Shane Daniels je bývalý člen speciálních jednotek, který ani v soukromém životě nejde pro ránu proti bezpráví daleko. Když je jeho manželka napadena lupičem, Shane ji ochrání a lupiče zbije. Ten je ale druhý den nalezen mrtvý a Shane je za jeho vraždu odsouzen do vězení. Po šesti letech se ukáže, že Shane je nevinný, jeho žena ho i přesto opouští... Po propuštění z věznice se Shane vydává začít nový život. Cestou je ale ve městě Bellingham svědkem incidentu, kdy se čínští gangsteři pokoušejí zastřelit svědky jejich pašování. Jeden z nich, Sergej, se skryje v Shaneově autě. Sergejovi a Shaneovi se podaří zachránit Tiu, mladou Rusku, kterou Číňané unesli, aby jim vyzradila, kdy má do USA přicestovat její strýc, od kterého chtějí získat tajné informace. Shane několik čínských mafiánů zabije, čímž proti sobě poštve jejich vůdce. Ten se rozhodne ho nechat zabít ve spolupráci s místní zkorumpovanou policií. Shaneovi naopak přislíbí pomoc v boji proti mafiánům Sergejův otec, který sám řídí nelegální obchod s auty a je Shaneovi vděčný za záchranu Sergejova života. Mezi čínskými mafiány, policisty a Sergejovými muži doplněnými Shanem záhy dojde k tragické přestřelce... (TV Prima)

Kingjiri

Steven Seagal je vlastně do jistý míry takovej Chuck Noris. Oba nemají moc toho hereckého nadání, ale uměj bojový sporty, který rádi ukazujou na televizních obrazovkách. A zároveň posílají jasný vzkaz, že je lepší si s nima nic nezačínat. Tady nám ukázal Seagal, proč neni radno si s ním zahrávat. I ve svých téměř šedesátiletech je schopný udělat pár aikido chvatů a za chvíli jsou všichni borci, co prošli castingem do rolí záporňáků, mrtví. Aspoň po technický stránce docela vyvedený video film a jeden z lepších výtvorů, ve kterých se objevuje Seagal, takže dávám krásné dvě hvězdy a doufám, že tohle Steven nečte. ()

Stíba

Seagalův herecký projev se už po dékady takřka nemění a tak ho jedni milují a druzí ho zas nemusí a jeho filmy tak většinou překvapí jen tou omáčkou kolem něj. V tomhle případě to ale byla spíše omáčka UHO ze školní jídelny než dobrá domácí svíčková a nebýt pár typických Seagalovských scén, ocenil bych tenhle film asi ještě o hvězdu méně. ()

Torgal

Na moment som si myslel, že toto bude opäť po dlhšom čase seagalovka, ktorá nebude kvalitatívne drhnúť dnu filmovej žumpy, ale akokoľvek sa mi pozdávali herci vo vedľajších úlohách a celkom solídny dojem vyvolávajúce neakčné scény, s nástupom prvej bitky moje nádeje pohasli. Akcia je totiž na mimoriadne desivej úrovni, je tam všetko čo robí akčnú scénu mizernou - šialeného uhly kamery, stotinové strihy, snímanie z extrémnej blízkosti, očividné zrýchľovačky a spomaľovačky. Dej je navyše hlúpy aj na Seagala - všetky postavy nastavujú krk v podstate bezdôvodne a kvôli banalite, ktorá ich vôbec nemusí zaujímať. Oproti iným jeho veciam ale celkom prežiteľné, len sa na tom človek moc nepobaví a preto nemá zmysel sa k tomuto filmu už kedykoľvek vrátiť. 3+/10 ()

zberatel

Tak taku hovadinu som uz davno nevidel, cely film je o nicom, nieje tu ziadny normalny dialog, suboj na dva ci tri strihy a Seagal cim je starsi tym je slabsi a ide mu to asi horsie, inak si neviem vysvetlit ako je mozne ze ked niekomu zlomite zapestie bez problemov dokaze do tej istej ruky chytit zbran ci sa nou branit proti skrteniu. Prestrelka pri rusakovom dome, tu brokovnicu co pouzival policajt chcem, ak s nej nevystrelil aspon 20krat bez dobitia tak ani raz... Stevo, Stevo co to robis, dufam ze aspon suboj s Dannym trejom v Machete bude stat zato kedze nemas v tom prsty a robil to niekto co vie tocit akcne filmy.... ()

Ceberus

Typická tuctová seagalovka, kde čekáte na souboje a zbytek tak nějak ignorujete, protože jde stejně o neoriginální a nezáživnou vatu. Seagal je už trochu při těle a film je možná o něco krvavější než obvykle. Btw úvodní zápletka s uvězněním klaďáka mi připomíná Con Air. ()

PedroPo

Steven jako drsný bílý MTFC. Ale jo, proč ne. Akorát, v tom flashbacku, kde má sex, tak jeho neměnný výraz...to byla ukázka herectví, jen to fiklo :) ()

Acrobat odpad!

