Morganovi

Did You Hear About the Morgans?

Morganovci

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 99 min (SE: 103 min)

Průměrná, ale rozhodně ne urážející komedie s několika velice vtipnými momenty, při nichž jsem se zasmál nahlas, jako třeba při scéně s velkým a malým bodyguardem, vyšetřením u lékaře ("Máte rád samolepky, Paule? Pojďte, půjdeme do pokoje s žirafou..."), při seznamování s městečkem, v němž má jeden člověk tři a více povolání (sestřička / číšnice / hasička Kelly), nebo při komunikaci s manžely Samem Elliotem a okouzlující Mary Steenburgen, věrnými fanoušky Johna Waynea a Clinta Eastwooda... Vůbec mi nepřipadá, že Morganovi vytekli ze smrduté žumpy. Prostě jen neoslnili.(3.8.2012)

• mysiak

O Sarah Jessice Parker sa vie, že po Lemre Lemravej to ide s ňou dole vodou..ale že Hugh Grant klesol na túto miestami fakt otravnú komédiu, to som až tak nečakal...nezapamätal som si nič z tohoto filmu iba skvelého Sama Elliotta a to je všetko...(18.6.2010)

• Skip

Tak tohle měla být komedie o tom, jak k sobě manželský pár po odluce znovu najde cestu? No nevím, přišlo mi to jako upocené nic, kde dva herci ždímají něco ze svého umění, které kdesi ztratili, a kdyby je ten třetí odstřelil, byla by to rána z milosti.(19.2.2013)

• KIT.HL

Nebýt tam Hugh Grant nestojí to ani za jednu hvězdu+Mary Steenburgen+Sam Elliott = dvě(18.6.2010)

• Ellesime

Ne, ne, ne, ne, takto to fungovat nebude. Začíná to už obsazením. Jako SJP mám ráda, ale pouze jako Carrie, jinak je teda docela hrozná, Hugh se sice snažil, ale když k sobě nemá pořádnou partnerku, tak se může snažit sebevíc, a ničemu to nepomůže. Ostatní postavy mohly být výbrány taky lépe. Děj byl taaak nudný, musela jsem si to dát nadvakrát, 103 minut v kuse bych nevydržela. Vtipy žádné, romantika žádná, akce žádná, co to vůbec bylo za film. Ach jo, a přitom námět vypadal tak slibně.(24.3.2010)