Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

Parez.

Velké zklamání..... Oproti prvním dvěma dílům, které se mi hodně líbily jsem byl tentokrát zklamaný, jelikož jsem se do kina přišel smát což se mi nepovedlo... nedoporučuji ()

rolly

nemastné, neslané a úplne zbytočné pokračovanie "Jebalovského" klanu. Očividne sa Fotri sú lotri stali obeťou sequelovského syndrómu, kedy s nasledujúcou časťou priamoúmerne klesá aj úroveň a dúfajme teda, že sa to touto časťou celé ukončilo, aj keď tam bol zase len nechaný určitý priestor na pokračovanie. ()

Veres

Na předchozí dva díly už trojka nemá, ale stále jde o ten samý humor, takže dávám 80%, a to hlavně za postavu Jessicy Alba (a scénu s jámou/bazénem) a vtipné zmínky o Googlu. ()

lobo87

Kmotr Jebal stál za to. Ďalší diel klasickej "fotroviny", kde Jaya Roacha nahradil na režisérskom poste Paul Weitz, ktorý trilógiu po slabšej dvojke veľmi oživil. Stiller, Wilson a v tomto prípade aj De Niro sú pre mňa zárukou kvalitnej zábavy. Hlavne De Niro si svoju rolu psychopatického svokra vyslovene užíval. Potešil aj Harvey Keitel v menšej úlohe. Najviac ma dostal prijímací pohovor dvojičiek do škôlky a "fotrovská" variácia na Čeľuste. Pre mňa najlepší diel trilógie. Tí, čo dávajú dve hviezdičky, sa asi nevedia smiať...70% ()

Blazis34

Další pokračování rodů Jebalů mi přišlo asi už zbytečné. Film vymýšlí zápletky aby měl o čem pojednávat, přitom už blbosti. Pár hezkých nebo vtipných scénech tu bylo, ale musím říct, že po skromnu. Pochválil bych klasicky dvojku rivalů Bena Stillera a Roberta De Nira za jejich herecký úm, jinak vše bylo takové šedivě průměrné. Musím říct, ze předchozí dva díly byly co se týče humoru úplně jinde a proto tento díl hodnotím velice průměrně na 50% - tři hvězdy. ()

p.i.t.b.u.l

Stále stejná písnička pořád a pořád dokola. Celá tato mini série, jestli to mohu tak nazvat zavání opakujícím klišé, které může diváka začít nudit. První díl byl fajn, druhý o něco horší, ale stále fajn komedie, tento už mně trochu nudil. Dokola opakující se děj, roztržky s tchánem, problémy s bývalým, už to prostě tak nefunguje jako v minulých dílech. Sice to je stále hezký film na podívání, ale už to ztrácí tu pomyslnou jiskru. A nepomohou tomu ani děti, které měli filmu dodat více rodinnou atmosféru. Už to prostě není ono. Co oceňuji je účast všech dosavadních herců a přidání nových tváří. Filmu dodali trochu energie navíc, které bylo potřeba. I přesto vše, co jsem tady vytknul, je to stále příjemný film na oddech každodenních starostí života. Není to sice žádný trhák a z celé trojice je nejslabší, ale pokud zavzpomínáte na předešlé díly, oceníte návaznost a volné pokračování trochu starších členů rodin Jebalů a Byrnesů. Pro mně něco horší průměr. 45%. ()

asader

Pokračování,které se snaží ještě něco vytěžit z úspěchu předchozích dílů.Staví na tom,že divák si pamatuje předchzí díl i když byl natočen před šesti lety.Podle tržeb jde vidět,že se tvůrcům podařilo to co chtěli,ale myslím si,že kdo tenhle film viděl už se na něj znova nepodívá.4/10. ()

Ruud36

Pravděpodobně nejslabší ze všech dílů. Je patrné, že scénáristé už pomalu nevědí, co vymýšlet, ale přesto se ve filmu najde spousta vtipných hlášek a scén. Průměrná, oddychová komedie, která mě bavila. ()

Kaculka1995

Myslím, že to nakonec byla velmi příjemná zábava. Upřímně jsem nečekala, že by se aji třetí díl mohl v celku takto povést. Nechyběly ani obvyklé vtipné hlášky jak dětí tak dospělých tak i pořádná rvačka nakonec.. :D Tento film musím uznat, že jsem si oblíbila hlavně kvůli babičce a dědovi Jebalovým, super páreček a tak aby to klapalo všem. ()

blackwire

Nebyla to vyloženě špatná komedie, akorát postrádala trošku té originality.Gaylord Focker už tady byl a stálé opakování a skloňování tohoto jména mě lezlo na nervy.Celý děj byl dost zmatený a ubíral se takovým neurčitým směrem.Vsadím se, že za pár dní si z toho filmu nebudu pamatovat zhola nic. ()

kenny79

Nebudu dlouze popisovat děj již třetího filmu o rodince Jebalových a Byrnesových. Jen napíšu, že se mi i po několika leté odmlce film dost líbil a že věkem hlavní hrdinové rozhodně neztrácejí nic na vtipu ! ()

Ltblue

Príjemne strávení večer s dobrým filmom ghž s Kmotre Jebalem.Celú dobu som sa smial ako najatí chlapec a stríček Frenk bol božský.A charizmatická Teri Polo :-) ()

Mikecat

Zo slušnej komédie spravili narýchlo rodinný film, sem tam s humornou poznámkou - ide to dole vodou. Nezachránila ani Jessica Alba, Stiller, Niro, či Wilson. Veď by sa tam dalo toľko toho vylepšiť a dopracovať do výbornej komédie! ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)