Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

rytir1

Nečekal jsem nic světoborného, ale přece jen jsem si říkal filmy s Jenn to je taková ta americká klasika na romantické komedie. Omyl. Takové dobré téma pro romantickou komedii jako záměna sperma, to se člověk mohl popadat smíchem od začátku do konce. To by ovšem musela proběhnout i záměna scénáristy. ()

Strelkyne1

Film se nekonečně táhnul, neboť jsem postrádala trošku oživení nebo jiskry.........člověk by při sledování skoro usnul. Ale jinak fajn. ()

metztlimoon

Jennifer neznášam, Jason je sympaťák, Jeff mi nijak zvlášť nevadí a nie som ani fanúšikom podobného filmového žánru. Tie všetky hviezdy patria tomu malému, rozkošnému, ukecanému, hypochondrickému chlapcovi s obrovskými očami a vlastným názorom na všetko. Raz takého chcem mať;) ()

gezper

Průměrná až slabší ovšem extra natažená romaňtárna, ze které kdyby byl 15-minutový kraťas, tak by to vůbec nevadilo. Ale třeba malý Thomas Robinson v roli Sebastiana je docela k sežrání. Zajímalo by mě, co scénaristi sjížděli za materiál při psaní postavy a replik Patricka Wilsona, protože se na něm dosti vyřádili. No oni si ulítávali vlastně na více místech. [40%] ()

jirkahorn

Holý průměr, ale není to tak špatné, jak tady někteří píšou. Jsou 2 věci, které v tomto filmu vybočují z průměru. V kladném slova smyslu výkon (výron) Jasona Batemana, naopak v záporném však toporný nevýkon Jennifer Aniston. Což dostává celkové hodnocení opět jen na obyčejný průměr. Edit po 8 letech: nakonec to po letech na druhé shlédnutí nebylo tak špatné :-) ()

johnnie78

Jedna vtipná scéna, jinak zdlouhavá táhnoucí se nuda. Film, u kterého od začátku přesně víte, jak se bude vyvíjet a jak přesně skončí. ()

Wolftalon

Na nedělní odpoledne zajímavej, slaďoučkej filmík - ničím výjimečný, přesto vůbec ne špatný, takže průměrné 3 hvězdy. ()

zigy

Sakra, z takové dobré zápletky se dalo vytřískat víc! Jennifer se mi tentokrát až tolik nelíbila, a neustálé oddalování odhalení skutečného dárce biologického materiálu už mě časem taky štvalo....ale celkově to není vůbec špatný film, a hlavnímu hrdinovi jsem docela držel palce. Jen to chtělo prostříhat cca na 40 min...:) P.S. Někteří diváci by nemuseli skousnout dabing Jeffa Goldbluma Pavlem Trávníčkem v extrémně oplzlé poloze, mě to ale nevadí:) ()

oli9

Jason Bateman + Jennifer Aniston jako vždy perfektní. Taký tam byl vtip. Jenže tihle dva herci v ostatních filmech nasadili latku tak vysoko ,že prostě proti jejich dalším filmům je to max 6/10 ()

LencaN

Průměrná romkom. Jennifer Aniston je hvězdou filmu, i kdyby nechtěla. Je svá, je výrazná, temperamentní, umí hrát a má i komediální nadání. Jason Bateman ňoumu hrál taky ucházejícně. Ale bohužel celé to nevybočuje a za pár týdnu už budete jen vědět, že se tady měnilo sperma dárců. ()

Beawish

Pln dojmů píšu komentář ještě cestou z kina. Už nikdy nepůjdu na film jenom proto, že v něm hraje Juliette Lewis. Už nikdy nepůjdu na film jenom proto, že v něm hraje Juliette Lewis. Už nikdy nepůjdu na film jenom proto, že v něm hraje Juliette Lewis. Už nikdy nepůjdu na film jenom proto, že v něm hraje Juliette Lewis. Už nikdy nepůjdu na film jenom proto, že v něm hraje Juliette Lewis... A nezachránil to ani stále výborně vypadající Jeff Goldblum, ani výborně hrající Thomas Robinson. ()

LuckaW

Mě osobně se tento film líbil. Ale je to taková klasická americká romantická komedie a nezalouží si vyšší hodnocení než 3. Je to hezký příběh , ale né nějak převratný a něčím zvláštní či překvapující. ()

jazzuSKA

Jason a Jennifer, hrají dobře k celkovému dojmu to však nestačilo. Sednete si do sedačky a od záčátku víte jak to dopadne. Čekáte, že Vás překvapí cesta po které se musí hlavní hrdinové vydat,aby došli k onomu závěru. Ta cesta však není bůhví jaká. Jason udělal pitomost, protože si nedokázal přiznat pravdu a Jennifer vlastně taky(Párty na oplodnění???? na tohle jsem moc konzervativní!). Trocha vtipných scén a to hlavně díky neurotickému synkovi Thomasovi Robinsonovi a skvělému Jeffovi Goldblumovi. Jinak je to příběh celkem zajímavé charakteru. Je však utopen ve víru klišé a protáhlých scén.Díky filmánii jsem dala za tento film jen 50 korun. Za víc nestojí. Bohužel. Nápad i herci by na to měli, scénář podle mne pokulhává. Tři hvězdy jen za snahu být jiní, bohužel se to moc nepovedlo. ()

lada32

Sledujeme zápletku s výměnou,ale problém je,že jenom ji.Dobrý romanťák se má košatit nápady,různými mikropříběhy nejen hlavních protagonistů.Neseděla mi role Jeffa Goldbluma,ta v podstatě neměla co hrát,Jason Bateman jako neurotik stižen depresí,to snad nemohly myslet vážně.Ten herec ať dělal co dělal,oči ho vždy prozradily.V nich po smutku nebylo ani památky.To i Jennifer tam toho měla víc.Dialogy taky nestály za mnoho.Takže takový průměr.50% ()

Thug_Leo

Dokazu si predstavit ze film je natocen podle skutecne udalosti, ze nejaky chlapik je skutecne natolik zamilovany a zaroven zoufaly ze udela co Bateman ve filmu. Ovsem celkove to byla hruza, monology byly zrejme napsany po nocnim tahu Gordona. Nebylo to ani vtipne, i kdyz se film o to celou dobu snazil. ()

Tibb-Shäe

Najlepšie bolo aj tak to nádherné dieťa. Inak ma to nijako nepobúrilo, neohúrilo, ani neprekvapilo. Vedela som, do čoho idem a ako bonus som dostala pohľad na tie krásne obrovské psie oči Thomasa Robinsona. Keby niet jeho, nebola by som k tomu filmu taká veľkodušná s hviezdičkami. ()