Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

Taninaca

Roztomilé děti dobře prodávají vstupenky do kin a díky nim snímku snadno odpustíte dost předvídatelný děj. Záměna se může opřít o sympatické obsazení, nenuceného dětského herce a řadu legračních i dojemných scének. A v neposlední řadě i o silné vedlejší role, ať už jde o Jeffa Goldbluma nebo o Juliette Lewis. Příjemná podívaná, lepší ***. ()

tufr

Ono to neni zas až tak vyloženě špatný!!! Já čekal soap sračku od začátku, ale překvapilo mě to dost. Pár scén vtipných.... ale to asi tak všechno :) ()

M.i.k.e

odpočinková komedie,u které se vlastně ani moc nezasmějete a která vám nabídné pořádnou dávku všech myslitelných mouder a klišé.Nebýt Jasona Batemana a vedlejších rolí (Goldblum,Lewis,...) asi bych dal za dvě.Takto je to se odřenýma ušima za tři...50% ()

Hees

Jeden pekný moment nemôže zachrániť celý film. Škoda s trochou viac práce (asi sa snažili dosť nechcem nikoho uraziť) by tento film bola lepšia komédia. ()

Martin741

Nicim vynimocna priemerna siva komedia, akych su tucty. Reziseri ako Josh Gordon mi nehovoria absolutne nic, akurat za Jennifer Aniston dam cistych 50 % ()

Aljak

Ale áno - bolo to milé, nápadité a miestami aj celkom zábavné. Navyše takýto námet nie je až tak bežný, takže o to lepšie. Jasona aj Jennifer mám rád a hlavné úlohy v tomto filme sa im celkom aj hodili, aj keď Baterman bol tentokrát o čosi lepší ako obvykle. Škoda len toho klišovitého koncu, pretože to mohli v pohode nechať nejakým spôsobom otvorené a nie rovno všetko zaklincovať mega happyendom. Ale inak samotný film bol veľmi príjemný, dokonca v tomto žánri romantickej komédie nadpriemer, teda aspoň pre mňa. ()

LTeez

Myslím že tento snímek je dost nešťastně zařazen mezi romantické komedie... Řekl bych určitě velice povedené, zábavné a tak trošku o tom, jak se projevují ženy dneška! Moc se mi líbil Thomas Robinson v roli malého neurotického synka... ()

bourec

Problém v tomhle filmu sem měl hlavně s J.Aniston.Umělá,ne moc hezká,takže po celej film sem k ní měl dost velkej odstup.Škoda,někdo rajcovnější by film ještě pozvednul.Ale i tak je to koukatelný.50%. ()

O´Neill

Pohodová odreágovačka, která neurazí. Duo Jason a Jennifer funguje skvěle, a film je plný spoustů jak vtipných, tak smutnějších momentů. Konec byl samozřejmě předem určený, takže nijak nepřekvapil, nicméně i tak potěšil, protože Jason a Jennifer se k sobě opravdu hodí. Dávám trošku nadsazené 4 hvězdy za to, jak dokonale ti dva +malý Thomas, ve filmu fungují. ()

wohna

Bohužel jsem čekal víc. Zklamání. Film z ničeho netěží, není tu něco, co by ho odlišovalo od ostatních rádoby komedií. ()

Crawler-D

Tenhle film mohl být odpad, směřoval tomu od samého začátku, který představoval rutinní cvičení dialogu, který nemá význam, není důležitý a o postavách nic nevypovídá, natožpak aby se kameraman snažil nebo režisér přišel se zajímavým provedením. Lehkou změnou k lepšímu je příchod malého spoluhráče, ale i tak se jedná o totální katastrofu, která, jak se zpětně dočítám, vykastrovala původní látku do podoby neromantické nekomedie. ()

sulimo

Přes originální námět se nejedná o nic mimořádného....upřímně, pěkná nuda, která se těžko dokoukává do konce, který je samozřejmě předvídatelný, ostatně jako celý děj. Docela ztráta času. ()

pufina

Kamarád taky rád.. dost výstižné, nemyslíte? Pravidlo č.1 - nepouštějte si k tělu nejlepšího přítele, může to pak dopadnout všeljak. Jednu z možností vidíte v tomto filmu. A ten konec, ač jsem to čekala, byl nakonec dobrý.. ()

PROCESOR

Tak snímek úplně není celý k popukání a tý romantiky tam taky moc není. Což je za mě celkem dobře. Kdyby v tom nehrála Aniston, byl by to ještě větší průšvih. ()

c.tucker

Jednoduchá zápletka s idiot plotem, který ale není tak totálně v prdeli jako v některých jiných filmech. Takže si u toho člověk perfektně odpočine. Jason Bateman dokáže film utáhnout a to je dobře, jinak by to byla pořádná porce nepodstatného filmového materiálu. P.S. Klučina je také dost sympatický. ()

Hans.

Nemyslim si, že ten film je plný klišé, je tu celkem neobvyklá zápletka i když z předpokládaným rozuzlením. Ke konci i skoro slza ukápla. ()