Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

slovan1

Z mého pohledu celkem smutný příběh. Život hlavního hrdiny je tragický a vypočítavý, na což nakonec sám doplatil a byl jsem za to rád. Ashton mi v této roli přišel hodně nesympaticky... Asi to tak skvěle zahrál. Anne Heche to s dlouhými vlasy sluší. Margarita Levieva velmi sexy. Film byl napěchován sexy kočkami a jejich cecíky pomalu na každém rohu. Někdy jsem žasl nad odvážnosti sexuálních scén (né, že bych byl proti). Příběh asi skončil tak jak by zasluhoval. ()

MiaMoonlight

Snad abychom se z toho poučili? Každopádně mi tenhle film nic moc nedal a vzal si několik desítek minut z mého života. Takže zbytečné, Kutcher není žádná sexbomba takže nebylo moc na co koukat a jediné co mi vylepšilo dojem byla absence happy endu. ()

Arkanoid

Návod na ovládanie mysle niektorých žien a aj ten, ako sa stať profesionálnou pijavicou prináša vtipné momenty v podané spoľahlivého zvodcu Kutchera. Vďačná oddychovka z vôd komercie, od ktorej ale netreba čakať veľa. Pomyselná originalita končí vo chvíli, keď dochádza k očakávanému prerodu hlavného hrdinu na postavu s dobrým srdcom, stokrát videnému v pásovej výrobe mainstreamu. V konečnom dôsledku potom veľa (a podstatných) rozdielov s produktmi hromadnej výroby nevidíte. Takpovediac je to ako keď niektorí chlapi skočia do chomúta – predtým viedli zábavný život, na po svadbe sú krotkí ako baránky. A to je minimálne pre film nudné. Tak sa to tvorcovia snažia vyrovnať trpkým dramatickým rozmerom, no ten prekvapivý nie je a nefunguje tak, ako by mohol. ()

casioa....

Vôbec nie prazdne a povrchné, a ak už aj komedia - tak horká! Ale, taký je život - "je*b, alebo buď poj*baný" ! Už to mám, dramédia-a Kutcher bol dobrý! ()

chamba

Presne takto si myslím, že žije Ashton Kutcher aj v reálnom živote. Film bol v podstate o ničom, kde sa celých 97 minút dokopy nič neudialo. ()

ryoga

Keď to prirovnám ku Californication tak Aston Kutcher sa musí ešte veľa učiť lebo sa ani zdaleka nechytá na Davida Duchovneho...Síce je pravda že Hank z Californication je na tom trochu inak...Ale tak snaha sa cení a celkovo to je stále o tom istom.Hudba celkom ujde..aj tak nejlepšia je žaba s myšou na konci :-)) ()

Rssa

Docela nudné drama, komedie v žádném případě, romantický jen zpola. Hlavní hrdina jen chodí a prapodivným usmrkaným hlasem dělá ze sebe machra. Příběh je zcela neuvěřitelný, alespoň za odvahu na konci filmu je třeba trošku zvýšit hodnocení. Ale celkově zbytečný film. 45 % ()

Hanys_

Kutcherovi, jako týpkovi, jehož jediným smyslem života je žít ze dne na den, (vy)užívat si žen a nočních akcí , jsem i docela záviděl :) Prostě se mi to líbilo a za ten netradiční konec patří tvůrcům dík. 7/10 ()

showxman

Film, který se snaží být jiný, což se mu v první polovině celkem daří, potom však přichází klasická zamilovaná pletka srážející hodnotu filmu pod úroveň průměru. Ať žije Hitch. ()

jhlahulek

Ano jsem si vědom toho, že je to jen Americká s****a, bez hloubky, bez pořádného vyvrcholení a vlastně bez ničeho co by stálo za dobré hodnocení. Ale jako mladý muž, je to pro mě prostě ideální film na odreagování, plný zábavných hlášek a snu, který je tak trochu i mým snem... ()

Paity

Ashton Kutcher ve svém obyklém nicotném výkonu, který převyšuje i neopravená lampa veřejného osvětlení na Kampě. Spousta nesmyslů v celém filmu se mi nechce ani komentovat. Ale přece jen postavě Kutchera nestojící za povšimnutí vlastnictví vozu značky Porche v podání servírky z bistra v zapadákově skutečně bilo do očí. Stejně tak, jako, když hoch žije v luxusu, ale nemá ani ten nejmenší kamrlík, z čeho tedy obrážel bary apod.? Od začátku od konce nesmysl. Nechávám si ale v rezervě nějakou tu hvězdu k odebnrání pro jeho další marné (ne)herecké snažení. ()

Prochy38

Peklo dokoukat tenhle film. To bude asi tím, že hned od začátku jsem hlavnímu hrdinovi přál smrt a ono pořád nic. Škoda. A. Kutcher, teď ho nechci urazit, ale podle mě hraje něco takového, co asi byl aj v normálu. Hezká tvářička, která teda nemá nejmenší cit pro oblíkání, ale to posoudí asi jiní. Nepříjemnej hajzl, kterýmu šlo čistě a pouze o to jediné. Supr film, ne? A asi jsme mu měli fandit. Od té doby, co se z hlavní dějové linie vytratila neuvěřitelně krásná a sexy A. Heche, už jsem to dokoukával jen ze setrvačnosti a jsem rád, že to dopadlo, jak to dopadlo. Prvních 40 minut slušné, pak už k ničemu. ** za A. Heche a její nádherné nohy! ()

Haymar

"Chodí Kutcher okolo, nedívej se na něho... kdo se na něj koukne, tomu ho tam foukne!..." Doporučit lze jen zarytým fanynkám tohoto (ne)herce, všichni ostatní nohy na ramena a rychle pryč! ()

Mr.Dick odpad!

Film o ničem. Nepříběh ňoumy se slaďoučkym ksichtem a "20 centimetrovym mozkem". Kutcher teda nezazářil. Nikdo ve filmu. Špatný. ()

vander19

Nicky, chlapec, ktorý len šuká, využíva ženské a raz sa mu to všetko zrátam, ale samosrejme spozná krásnu ženskú, bezhlavo sa zamiluje atd atd atd....Hrozný scenár, desivý dej, aspoň, že sú tam pekné kočky inak sa to neoplatí ani pozerať. Dúfam, že po prezretí sa naše baby nerozhodnú presťahovať do L.A.:-) Ashton Kutcher má naviac... ()