Keoni nie a nie pochopit. Stevovi sice hned v uvode sedi stetka na guliach, ale len chvilu, aby potom sa zapozeral na daleku burku. Burku a chaos v naslednom dniani. Pomaly, a vyzivne sa davkuju primitivne tvariaci sa prehravajuci herci, zamotany pribeh, ktory pojme aj Rusov a nakoniec sa to vyriesi strielackou pricom netusite kto na koho striela, preco im nedojde strelivo a podobne. Keoni dava hudbu, strihy, pocity vynimocnych prestreliek a chodiaci buldog Stevo, no stale to ide v rovnakycj vodach s chybami deja, dialogov. Stevo je pomstitel ale nevedno koho a co. (Videne 19.12.2019, markiza archiv) ()

rublik05

Jedna z mála povedených "seagalovek" z dílny Keoni Waxmana, která není vyloženě žádný velký průser a dá se s klidem v duši dodívat až do konce, aniž by hrozilo divákovi nějaké silné trauma či silná újma na zdraví. Příběhově se jedná o celkem zajímavý námět, doplněný o nějakou tu atmosféru, která novým "seagalovkám" tak moc chybí. Velkým plusem je zde akce, které je opravdu hodně a jak přestřelky, tak i souboje jsou kupodivu snesitelně natočené a zpracované. Nicméně to nic nemění na faktu, že by film snesl daleko lepší kameru. Samotný mistr si zde střihne hned několik zajímavých soubojů, které absolvuje bez asistence dvojníka a dočkáme se i nějaké té vtipné hlášky. Ostatní herci jsou vcelku sympatičtí, potěšila mě zejména přítomnost Byron Manna, který má zde spíše komornější roli, která se projeví až v závěru. Vzhledem k nízkému rozpočtu se jedná o velmi povedené akční béčko, které určitě patří k těm lepším novějším snímkům, ve kterých se Seagal objevil. 6/10. ()

playboy_05

hloupý příběh...to je vždycky kámen úrazu Seagalových filmů...a ani v Dangerous Man tomu není jinak, s nudou zápletkou to vypadá spíš jako dost brutální válka gangů (Rusové vs. Číňani) do které se náhodou připlete arogantní a léty poznamenaný Seagal...škoda, každopádně i tak jeden z těch lepších Seagalových filmů ()

dino.h

Některé chvilky velmi dobré (a to k nim patřily i některé souboje), ale jinak to bylo tradičně seagalovské :-). ()

zipacna

Čtvrtý den, čtvrtá seagalovka. Po předchozí zkušenosti spolupráce Seagal/Waxman u filmu The Keeper jsem se těšil že bude tento minimálně stejně dobrý. - Nebyl jsem úplně zklamán, ale úplně odvázanej z toho taky nejsem. Je pravda že se v tomhle filmu neustále něco děje. Většinou jsou to přestřelky při nichž umírá hafo lidí, potom pár pěkných Seagalovo soubojů. Dokonce jsem tady našel i známky humoru, když spolu Chen a Colonel mluvili. Ale ani tak mě to nepřesvědčilo na 4*, vzhledem k tomu, že včerejší film (The Keeper) byl o moc lepší. Chcete-li ale přímou akci, střelbu, lámání kostí ala Seagal a pár docela nechutných způsobů jak je možné zemřít, mrkněte na to, nezabije vás to (za Seagala ale neručím :-) ()

Shitonit

Kecy v kleci a okousaný nehty nudou. To mi z toho zbylo. Jakože mám rád starý Segalovky,u kterých jsem se kdys dávno učil opíjet nudou u filmu, tak mě to docela bavilo, páč jsem do se zlil hnedle na začátku a tím jsem v pohodě přežil zbytek této akční bezvýznamnosti.. ()

The_Peach

Keď som si pozrel film The Keeper bol som rád, že po dlhej dobe má Seagal konečne dobrý film. A hneď za tým má ešte lepší A Dangerous Man. Skvelý film, super bitky, dej, dosť sa mi páčili Seagalove hlášky typu: "zvracej za behu" alebo keď vysvetľoval čo znamená kurevsky dojebať. Podľa mňa Steven dokázal, že má ešte čo ponúknuť a tento film je jasným dokazom. Podľa mňa si tento film zaslúži hodnotenie 4*, ale dávam 5 nakoľko súhlasím s ADERSISom a kompenzujem hodnotenie dvoch tupcov, čo automaticky dali ODPAD. Raz darmo, stačí keď vidia, že tam hrá Seagal tak hneď to musí byť odpad. P.S. Chcel by som upozorniť na chybu v obsahu o filme. Teda ja neviem, ale nikde vo filme som nepostrehol, že by sa Steven dostal do konfliku s dvoma Mexičanmi a neskor s mexickou mafiou. Mne sa zdalo, že tí dvaja sú Číňania :-D ()

vieriX

Po dlouhé době Segalovka, kde se Segal rve a střílí a nevypadá to vůbec blbě a trapně. Rozhodně pro mě příjemné překvapení, ale pořád doufám, že přijde s filmem který bude jeho opravdovým comebackem. ()

gudlak1

Vcelku ucházející film, na akční scény jsem se těšil, ale bohužel už jako v dřívějších Seagalových filmech docela odfláknuté, žádné detailní souboje, docela zrychlené. Došlo tam sice k nějakým typicky Segalovským lámáním kostí, ale to je tak vše. ()