Morganovi

Did You Hear About the Morgans?

Morganovci

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 99 min (SE: 103 min)

• mysiak

O Sarah Jessice Parker sa vie, že po Lemre Lemravej to ide s ňou dole vodou..ale že Hugh Grant klesol na túto miestami fakt otravnú komédiu, to som až tak nečakal...nezapamätal som si nič z tohoto filmu iba skvelého Sama Elliotta a to je všetko...(18.6.2010)

• PinokKio

Romance bez špetky romantiky, komedie bez smyslu pro humor a pokud mělo být drama to zpackané finále, tak ani to ne. Ono koukat sto minut na úlisnou Parker a znuděného Granta není také žádný med. Hlavní role tedy spíše připadla nechtěnému humpoláctví státu Wyoming, ale i z jeho krás a tradic bohužel moc neuvidíme. 30%(9.5.2010)

Vůbec nechápu to malé hodnocení, mě se ten film docela dost líbil. Ano je to obyčejná romantická komedie o které už od začátku víte jak to dopadne, no a? Mě to teda tady rozhodně nevadilo, film rychle utíkal a já jsem se dost dobře bavila. Asi mám pro tenhle film slabost nebo co, ale tak malé hodnocení si to teda rozhodně nezaslouží, viděla jsem mnohem horší filmy podobného typu, které tu měli větší hodnocení, 4*(26.2.2011)

"Spal jsi s jinou ženou! - Nerada mluvíš o počasí?"(16.5.2010)

• Don Jebal

Rozpočet: 58 000 000 $ Otvárací Víkend: 6 616 571 $ (v 2 718 Kinách) Tržby USA: 29 580 087 $ Tržby SR: 68 598 $ Tržby ČR: 184 638 $ Tržby Celosvetovo: 85 280 520 $(1.9.2012)