Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

LucTheGreat

1) Tohle je snad první film s Jennifer Aniston, ve kterém jsem neměl chuť do ní narvat svůj olbřími penis, což o kvalitě tohoto snímku, myslím si, vypovídá velmi velmi mnoho... 2) Vytvořit podobnost otec - syn na základě "já mám rozcuchané vlasy, on má rozcuchané vlasy, tak je to můj syn".. ehm.. to si dělaj jakože prdel?.. 3) Že je celý příběh šablonovitý jak projevy premiéra Nečase, to vem ďas, ale keď už, tak už, herdeksmaslem! Kde jako byla scéna, kdy se v samotném závěru tatínek s hošíkem naproti sobě rozeběhnou po přeplněné Šesté avenue, padnou si do náručí a poví si to, co se nikdy neomrzí: "Mám tě rád, tatínku!" a "Mám tě rád, můj synu!" ?? Nechybět tam tohle, tak je to maximální hodnocení, takhle jsem bohužel nucen 80 % slevit... ()

Kubi21

Absolutní průměr. Naprosto obyčejná romantická komedie. Občas se usmějete, občas trochu citově zachvějete, ale nic originálního a světoborného nečekejte. Docela dost mi vadí Aniston a k tomu všemu vypadá strhaně a staře a špatně maskuje kruhy pod očima. Scénář je plný klišé, hudba nic a kamera jen snímá. Takže tři hvězdy proto, že jsou mnohem a mnohem horší romantické komedie a hlavně za dvě věci. Dost vtipný Goldblum a velice příjemné rozhovory mezi Wallym a malým Sebastianem. Na jedno kouknutí celkem průměrně slušná zábava, ale podruhý a nedejbože potřetí to radši nezkoušejte. ()

Swayne

Vcelku zábavná oddychovka na sobotný večer, nič prevratné, ale taktiež nie absolútna nuda... dobrý priemer. Odporúčam tým z vás, ktorí musia povinne aspoň raz za čas absolvovať kino s frajerkou, týmto filmom si pekne šplhnete. ()

subic

Typický nenáročný oplodňovák k víkendovému žehlení. 3 hvězdy dávám kvůli posledním asi 15i minutám. 55% ()

Luciee113

Více vtipných scének by neuškodilo. Některé zase byly přehnané např. Spermovečírek - co to proboha je? Asi ta nejtrapější věc jakou jsem kdy viděla. ()

PlysovyMacko

Námet je síce komedia, ale film je z väčšej časti rodinná drama, kde hlavný hrdina bojuje sám so sebou ci povedať pravdu o otcovstve keď si k malému vybudoval vzťah. Scenár ide po vyšlapanej cesticke, čo je škoda, nejaký originálny nápad to mohol oživiť. Malý Sebastian bol strašne zlatý. ()

p.i.t.b.u.l

Pohodový film na nudný večer, který se však nemusí líbit každému. Věčně ohrané téma, které se asi nikdy nestane nevšední. Viděli jsme to již několikrát. Svobodná žena Jenifer Aniston, bez přítele a závazků se rozhodne o umělé oplodnění. Její nejlepší přítel udělal v opilosti hroznou věc a to vyměnil dárcovské sperma za své. Jejich vztah se na 7 let odloučí. Po opětovném setkání si Jason Bateman stále více uvědomuje, že se mu její syn stále více podobá, až si nakonec vzpomene, co se vlastně onu noc stalo. Zde začíná ta známá pointa. Radost střídá smutek a naopak. Hezké chvíle jsou střídány chvílemi, kdy se pohádají a pak zase sblíží. Bohužel film toho moc nenabídne. Jsou zde sice v celku hezké scény, která Vás můžou pobavit, nicméně, není jich tolik, aby film zachránili. Filmu chybí jiskra a takovéto napětí, které by Vás dokázalo udržet. Není to špatný film, ale už jsem viděl daleko lepší filmy s touto tématikou např. záložní plán aj. Oba herci patří k mým oblíbeným, proto můžu jen doufat, že to příště bude lepší. ()

situs

Jak už zde někde bylo řečeno, taková ani ryba ani rak. Na druhou stranu nemůžu na tomto snímku najít nic, co by mě nějak vyloženě dráždilo nebo nudilo, naopak mi s příjemným pocitem rychle utekl. Vzhledem ke zdejšímu hodnocení mě překvapil svou nenuceností a pohodovou atmosférou. 65-70%. ()

kacir

Tolko roznych nazorov az strach. Ja sa ale priklonim k tym viac pozitivnym. Je to sice naozaj klise a vela situacii tam bolo lahko predvidatelnych, ale mne sa to vsetko pacilo. Je to taky lepsi priemer. Este teraz sa smejem na tom ake zvuky vydaval Wally pri jedeni.. ()

lobo87

Námet dobrý, pekne vykreslený vzťah "semínkáře" a jeho syna, chlapec bol fakt zaujímavý, ale na romantickú komédiu bolo podľa mňa málo romantiky a ešte menej komédie. Aniston to oveľa viac svedčalo a iskrilo s Butlerom (Lov na exmanželku), ako s Batemanom. Ani heslo "viac hláv, viac rozumu" na režisérskej stoličke nepomohlo. u mňa slabučké tri hviezdy...55% ()

elanista1

Nabuduce uprednostim epizodu z Priatelov, kde si Chandler s Monicou hladaju darcu ako tento neoriginalny polotovar. Uz po 10 minutach viete ako to skonci, to je umenie, to dokaze malokto. Primitivne dialogy, absencia emocii, niecoho krasneho a zabavy. Cista strata casu. ()

moviepill

Pomalé, naťahované. Prostučký príbeh. Jason Bateman hrá dobre, Jennifer priemerná ako obvykle. Jediná vtipná scéna bola tá na toalete. Na tom som sa zasmial. Inak priemer. Okatý Thomas Robinson potešil, ale nezachránil to. ()

Roucky

Na celém filmu mě asi nejvíc zaujala postava Sebastiana, protože ten klučina byl osobnost každým coulem. Aniston nemám už od Přátel moc v oblibě a tenhle film je průměr. ()