poster

Morganovi

 • USA

  Did You Hear About the Morgans?

 • Slovensko

  Morganovci

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 99 min (SE: 103 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  ***

  Slabší 3*. Moc jednoduché, bavil jsem se, ale něco mi tam chybělo... Ať už větší hádky, nebo složitější děj.... 55%(18.3.2010)

 • Falko
  ***

  Hugh Grant - (Paul Morgan) +++ Sarah Jessica Parker - (Meryl Morgan) +++ Sam Elliott - (Clay Wheeler) +++ Mary Steenburgen - (Emma Wheeler) +++ Natalia Klimas - (Monique Rabelais) +++ Vincenzo Amato - (Girard Rabelais) +++ Jesse Liebman - (Adam Feller) +++ Elisabeth Moss - (Jackie Drake) +++ Michael Kelly - (Vincent) +++(22.3.2013)

 • Payushka
  **

  V podstate soutez o to, jestli ma vetsi vrasky Hugh Grant, anebo SJP. Intelektualni hodnota nulova, humornych scenek pomalu, ale dekuju za vsechna ta moralni ponauceni. Potrebovala jsem vedet, ze odpoustet je to hlavni. Vazne, dekuju.(22.1.2010)

 • rt12
  odpad!

  Parker je tady až ošklivá, hraje pod psa a Hugh působí jako vosková figurina, která se sem tam zakření v naprosto debilním filmu. Tak co od toho můžou tvůrci očekávat ?(20.5.2014)

 • Ellesime
  **

  Ne, ne, ne, ne, takto to fungovat nebude. Začíná to už obsazením. Jako SJP mám ráda, ale pouze jako Carrie, jinak je teda docela hrozná, Hugh se sice snažil, ale když k sobě nemá pořádnou partnerku, tak se může snažit sebevíc, a ničemu to nepomůže. Ostatní postavy mohly být výbrány taky lépe. Děj byl taaak nudný, musela jsem si to dát nadvakrát, 103 minut v kuse bych nevydržela. Vtipy žádné, romantika žádná, akce žádná, co to vůbec bylo za film. Ach jo, a přitom námět vypadal tak slibně.(24.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace