Intimní past

Každý rok se přibližně tři milióny nezadaných žen v Americe přestěhují do neznámého bytu. Nevědí, kdo v něm před nimi žil, neznají jeho majitele a ani si nedělají starosti s výměnou zámku na dveřích. Film Intimní past je právě o takové ženě. Mladá a pěkná doktorka Juliet Dermer (Hilary Swank) se po rozchodu s manželem přestěhuje do Brooklynu. Chce začít nový život v překrásném a prostorném apartmánu, který se zdá být až příliš dokonalý. Záhadné události ji vedou k podezření, že v bytě není sama a brzy se její obavy stanou skutečností. S hrůzou zjistí, že její zdánlivě okouzlující majitel Max (Jeffrey Dean Morgan) je jí nebezpečně posedlý. Když se Juliet pokusí osvobodit od jeho hrozivých úmyslů, následuje děsivá hra na kočku a myš. (oficiální text distributora)

Erik7595

Nič úchvatné, chýba tomu nejaké lepšie vtiahnutie do deja, a hlavne to napätie sa dostavuje až v záverečnej tretine. Nie je to katastrofa, ale nevidím pádny dôvod sa k tomuto thrilleru zvlášť vrátiť, keďže ide o predvídavý film, ktorý nemôže ničím prekvapiť. Nečakajte žiadnu dusivú atmosféru, napätie a tempo naberie film až záverom. Práve vďaka záverečnej slušne vygradovanej štvrťhodinke dávam priemerné hodnotenie, teda priemerné 3*. A vlastne pozitíva sa ešte nájdu, patrí medzi ne aj skvelá herečka Hillary Swank a hereckým výkonom doteraz pre mňa neznámy herec Jeffrey Dean Morgan. ()

May_tee

Při shlédnutí tohoto filmu se může stát... vlastně je to více než pravděpodobné, že pro samou nudu usnete! 1* je za J.D.Morgana. ()

Mortishka

Slušne napínavý thriller, síce klasické klišé kde už od začiatku filmu viete aký bude asi koniec, ale ono sa to dá zniesť. Hilary Swank je dobrá herečka ale nemôžem si pomôcť v tomto filme mi naozaj nesadla ale netuším naozaj že prečo ma sklamala ale , zato Christopher Lee ma veľmi prekvapil a potešil. Priemerný film ktorý sa dá pozerať v nedeľu poobede pri čajíku. ()

Faila

Prvních 20 minut naznačovalo, že by se mohlo jednat o čtyřhvězdičkový thriller, zbylých 71 mě tvrdě vyvedlo z omylu. Je to nic nového nepřinášející a ničím nevynikající blbost. Jediné, co je na tomhle filmu úžasné, je Jeffrey. ()

STina1

Tak sa niekedy sama seba pýtam, prečo JDM hrá v takýchto filmoch? Filmy za ktoré by som nedala ani 5 centov za lístok do kina. Obe hviezdičky patria jemu, inak ma film veľmi neoslovil. Kombinácii Jeff a Hilary som nefandila ani vo filme P.S. I love you, kde si Hilary moje sympatie nezískala 1x. A možno zo mňa hovorí priveľmi náročná fanúšika na JDM :) ()

foundation

Jeden z najzbytocnejsich filmov za poslednu dobu. Aky taky potencial v takomto ,,superoriginalnom pribehu,, mohol byt vazne iba v Hilary Swank, ktoru keby nasnimali v nejakych tych sado maso scenach priputanu na postel pozrel by som si to urcite viac krat :D Namiesto tej mojej ,,odvaznej vizie,, som vsak dostal iba jeden velky nepodareny vtip. A ten film naozaj uz neslo ukoncit ,,lepsie,,. Komedia na druhu. ()

Kingjiri

Takhle to milé dámy dopadá, když se nastěhujete do bytu, který patří náruživýmu uchyláčkovi, co už dlouho neměl ženskou. Trochu mě mrzí, že Hilary Swank nepřišla při svý bytový krizi za mnou, já bych jí určitě azyl rád poskytnul. Už jenom proto, jak se sexy natírá olejíčkem po koupeli a kdyby se promenádovala (polo)nahá po pokoji, taky bych se nebránil. Každopádně měl teda Resident slušný momenty a úchyla zahrál Morgan vcelku přesvědčivě. Natočeno je to pěkně, příběh by samozřejmě mohl být o hodně lepší, ale jako taková žánrová jednohubka je to vcelku fajn, tři slabší hvězdy. PS: Nabízím k pronájmu velký luxusní byt za pár kaček, vhodný především pro obývání osamocenými ženami, zn. Rohypnol :) ()

Kissak

Ty čtyři hvězdičky jsou za moc hezké tělo Hilary Swank a herecké výkony obou hlavních představitelů, jinak docela průměrný film. ()

AxelWers

Dráma? Možno v náznaku. Mysteriózny? Slabý ako čaj. Thriller? Možno, vzdialene. Horor? No to už vôbec nie. Podpriemerný film o žene, ktorá sa nasťahuje do prenajatého bytu a spozná sa s veľmi milým majiteľom domu, z ktorého sa vykľuje úchyl. Po zistení, čo je ten veľmi milý majiteľ vlastne zač, začne boj na život a smrť, ale ten bol rovnako nudný ale zvyšok filmu predtým. ()

anitae

Hilary mám docela ráda, ale kdybych na tohle lehce zapomenutelné veledílo šla do kina tak budu dost zklamaná. Předvídatelný film naprosto postrádal logiku:( ()

Ondr@932

Povedený napínavý thriller, ale skoro naprosto stejný jako film Zatímco spíš, takže úplně zbytečný film. Ale atmosféra byla napínavá. 60% ()

Pekisan

Teta Hilary Swank by uz toho chlapca asi len tazko zahrala. Vypucila nam do krasy a v tomto "mysterioznom" filme potesila nejedno oko labuznika. V druhom oku vsak citim malu slzu sklamania, lebo ovela viac radosti mi uz reziser nenaserviroval. To este podtrhuje absolutne nevyuzity Christopher Lee, ktory za cely film kupil flasu vina a par razy sa uchylne "zakoukal". No a vyvrcholenie je podctou vsetkym hororovym parodiam, kde vrah je nesmrtelny a zenska bezi, bezi a bezi a ked nahodou aj utecie tak sa vrati spat, aby to ten chudak s noziskom v ruke nemal nijak tazke. Nakonci ho samozrejme zabije, lebo ved bez happyendu by som mohol mat citovy zazitok. Takto zase hovno. Asi tak. ()

balcazar

Bolo to 87 strašidelných, podozrivých a hlavne šokujúcich minút. Po filme som šiel na WC a pri buchnutí dverí od prievanu som skoro vyskočil z kože. Myšlienka a obsah boli klišé, ale ja som to hltal a takmer som nedýchal. ()

Rawar

Jen abych doplnil své vysoké hodnocení. Je to samozřejmě ovlivněno mojí náklonností k hlavní hrdince, ale normálně se i přes to snažím u ostatních filmů hodnotit celek. Zde je však jedna scéna, konkrétně se odehrává v koupelně, díky které musím hodnotit tak jak hodnotím :-) Film je celkově docela tuctovka, ale díky němu konečně vím, jak to s Hilary vlastně je i když jen přes sklo koupelny ;) ()

mira.l

Mám rád Hilary Swank. Už několikrát jsem sem napsal, že ona asi nemá slabou roli, no asi to budu muset trochu poopravit, tohle byl trochu přešlap. Ne že by to byl úplnej odpad, to ne, to jí udělat nemůžu, ona tu roli zahrála vcelku dobře, ale cekově je ten film takovej divnej, a upřímně řečeno, nějak nechápu, proč herečka jako ona na tohle kývla. A že by to byl horor?? No to snad.... Jakože základní myšlenka není špatná, ale mě za prvé prostě přijde podivný, že Hilary má úchyla v bytě mnohokrát za prdelí a neví o něm, a za druhé nějak nemusím filmy, z nichž víc jak polovina se odehrává ve více či méně temné tmě, v níž se sice něco děje, ale co, to je otázka... Jednou vidět mi asi v tomhle případě bohatě stačilo, dejme tomu tak za dvě a půl*. ()

Crazynka

Smícháme-li film Někdo se dívá s Nebezpečnou známostí, získáme Intimní past. Ovšem jako slabý odvar této kombinace. Nebýt perfektní Hilary, neměl film moc co nabídnout. Atmosféra mohla být hutnější, herec v roli pana domácího mnohem drsnější vizáže, scény se daly dotáhnout do lepšího a hlavně hororového konce. Mezi horory bych film neřadila, spíše triller a pro mě tak trochu zklamání. ()

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

Legendární britské studio Hammer čeká návrat

02.09.2023

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

Keanu Reeves jako drsný ruský kmotr?

17.09.2013