Morganovi

Did You Hear About the Morgans?

Morganovci

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 99 min (SE: 103 min)

• rt12

Parker je tady až ošklivá, hraje pod psa a Hugh působí jako vosková figurina, která se sem tam zakření v naprosto debilním filmu. Tak co od toho můžou tvůrci očekávat ?(20.5.2014)

(nechápu tak nizke hodnoceni jsou daleko horsi komedie (nove prcicky a t d ) ktere maji vice bodu tohle bylo mile usmevne a rozhodne ne za 47 procent(23.2.2010)

• Kreeki

O ničem, špatné, trapné a absolutně o ničem, víc netřeba psát.(14.3.2010)

Hugh Grant - (Paul Morgan) +++ Sarah Jessica Parker - (Meryl Morgan) +++ Sam Elliott - (Clay Wheeler) +++ Mary Steenburgen - (Emma Wheeler) +++ Natalia Klimas - (Monique Rabelais) +++ Vincenzo Amato - (Girard Rabelais) +++ Jesse Liebman - (Adam Feller) +++ Elisabeth Moss - (Jackie Drake) +++ Michael Kelly - (Vincent) +++(22.3.2013)

• Skip

Tak tohle měla být komedie o tom, jak k sobě manželský pár po odluce znovu najde cestu? No nevím, přišlo mi to jako upocené nic, kde dva herci ždímají něco ze svého umění, které kdesi ztratili, a kdyby je ten třetí odstřelil, byla by to rána z milosti.(19.2.2013)