Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

Prubner

Příběh je dost z prstu vycucaný a nepravděpodobný, navíc násilně natahovaný (mohlo by to být i o polovinu kratší), komedie je to nudná a málo vtipná. Za zmínku stojí jen výkon Jasona Batemana. ()

DandaPiper

Nemůžu si pomoct, ale všechny filmy s Jennifer mi přijdou naprosto stejně o ničem. Jako kdyby je vymýšleli přímo pro Jen, aby měla job. V normálním světe to chodí tak, že se napíše scénář a pak se dosadí herci podle toho, jak vyhovují. Ale v Jeniným světě ne, tam to chodí asi takhle: "Hmm, co bude hrát Jennifer tentokrát?" Respektive ona bude hrát stále jednu postavu a to sebe, protože víc toho nezvládá, ale "kam ji dosadit"? Odpověd je většinou "nikam", takže se šije ..píše ..na míru. Snad jen v devadesátkových filmech, v "Co je šeptem?" a v "Management" jsem měl pocit, že děj je větší než ona. Je to strašně ubíjející, že někdo s tak malým talentem a průměrným vzhledem má takovou kliku. Naštěstí se na ni za chvíli už vůbec nebude dát koukat a tohle zlo snad ustane.Dávám tomu maximálně tak 3-5 let. Jo a k filmu ...film stál za prd. ()

iwusha17

S komédiou má tento film spoločného veľmi málo, len pár malých náznakov niečoho vtipného. Romantiky som si tiež veľmi neužila ale čo ma upútalo bol vzťah chlapca a muža ktorý bol krásny. :) ()

AndrewNewman

Nie rutinná ale ani nie vtipná komédia. Scenárista si proste povedal, že skôr bude pilovať dej a postavy a nie vtipné diálogy alebo scény. Film by si zaslúžil tak dve hviezdy ale prídam o jednu viac kvôli hercom, ktorých mám rád. ()

rigby

Nezajímavě a nudně natočený celkem obyčejný banální příběh postavený na jediné zápletce. Po celou dobu se vlastně není ani na co dívat, chybí jakýkoli moment překvapení, jakákoli šťáva. Navíc už od začátku je jasné, jak celý film skončí, a každá další minuta je jen prodlužováním smrtelné agonie. ()

Neuroxerus

Příjemný film u kterého jsem si krásně odpočinul po dlouhém dnu za společnosti mé milované:-). Bylo to vtipné a bylo to fajn....:-) ()

vancho

Ako tak pribúda singlov medzi tridsiatnikmi a štyridsiatnikmi, tak budú pribúdať aj podobné filmy. Typická holyvúdština, ale film mal niektoré dobré miesta, takže sa dal v kine pozrieť do konca. Nebol nudný, ani obzvlášť zábavný. Zápletka predvídateľná. Herecký výkon malého Thomasa Robinsona pozoruhodný, podľa mňa porovnateľný s detskými hercami vo filmoch Kolja a Šiesty zmysel. Aniston nepatrí medzi moje obľúbené herečky, a ani tu nie je presvedčivá Jason Bateman vcelku solídny v úlohe inteligentného neurotika, ktorý logicky rozpozná syna podľa psychologických čŕt. Násilne preto pôsobia "nenápadné" podobnosti ako postoj, chôdza atď. ()

Lussia

Na Jennifer Aniston mám vyslovene slabosť, už len preto sa mi tento film páčil a musím povedať s Jasonom Batemanom tvorili naozaj sympatickú filmovú dvojicu. Príjemná oddychovka so skvelými hercami. ()

japoncik

Děj je tak neuvěřitelný, že se to snad může stát jen v Americe. A ani tím si nejsem jistý. Naštěstí u romantické komedie nejde ani tak o děj jako o jiskření mezi hlavní dvojicí a o vtip. A zde máme problém, že hlavní dvojice jsou (dáno scénářem) jen dobří přátelé. Bohužel nic víc. I když ke konci se film snaží tvrdit opak. Víc jiskří mé oblečení, když žena zapomene použít aviváž. A co se týče humoru, nejvtipnější scéna byla, když si hlavní hrdina pohrával s kelímkem víme čeho u vodovodu. Což myslím hovoří za vše. Ještě bychom mohli čekat, že ve filmu bylo něco, co nás bude nutit k zamyšlení. A opravdu, já se už nějakou dobu zamýšlím, jak mnohem lépe se dalo oněch 101 minut strávit. Dvě hvězdy jen za snahu herců, kteří nemohli za to, že jim scénář nenabídl víc. ()

Ala007

Romantická komedie, která nenadchne, ale ani neurazí. Konečně film, v němž se producenti odvážili najít pro Jennifer Anistonovou stejně starého partnera, což filmu prospívá - Anistonová i Bateman působí věrně a sehraně a divák jim jejich postavy navzdory slabšímu scénáři věří. Ale stejně se nemůžu zbavit dojmu, že Jennifer Aniston je zkrátka TA Rachel z Přátel a že právě sleduji slabší variaci na jeden z dílů svého oblíbeného seriálu..... ()

djcremo

Jenifer Aniston má začína čím ďalej tým viac presviedčať, že nie je až tak dobrá herečka ako som si to o nej myslel. Ale tento film nepadá len na nej, ale aj na réžii scénary a aj ostatných hercoch a mám pocit, ak by v tom filme hrali roboti, tak by to až taký rozdiel nebol. Od začiatku predvídateľný a bez štipku nápadu a fantázie. Pre mňa nemilé prekvapenie. Nečakal som od tohto filmu, že bude až taký zlý. ()

Ifcik

NUDAAAAAAAA!!!! Film naťahovaný zbytočne dlho. Jednoduchý dej, ktorý sa zo začiatku zdal byť ako tak pútavý sa zmenil na uplnú nezáživnú zlátaninu nudných konverzacií. Film bol zaujimavý jedine tým nápadom o nečakanej výmene spermií a z tohoto námetu sa mohla stať celkom slušná komédia plná zvratov, trápných situácii a šialeností. Bohužial sa tak nestalo a vznikol z toho další nudný film, ktorý keď si nepozriete, tak vam neujde zo sveta filmov nič podstatné. Osobne si myslím, že prachy ktoré boli vyhodené za tento film mohli byť použité na oveľa lepšie účeli ako na kŕmenie ľudí ktorí majú radi takýto typ "filmov". ()

david666

Přiznám se, že pokud by tam nehrála Jennifer, tak bych se asi hodně nudil a dal max 2 hvězdy. Ale mě se na ni pořád baví dívat:-) Jinak se jedná samozřejmě o tuctový film, který má sice zajímavou zápletku, ale kdybych ho neviděl, nezblázním se. Takže pouze pro fandy Jannifer Aniston. ()

Zapinka

Blbá záměna:D opravdu nechápu koho todle mohlo napadnout:) ale i přes tu blbost děje se mi ten film opravdu líbil. Byla jsem na něj v kině takže to mám asi zkreslené tou atmosférou kina, ale pobavila jsem se. ()

Shinnie

Taká príjemná oddychovka... Nič závratné, nič prekvapivé ale na dlhé nudné popoludnie stačí. Ale dávam obdiv keďže porušila moje doterajšie presvedčenie že komédia v spojení romantická nemôže byť vtipná. Celkom som sa bavila ale druhý krát myslím určite nehrozí. ()

topvideo

O tom, že sa možno samooplodniť doma v kúpelni som dodnes nevedel. Hm? Komédia sa črtala iba v momentoch, keď bol na scéne malý Sebastián. Inak priemer, priemer... ()