Intimní past

Každý rok se přibližně tři milióny nezadaných žen v Americe přestěhují do neznámého bytu. Nevědí, kdo v něm před nimi žil, neznají jeho majitele a ani si nedělají starosti s výměnou zámku na dveřích. Film Intimní past je právě o takové ženě. Mladá a pěkná doktorka Juliet Dermer (Hilary Swank) se po rozchodu s manželem přestěhuje do Brooklynu. Chce začít nový život v překrásném a prostorném apartmánu, který se zdá být až příliš dokonalý. Záhadné události ji vedou k podezření, že v bytě není sama a brzy se její obavy stanou skutečností. S hrůzou zjistí, že její zdánlivě okouzlující majitel Max (Jeffrey Dean Morgan) je jí nebezpečně posedlý. Když se Juliet pokusí osvobodit od jeho hrozivých úmyslů, následuje děsivá hra na kočku a myš. (oficiální text distributora)

beso74

Komorná dráma s prvkami thrilleru snažiaca sa divákovi predhodiť minimalistickými prostriedkami spracovanú existencionálno emotívnu štúdiu extremne hraničnej situácie. No, a čuduj sa svete, vyšiel z toho shit ako vyšitý... ()

TommyDiamond

Tento film je docela dobrým návodem pro úchyly. Ale zase na druhou stranu byl tento nápad originální a koukatelný. Hilary Swank a Jeffrey Dean Morgan odvedli vážně dobrou práci. Navíc mě v těch amerických filmech dostává to obrovské klišé, jak ráno ty lidi vstanou a jdou si zaběhat. Pak samozřejmě následuje sprcha a s kávou v plastovém kelímku se pospíchá do práce. A nakonec musím ještě pokárat filmaře za tu sponkovačku na konci. To bylo vážně laciné. Podtrženo sečteno, jsme tak nějak na průměru. Celkově 60% ()

singone

Ze začátku se film tváří nadějně, ale postupem času jistými "nelogičnostmi" a záplavou klišé se sám shazuje na kolena, až mi to u konce přišlo jak parodie nebo film na námět Randyho z Vřískotu....škoda ()

sluzevsky

Doktorce Juliet, přes její míry a vše zbytné, nasadil manžel parohy. Ta se sebrala, sbalila saky paky a posunula svou sedínku o kousek vedle, do Brooklynu, kde se nastěhovala do nového. Právě zrekonstruovaný apartmán za nízkou cenu, vše jako na zavolanou. No a navíc, hlavní benefit - majitel, který jí v noci sem tam přijde olíznout prst, nebo prs? Každopádně aby se chytrá doktorka nechala nechtěně olizovat, musí se její vnímavost snížit na minimum. Jak? Stačí jí (po)píchnout. Kdy? Načasování je možné uskutečnit díky dírám všude (a to nemyslím ty doktorčiny) v bytě - ve zdech, zásuvkách, a tak dál a dál. Majitelův (nejen) jazýček je čím dál tím mlsnější, ale nato se manžel, který zřejmě dostal košem od bokovky, vrací se svým kolíkem tam, kde to měl donedávna oficiální. Teď už zbývá poslední otázka - kdo z koho? Nebo do koho? ()

Scraffy

Film v prvom rade zlyháva na obsadení hlavnej postavy, ktorú stvárnila Hilary Swank. Mala tam byť nejaká sexy bomba a nie táto, ktorá vyzerá ako chlap. Inak Jeffrey Dean Morgan je dobrý a vie zahrať. Po celý film máte divný pocit a o to ide. Škoda toho rýchlo odbytého konca. ()

DoubleJo

A to som si myslel, ze Hilary Swank je zarukou dobreho filmu. Ocividne nie je. Neoriginalny, bez napatia, v polovici zacinajuci nudit a hlavne predvidatelny film, ktory sa skryva za kategoriami drama a horor, s ktorymi nema vobec nic spolocne. Hilary, ved predsa nie si odkazana na taketo B-cka nie? Ach jaj. ()

mirkath1

Jsem celkem pobavená, protože jsem náhodou v jeden den zkoukla i film P.S. Miluji tě no a tam ji de fakto Jeffry Dean Morgan prakticky nahradil zemřelého manžela a byl to docela paradox vidět tyhle dva filmy za sebou :) ()

Daxus

Hilary mám rád a ona se opravdu snažila, ale když je špatnej scénář, špatnej režisér a blbej soupeř, těžko něco dělat. ()

jafuska

velmi slabé, hodně obehráté téma, kde divák podobné téma viděl několikrát, takže pro mě nic překvapujícího, dějově hodně slabé, nebyly ve filmu ani žádné lekačky, nechápu, jak mladá žena si nehlídala svoje soukromí, nezamykala se, její logiku jsem fakt nechápala, až když jí šlo o život, tak zapnula mozek a začala konečně myslet, no není to paradox, jak někdy ty ženy přemýšlejí? myslím, že stačí tento film vidět a člověk si pak ani nevzpomene o čem to vlastně bylo ()

marek29

Solidní thriller se solidní Hilary Swank :) na 37 let vypadá hodně udržovaně.. Jinak film napínavej, poutavej, pohodička :) rád se někdy mrknu znovu. ()

Syna.1990

Tak tenhle film mi dal opravdu to co jsem čekal. Úchyla, který po celou dobu projevuje své úchyláctví tím, že celý film pronásleduje svůj objekt touhy. Ona mu samozřejmě dá naději, kterou mu po chvilce zhatí nějaký expřítěl nebo někdo takový. Toho samozřejmě jak už to v těchto filmech bývá odrovnáme. Celý film vyvrcholí nějakým zoufalým činem našeho úchyla a trapností hlavní hrdinky. Jak říkám, je to přesně to co jsem od toho očekával a proto dám dvě hvězdičky!!! ()

rolly

celkom priamočiara dejová línia, kde sa dá takmer všetko dopredu predvídať a k tomu úloha psychopatického suseda sa sympaťákovi Morganovi vôbec nehodila. ()

Cechyno4

The Resident nepřináší vůbec nic nového. Jedná se o normální, tuctový film, kterých se spousta. Muž posedlý ženou dělá skoro vše aby ji byl na blízku a to, že ho ona nechce jej nezastaví. Rozhodně bych šetřil u tohoto filmu s žánrem hororem. Je to obyčejný, americký, tuctový thriller. ()

lobo87

Mladý fínsky režisér nám ponúkol tuctový thriller s recyklovanou zápletkou a nevýraznými postavami. Napriek tomu sa mi to páčilo. Celkom ma chytila miestami mrazivá atmosféra a zábery na Morgana, ktorý sa vždy vynoril z nejakého tmavého kúta. Postava starého otca si zaslúžila väčší priestor a vplyv na dej samotný. Na jedno pozretie to však bolo viac ako dobré... 60% ()

maniacxl

Lechce nadprůměrný thriller bohužel s ne moc dobrým výběrem hlavní postavy.Hilary Swank tam absolutně nezapadla.Postrádala jakýkoliv sex-appel,což měl být hlavní prvek filmu.Scénář obyčejný,ale dobře nasnímaný a sestřihaný.No a o té pointě v prostřed filmu bych pomlčel.Za to bych vraždil.55%. ()

CorvusBlek

Má to docela slušnou atmosféru, jinak ale průměr a další z řady filmů na toto téma. Konec mě ale doslova zklamal, mohli přece jen vymyslet trochu originálnější tečku, škoda 50% ()

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

02.09.2023

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

17.09.2013