Morganovi

Did You Hear About the Morgans?

Morganovci

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 99 min (SE: 103 min)

• iamek

Od dua Lawrence - Grant se mi líbil film Hudbu složil, slova napsal takže jsem se na Morganovi docela těšil a doufal jsem, že na tenhle povedený film navážou. Boužel se tak nestalo a Morganovi se zařadí boužel do dlouhé řady stupidních romantických komedií. Hugh Grant předvedl docela standartní herecký výkon za to Sarah Jessica Parker by mohla hrát třeba ve VéKáVéčkách. Vtipných scének boužel velmi málo a příběh je až moc průhledný a doslova dementní. Což jsem sice čekal, ale doufal jsem, že se sem tam zasměju. 2* za solidní lokace a Granta.(8.2.2010)

• Sofia

Otřepané vtipy a naprosto nesourodá dvojka Parker-Grant. Film měl být zřejmě vzpruhou v jejich upadající kariéře, ale žádným milníkem se rozhodně nestane. Sarah Jessica Parker představuje strašně protivnou ženskou, která v životě nezapnula sporák a nevytáhla paty z NY (asi tak desetkrát horší Carrie ze SATC) a Hugh Grant celou dobu jen mumlá kraviny svým roztomilým britským akcentem. Story je naprosto průhledná, ještě že na Wyomingskou přírodu se alespoň hezky kouká. Nejlepší výkon tu podal ten medvěd :-)(6.1.2010)

• F.man

Opět klasický rom/com. Už jsem si u tohodle žánr zvyknul hodnotit spíše podle obsahu než podle děje. I ten ale v Morganech, možná na cca. dvě vtipné scény nezaujme naprosto ničím. A to navzdory tomu na čem Morganovi staví je až trestuhodné. S. J. P. je navíc děsně staticka až nudná a Hugh to hold nezachrání celé. Did you hear about The Morgans?(14.3.2010)

• moviesfan

První polovina byla úděsně nudná, druhá se už zlepšila v některých momentech, které byly docela vtipné. Jenže jich bylo málo. Výkon S.J.Parker a Granta mi přišel "unavený", bez šťávy. Potěšilo mě snad jen obsazení Mary Steenburgen.(10.3.2010)

• Nathalie

Je načase zavést program ochrany publika a odstřel škodné v žánru romcom. Jak průzračná synopse : vesničani jsou zaostalí balíci s koněm, koltem a kloboukem, Newyorčani od civilizace odtržené, zdegenerované slečinky a ústřední duo má na mušce nájemný assasin, takže se velkoměstská fauna vypustí na divoký Západ. Zabít by si teda zasloužili, za neurotické slepičení (ona), za toporné slabošské pitvoření (on) a zápornou chemii (oba) P.S. Mám ráda SJP v Sexu, Hugha v Notting Hillu i Love Actually, od Lawrence se mi líbilo Hudbu složil, slova napsal a stereotypy New York- venkov mě bavily třeba ve Sweet Home Alabama. Už zříte, jak šílený film to musí být? 3/10 (simultanni projekce) P.S. Souhlas se Sofií, medvěd vede.(17.12.2009)

• - Natáčení scén odehrávajících se ve Wyomingu probíhalo v Novém Mexiku v městečku Roy, obývaném pouhými 300 obyvateli. (Taninaca)

• - Samolepky žiraf v lékařské ordinaci (52. minuta), jsou od české ilustrátorky Venduly Hegerové. (ginger01)

• - Režisér Marc Lawrence napsal i scénář. (M.B)