Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

floppy4

Celkom mile a pekne aj ked namet trochu trhnuty a velka skoda ze po pol hodine som vedel jak to skonci... lahka jednohubka na oddych... herci boli skveli, zvlast ten maly krpec... 70% davam... ()

JerryPilsen

Víc romantika než komedie,ale docela to fungovalo.Na principu Jak vytrhnout velrybě stoličku o sbližování otce a syna.Bateman překvapivě utáhne celý děj,Aniston je tam jenom takový koště.I když pěkný. ()

hovadko.bozi

Viděla jsem trailer - to si mlhavě pamatuju. Ale teď jsem zjistila, že jsem viděla i film, ovšem nějak mi utkvěl v paměti jen ten trailer a i ten byl blbej... ()

PreLa

Námět filmu není vůbec špatný. Ale chtělo by to film více oživit a do filmu více zapracovat, jak se vyvíjely životy obou hlavních představitelů po odhalení skutečnosti. ()

lesotho

Nejdřív jsem si myslela, že by to mohlo být dobré téma. Ale to provedení už se tak moc nevyvedlo. Zbytečně zdlouhavé, hodně táhlé, párkrát jsem měla chuť film vypnout nebo přetočit. Kdyby to aspoň na polovinu zkrátili, tak by to bylo lepší (aspoň doufám). ()

nicky.2000

Příjemná oddychovka s nápaditým tématem, o které sice dopředu víte, jak dopadne, ale stejně s napětím sledujete, kdy, jak, kde, s kým, proč apod. a nemusíte u toho přemýšlet. Pravda, z námětu se dalo vytřískat víc. Špice to není, to je jasný, ale pro mě neohrožený nadprůměr v žánru. ()

pan Spock

Když vezmete poměrně zajímavé téma a slušné herecké obsazení, měla by vám vyjít dobrá, nikterak světoborná a přesto zábavná komedie. Zde se tomu ovšem tak neděje. Humoru je pomálu a děje jakbysmet. Kupodivu ani jako vždy krásná Jennifer Aniston netáhne děj tak, jak by se slušelo. Vše je spíše na Jasonu Batemanovi, který je ve své roli docela dobrý a přesvědčivý. Za zmínku stojí spíše vedlejší postavy Jeffa Goldbluma a Juliette Lewis. Myslím že byly obsazeny velmi dobře. Příběh samotný je podán lehce nezáživným tónem, který vám dává čas a prostor na sledování všelijakých jiných složek filmu. Já napřiklad ocenil skvělý dabing Pavla Trávníčka. Je vidět že má Jeffa v paži. A taky že mi Jason Bateman připomíná Wilsona z dr. House. ()

karmenka

Ked si ide clovek pozriet zaner- romanticka komedia, jasne, ze to bude presne podla urcitej sablony... Najprv sa hlavne postavy maju radi, potom vznikne nejaky problem, ktory sa v zavere vyriesi a vsetko dobre dopadne. Ked niekoho romanticke komedie irituju, je tam samy gyc a klise,tak naco to pozerate? Ja mam romanticke komedie rada a aj tato sa mi pacila, je to mily pribeh so sympatickymi ustrednymi postavami, vsetko dobre skonci a ja mam z toho dobry pocit. Zakazdym. ()

majky.20

Sakra, to byls komedie jako vystřižená. Ne, to byl hloupej joke. Kdybych si tuhle komedii nevybral jako příjemné prožití večera, možná by to vyznělo lépe. Ale bohužel na tomhle filmu se dá upřednostnit to, že jsem neusnul, jelikož jsem se statečně držel jako tonoucí nacucané klády, která se mu rozkládá pod rukama, stejně tak se to dařilo i hlavním hrdinům. Když se člověk u filmu, který má titulek komedie nezasměje ani jednou je to zvláštní. Chraň bůh Anistonovou a Batemana, že jsem je nezahodil do odpadu. ()

pupidup

film pro vánoční pohodu...jinak průměrný, ale pohodovka přesně podle očekávání....:o))))proto dá vám vyšší hodnocení ()

kuko07

Vzhľadom k tomu že asi po dvadsiatich minútach človek vie ako to skončí tak celkom pozerataľná romantická komédia. Keď zavrem jedno oko tak môžem dať 3 hviezdy. ( skorej dva a pol ) ()

Carolka

Výborná romantická komedie se skvělou Jennifer! Dost mě dostal rozumbrada Sebastian .... a vůbec jsem z toho měla hodně dobrý pocit! ()

vanadada

Dobré na dny, kdy se chce člověk v poklidu duše zasmát aniž by musel nějak moc přemýšlet nad logikou tam toho a onoho :) Toť průměr, na který se dá koukat pořád ()

Kevi1 odpad!

Zapli sme to v polke u babky, keď už fakt nebolo, čo robiť a pol polhodine sme sa na seba s bratom pozreli s otázkou "Čo to má byť ? Komédia ? Dráma ?" Ak v polovici deja neviete prísť na žáner filmu, niečo je zle. Niektoré americké komédie si aj užívam, ale toto má od humoru ďaleko. Absolútne som nepochopila umelcov zámer. ()

Jindra_S

Vše je řečeno v popisu filmu a ukázkách - film samotný neobsahuje v podstatě nic navíc. Od samého začátku je jasné, k čemu dojde a jak film skončí. A skutečně - po více než hodině a půl skutečně film film doklopýtá tam, kde jste čekali - k zcela nepřekvapivému happy endu. ()