Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ***

  Pokud jste od Odsunu čekali silný a mrazivý zážitek, nejspíš budete zklamáni. Jakkoli je snímek kvalitně zpracován, s dobrými herci, zejména Mélanie Laurent a Jean Reno, zároveň nedokázal téma pojmout s takovou hloubkou a výsledným vyzněním, jak by si rozhodně zasloužilo. Možná je to také tím, že se jedná o Francouzský film. Nesnaží se šokovat, není brutální, nehraje příliš na city. Divák zhýčkaný množstvím amerických i jiných "velkofilmů" očekávající podobný styl v jakémkoliv filmu s válečnou tématikou tak bude možná i v tomto případě očekávat brutalitu, násilí všeho druhu a podobné jevy. Ale možná také ne. Možná je Odsun prostě sice zdařile natočeným filmem, který však postrádá nějak zásadně propracovaný a rozvinutý příběh s větším množstvím emocí a scén, které by dokázaly na diváka zapůsobit. Nějak se mě to nedotklo. Až na pár scén a krásu dámy Laurent:)(4.2.2013)

 • Wladi.mir
  **

  Filmů o židovském utrpení je veliká spousta. Odsun bohužel nepřinesl nic co bych už neviděl u jiných snímků. Existuje velké množství o podobné tématice, které jsou lepší např: Pianista, Schindlerův seznam, Šedá zóna. A pokud jde o Jean Rena, tak se nemusíte moc vzrušovat, nedostal tam moc prostoru.(21.6.2011)

 • LiVentura
  ***

  Měli by se dívat především mladí dnešní generace ovlivňovaní tolik aktuálními svody her, i-netu, brutálních akčních snímků a nikdy nezapomenout!!! Toto téma je jedno z nejtemnějších lidské historie a nikdy nesmí být zapomenuto!(18.5.2014)

 • Lopezka1982
  ****

  Velmi smutný film, založený na skutečných událostech. Myslím si, že dobře natočené, působí reálně a nějaká ta slza ukápla, když si člověk představí, že se to skutečně událo. Film dává lidech nahlédnout do hrůz, které se děly během 2.světové války.(21.12.2014)

 • ledzepfan
  **

  Silné téma neznamená automaticky silný film.(1.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace