo do starých kolejí. Opět se rozehrála situace plná nedorozumění a skutků. Jenomže jako celek to působí velice slabě. Spousta scén je již neoriginální a okoukané. Charaktery postav prostě nedokázali přinést nic nového, a tak se vše z předchozích počinů opakuje. Inu, jak jsem psal výše, tento díl snad ani neměl vzniknout, protože ty předchozí značně poškozuje. ()

Wargoo

Klesajúca tendencia, klasika... Jebalovci sú jedna veľká partička, ktorých by som ku vianočnému stolu určite... (ne)pozval ! De(tektor)niro je týpek, ako svokor je nočná mora, Alba je šupa a duo Hoffman/Streisand sú na spapanie ! :) 3***, 58,781 % ()

merigieren

zkusili přístup 100x řež jednou měř, každá scénka měla být vtipná a přitom byla spíš jen taková, kde si člověk říká, směj se, oni to chtějí. prostě divný, ale pár vtipů se povedlo, postavičky se chovají pořád stejně, jednoduše průměrná komedie. možná trochu pod... ()

candy_daze

Těšila jsem se, ale nic extra jsem radši nečekala. Nakonec se ukázalo, že tak to bylo správně. Koukatelné, celkem vtipné, ale dost mě mrzí, že už se tvůrci tak trochu snížili k "fekálnímu humoru". Rozhodně ne tolik originální jako první díl, ani lepší než druhý. ()

shereen

Nemam rada blici a fekalni humor, ktery byl v tomto dile bohuzel jednoznacne v prevaze oproti prvnimu dilu, ktery me opravdu pobavil. Skoda, jsem trochu zklamana. ()

Mr.FreeZer

Možná uzavření komedií rodiny Yebalů. První dva díly nasadily vysokou laťku, ovšem tento snímek se drží zuby nehty, hlavně díky De Nirovi a Stillerovi. Ostatní postavy už zde nemají takový prostor. Ale Jessica Alba mě opravdu potěšila. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)