poster

Morganovi

 • USA

  Did You Hear About the Morgans?

 • Slovensko

  Morganovci

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 99 min (SE: 103 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ***

  Průměrná, ale rozhodně ne urážející komedie s několika velice vtipnými momenty, při nichž jsem se zasmál nahlas, jako třeba při scéně s velkým a malým bodyguardem, vyšetřením u lékaře ("Máte rád samolepky, Paule? Pojďte, půjdeme do pokoje s žirafou..."), při seznamování s městečkem, v němž má jeden člověk tři a více povolání (sestřička / číšnice / hasička Kelly), nebo při komunikaci s manžely Samem Elliotem a okouzlující Mary Steenburgen, věrnými fanoušky Johna Waynea a Clinta Eastwooda... Vůbec mi nepřipadá, že Morganovi vytekli ze smrduté žumpy. Prostě jen neoslnili.(3.8.2012)

 • mysiak
  **

  O Sarah Jessice Parker sa vie, že po Lemre Lemravej to ide s ňou dole vodou..ale že Hugh Grant klesol na túto miestami fakt otravnú komédiu, to som až tak nečakal...nezapamätal som si nič z tohoto filmu iba skvelého Sama Elliotta a to je všetko...(18.6.2010)

 • Skip
  *

  Tak tohle měla být komedie o tom, jak k sobě manželský pár po odluce znovu najde cestu? No nevím, přišlo mi to jako upocené nic, kde dva herci ždímají něco ze svého umění, které kdesi ztratili, a kdyby je ten třetí odstřelil, byla by to rána z milosti.(19.2.2013)

 • KIT.HL
  **

  Nebýt tam Hugh Grant nestojí to ani za jednu hvězdu+Mary Steenburgen+Sam Elliott = dvě(18.6.2010)

 • Ellesime
  **

  Ne, ne, ne, ne, takto to fungovat nebude. Začíná to už obsazením. Jako SJP mám ráda, ale pouze jako Carrie, jinak je teda docela hrozná, Hugh se sice snažil, ale když k sobě nemá pořádnou partnerku, tak se může snažit sebevíc, a ničemu to nepomůže. Ostatní postavy mohly být výbrány taky lépe. Děj byl taaak nudný, musela jsem si to dát nadvakrát, 103 minut v kuse bych nevydržela. Vtipy žádné, romantika žádná, akce žádná, co to vůbec bylo za film. Ach jo, a přitom námět vypadal tak slibně.(24.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace