poster

Morganovi

 • USA

  Did You Hear About the Morgans?

 • Slovensko

  Morganovci

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 99 min (SE: 103 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipper
  *

  Did You Hear About This Horseshit? Stereotypizácia najhrubšieho zrna, pri ktorej sa zastavuje rozum. Navyše si film dovolí filozofovať o rozdieloch medzi mestom a dedinou, preto sa dozvedáme debiliny najhrubšieho zrna. Humor jednoducho s tohto filmu protestne odišiel, lebo je to len nevydarená béčková (až céčková) epizóda Sexu v meste: s podtitulom hurá na vidiek. Rekvizity nechutne páchnu novotou a ak je v maštali tak čisto a príjemne ako v tomto filme, chcem do konca života dojiť kravy...(9.4.2010)

 • blackrain
  ***

  Další z těch kousků, u kterých už na začátku víte, jak vše dopadne. Ale takhle je to se všemi podobnými romantickými komediemi. Čekala jsem, že z nápadu, na kterém Morganovi staví, se podaří vykřesat mnohem víc.(26.4.2010)

 • castor
  **

  Znovu podivně mrkající Hugh Grant s plačtivými grimasami a Sarah Jessica Parker, která nechce zestárnout a má na ní ne úplně slušivý účes, v podivné reklamě na americký venkov. Situace, do kterých se dostávají, byly mizerné už v polovině devadesátých let. Nápady chybí, romantika je rutinní, fórky jsou ohrané. Co tam máte dál?(2.8.2014)

 • mil@n.fanatik
  ***

  Slabší 3*. Moc jednoduché, bavil jsem se, ale něco mi tam chybělo... Ať už větší hádky, nebo složitější děj.... 55%(18.3.2010)

 • PinokKio
  *

  Romance bez špetky romantiky, komedie bez smyslu pro humor a pokud mělo být drama to zpackané finále, tak ani to ne. Ono koukat sto minut na úlisnou Parker a znuděného Granta není také žádný med. Hlavní role tedy spíše připadla nechtěnému humpoláctví státu Wyoming, ale i z jeho krás a tradic bohužel moc neuvidíme. 30%(9.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace