Měli by se dívat především mladí dnešní generace ovlivňovaní tolik aktuálními svody her, i-netu, brutálních akčních snímků a nikdy nezapomenout!!! Toto téma je jedno z nejtemnějších lidské historie a nikdy nesmí být zapomenuto!(18.5.2014)

Silné téma, průměrné zpracování. Byla zde spousta výborných a opravdu silných filmů na téma židů za druhé světové války ale také spousta průměrných a obyčejných. Tento snímek se řadí do té druhé skupiny a vyloženě zajímavých scén je zde minimum. Pokud vám však nic neříkají filmy "Schindlerův seznam" nebo "Pianista" může pro vás být film zajímavý a možná i dojemný.(2.1.2011)

Dojemný príbeh, nabitý emóciami až po strop. Nikto neveril, že by sa to ešte aj v 20. storočí mohlo stať, no žiaľ stalo sa... Aj keď je snímok sám o sebe smutný, nechýbajú tu ani zábavné momenty, vyplývajúce hlavne zo sladkej nevedomosti. Veľká spokojnosť. 75/100(4.1.2015)

Těžko něco vyčítat válečnému filmu, který popisuje zvěrstva spáchaná na židech. Natočeno to je pěkně o tom žádná, navíc krásná Mélanie Laurent zde skvěle zahrála svou roli, ale Zátah na mě neudělal tak obrovský dojem jako třeba Schindlerův seznam-65%.(18.3.2011)

• heyda

V originále by to bylo asi lepší, ale přežil jsem i dabing. No s filmem spokojený nejsem. Tématiku holocaustu mám ve filmech rád a jsem docela náročný co se zpracování týče. Tenhle film naprosto nesmyslně celou látku nadlehčuje, ty komické scény převažují nad vážnými a film tak působí dojmem, že to vlastně byla během transportů celkem švanda. Hudba nebyla v některých pasážích vhodně zvolena, chybí tam znatelně emoce i napětí. Hitler i celá ta jeho vložka je taky divná. Z vojáků nejde strach, spíš působí jak exoti. No asi to nejlepší na celém filmu je Mélanie Laurent. Za ní ty 2 hvězdičky dám, ale doufám, že příště uvidím na tuto tématiku výrazně kvalitnější film.(26.4.2013)

• - Mezi deportovanými nebyli jen obyvatele Francie, ale také uprchlíci z Polska, Německa a také Československa. (Lucas87)

• - Jednu z dětských rolí, Noe "Nono" Zyglera, hrají ve skutečnosti dva chlapci, dvojčata Mathieu a Romain Di Concetto. (7trpasliku)

• - Cílem producenta Alaina Goldmana bylo dát francouzské kinematografii její vlastní Schindlerův seznam (1993), neboť cítil, že žádný z dosavadních francouzských snímků se problematice holokaustu dostatečně nevěnoval. (Mr.Hudson)