Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

Langy10

Další libové pokráčování teď už veleúspěšné komedie, která mě opět pobavila :) .. Víceméně nemám co dodat k tomuto filmu, protože to opět nadchlo víc než jsem si myslel. ()

O´Neill

Ačkoliv první dva díly byly perfektní, o třetím se to bohužel říct již nedá. A zásádním problémem je zde absence vtipů. Zatímco u prvních dvou jsem se smál na každém kroku, zde je vtipu rapidně ubráno, což je rozhodně velká škoda. Takové jsou mé reakce po prvním shlédnutí, a kdoví, třeba po reprojekci změním názor. Teď, zejména díky nostalgii, dávám slabší čtyři hvězdy. ()

bourec

Je úplně jasný,že to ztrácí na síle.První film,a seznámení s De Nirem,perfektní bláznivej humor,prostě pecka.Druhej filmek,poznáváme D.Hoffmana,a znovu bomba.Ale tady už nic nepřekvapí.Jakoby nastavovaná kaše,pár slabších vtipů a jinak nic.A ani příběh namá nějakou pevnou kostru,prostě jen sled událostí.Průměr.50%. ()

Streeper

Musím říct, že se mi tenhle díl líbil daleko víc než první Fotři. Nebylo to až tak moc ohrané, opět skvělé pře mezi Robertem a Benem a všichni stejní herci. Jen mě mrzelo, že se tam víc neobjevila dvojice Barbra & Dustin. ()

JohnRambo

Príjemná komédia s inteligentným humorom po tretí krát ktorú spríjemňuje neskutočná Jessica Alba. S názormy typu 'najhorší diel' sa absolútne nestotožňujem a preto 4*. ()

DruidKarel

1024. hodnocený film: První díl byl skvělý. Druhému se povedlo navázat a pobavil až až. Ale tenhle jen už parazituje z úspěchu předešlých filmů. Obsazení zůstalo stejné, příběh velmi podobný a vtipu ubylo. Navíc ta otřesná Barbra Streisand mě už vážně dohání k šílenství, protože ji fakt nechápu, jak se může hnát ještě na filmová plátna, když už má svou slávu (u mě ale jen malou) již dávno za sebou. Ještě štěstí, že tu máme mazáckého Roberta De Nira, který je skutečně nepříjemným tchánem a Jebalovi (Ben Stiller) nedá chvilku pokoj. Pak je tu Owen Wilson, pro kterého v této již trilogii zbylo opět zanedbatelně málo prostoru. 3* si film ale zaslouží, i když nevím, jestli bych ještě stál o pokračování série. 3* ()

Hrůša7

Od tak hercky nabitého filmu bych tedy čekal něco mnohem víc, na druhou stranu jsem nebyl překvapen, jelikož s takhřka stejným obsazením byl i předchozí díl,,JEHO FOTR,to je lotr!', který také nebyl nějak oslňující). Hlavní záměr všech 3 dílů bylo pobavit diváky. Musím se přiznat, že jsem se párkrát zasmál, ale bouhžel to byly neustále ty sámé fráze a vtipy. Řekl bych, že kdyby nebylo takové herecké obsazení, skoro bychom se ani nezasmáli. Na komedii to byl dobrý průměr, ale jinak bych doporučil raději předchozí díly nebo nejlépe úplně jiný film. ()

J0hny5

Takový průměr, vyloženě nezklame, ale ani moc nepotěší. Řekl bych, že kvalit prvího dílu nedosahuje, ač je mu v mnoha ohledech podobný a snaží se se ho záměrně kopírovat. Během filmu jsem se párkrát zasmál (asi 2x), bohužel ke konci filmu dochází dech a už jsem netrpělivě vyhlížel konec. Ten konec mi přišel trošku odfláklý a kdybych měl hledat slabší místa tak bych ukázal právě na závěr. No celkově průměr, slabší 3. 55%. ()

Martrix

Robert De Niro má komedie rád a rád v nich i hraje. A třetí Fockery se rozhodl i spoluprodukovat. Obávám se, že ho humor po spočítání návratnosti přejde a současně doufám, že si příště zahraje v něčem jiném. Už dvojka byla nemastná a neslaná, ale i tak se našlo dost lidí kteří ji shlédli a dali tak impuls pro natočení dalšího pokračování. Já to chápu, protože filmový divák je nejoptimističtější tvor na světě. Tak dobří herci přece nemůžou hrát v blbém filmu..., teď už se to snad povede..., kritici jsou moc kritičtí a už mockrát se mi líbilo něco, co ztrhali..., zas tak blbý to být nemůže... . Pokud patříte mezi tyto věčné snílky, tak dál nečtěte a klidně zčumte 100 minut svého života pohledem na prvoplánovité vtípky které většinou nefungují, na příšerného Owena Wilsona...na zbytečný film, který nemá co nabídnout. Tak trochu mám pocit, že ti co dali lepší hodnocení, patří mezi ony zmiňované megaoptimisty a nechtějí přiznat, že zase NIC :o)) ()

Juto

Tretie pokračovanie vôbec nefunguje. Film má zlý scenár a vtipy sú trápne. Tento film mi priniesol silný pocit smútku. 4/10 ()

WolfR

Předchozí dva filmy byli kouzelně vtipné ve vkusných mezích. A to hlavně díky De Nirovi a Stillerovi. Tento film sazí spíše na tu zběsilou držkopádní srandu a to je chyba, 2 hvězdy. ()

tom88

Predošlé dva diely boli určite lepšie, zaujímavejšie a scenáristicky plnšie. Trojka varí dá sa povedať, že z vody. Hviezdne mená síce nabrali to treba uznať, ale film to nezachránilo. Nudiť som sa nestihol, nie je to zlá komédia, no už nemá tú pravú jebalovskú atmosféru. Zopár vecí prehnali (vtípky, situácie). Ja som sa celkom pobavil a je to na štandardnej úrovni, no škoda že iba na štandardnej. Film zarobil, takže očakávam, že bude aj ďalší diel. Trojka dostáva priemer. 60% ()

bartias

"Fotrovská trilogie" funguje v rámci své vlastní ligy. Navenek hloupé komedie plné zajímavých herců pečlivě ukrývají potenciál nenáročné zábavy vhodné k odreagování nad pár půlitry. Fotři jsou lotři je ale vyloženě nejslabším článkem série. Potenciál parodovat Kmotra je zahozený, přehlídka jakýs takýs gagů nedrží pohromadě a na některých scénách je vidět, že vznikaly až po oficiálním konci natáčení. Tohle se teda nevyplatí pozorně sledovat. ()

otík

Třetí pokračování společných dobrodružství rodiny Jebalů a Byrnesů. Neuvěřitelně sterilní komedie, ve které jsou k pousmání tak maximálně dvě tři scény, jinak příběh nepříběh jen tak běží a nepřináší absolutně žádné emoce. Ukázkový případ, jak natočit pokračování jen pro vytřískání peněz k kapsy diváků, kterým se líbila jednička. ()

Radiq

Dost suchy, oproti předchozím. Viděl jsem to včera a dnes v noci jsem blil a měl sračku, ale nepřisuzuju to shlédnutí tohoto filmu. I když jsou filmy, po kterejch bych se nedivil... Chyběla v tom vtipnost, té tam bylo pomálu... a to je pro komedii dost zásadní... V podstatě jedna taková větší nudička to byla, no... ()

panMartin

Tohle bylo hodně špatný. Příběh absolutně bez nápadu, trapné jen umělé natahování úspěšné jedničky. Opravdu nechápu, proč se ma herecká legenda jako Robert De Niro potřebu prohánět v takových zoufalých komediích. Alespoň Jessica Alba dodala filmu trochu šmrncu. Ukázkový případ, jak natočit pokračování jen pro vytřískání peněz k kapsy diváků, kterým se líbila jednička. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)