Krissty

Očekávala jsem méně, než jsem dostala. Příběh byl neoriginální a smála jsem se spíš výjimečně, stejně to ale mělo něco do sebe a některé situace a vtípky byly super. V hlavní roli Sandler, kterého moc nevyhledávám, se taky dal přežít. Vynahrazoval mi to Rob Schneider, který mě každým dalším filmem dostává víc a víc. Trošku mě mrzí, že nedostal víc prostoru Buscemi, on by, v tomto případě jako jeden z mála, měl určitě co nabídnout. Závěr byl ale skvělý a potěšilo mě, že ty "dojemné" chvilky byly hodně krátké a nijak nenarušily charakter filmu, jak tomu u podobných snímků často bývá. Takže nakonec to asi budou slabší 4*. ()

Korbitch

Ano, je to bez děje. Ano je to zase jedna z těch komedií....bla bla bla. S tím vším se dá souhlasit. Jenže ono vás blbnutí téhle bandy prostě baví. Proč? Protože se baví oni. Na všech je vidět, že rádi hrají v takovýchto odlehčených filmech. Je to pro ně dá se říci dovolená, protože u tohoto typu filmů, je natáčení prostě bez okolků jedna velká prdel. A ne ta Kevina Jamese. A Dennis Dugan prostě nikdy nechce dospět :-) ()

zlabus

Nejmilejší překvapení poslední doby. Asi je to nedostatkem kvalitního humoru, který v poslední době US kinematografie zažívá, ale přišlo mi, že Sandler a jeho parta byli neobvykle ve formě a já se celou dobu velice příjemně bavil a smál. Kdyby tam nebylo těch pár prdících vtipů, a kdyby se tolik netlačilo na pilo s gerentofilním humorem, tak by se jednalo o jednu z nejlepších komedií posledních let, takhle ve mě zůstane "pouze" dojem velkého překvapení. 75% P.S.: Kevin James je sympaťák nejvyššího kalibru. ()

Rosana

S tebou mě baví svět, aneb vezmeme svoje sexy manželky a rozmazlené děti do přírody a zažijeme plno švandy! Bohužel mi na komedii nepřišlo moc věcí zábavných a že se Steve B., Salma H nebo Rob S. pustili do něčeho takového... Asi kvůli odrážce do CV ;-) ()

Paxxx.cz

Tak tohle pro mě rozhodně byla terapie smíchu se spoustou známých tváří. Skutečně královsky jsem se pobavil, tak jak u komedie už dlouho nepamatuji...70%. ()

frashmaker

Tak tohle je snad první film, kde mi Sandler vůbec nevadil. Taková skvělá pohodová rodinná komedie. Ma američany docela málo americká. I když trošku určitě.. Asi se na to rád ještě někdy znovu podívám.. ()

Vxxx

Je mi líto. Tenhle typ humoru pro mě prostě není. I když se člověk občas zasměje, později si uvědomí, že ho to vlastně vůbec nebavilo :D Koukla jsem na to, abych věděla o co jde až se podívám na druhý díl. Teď ani nevím, jestli ho chci vidět. 2* ()

mysiak

Film natočený so zábavou..nápad presne pasujúci, pár komikov sa stretne, zaimprovizuje..vznikne pohodová nenáročná komédia, ktorá sa zapáči každému..Grown Ups ()

Ellmariachi

Kdysi jsem viděl dvojku a divil se, proč je poměrně hodně hejtovaná. Teď už chápu. První Machři jsou pohodová rodinná komedie. Vcelku baví od začátku do konce. Nějaká ta hláška, vtipná situace, americká pointa... Prostě fajn. Druzí jsou čistá řachtanda o ničem. Jenže stejně jako je zvláštní vidět nejdříve druhý díl a až pak první, tak budu zvláštní v tom, že mě sedla víc ta dvojka. Takže za fajn pokoukání, komický situace a Sandlera ještě ve formě dávám 65. ()

Popluh

Zbavit se Roba Schneidera a přidat více Buscemiho a bylo by to hned lepší. Jinak spíš podprůměrnější Sandlerovka, která nenabízí tak zábavně a sympaticky ujetý humor jako Zohan, ale spíš neškodnou klasiku prolínanou rodinými hodnotami a Schneiderovým nechutným dováděním s babičkou. ()

JJ.Gibson

Musím říci, že jsem se po celou dobu filmu bavil. Nevtíravý humor sklizuje své ovoce a některé scény jsou nezapomenutelné!!!! Kevin James exceloval po celou dobu! Je to krásný oddechový filmík, který dozajistě potěší! A za šu****cí sovy musím hodnotit 5 hvězdičkami :D ()

Riddick77

Proč to nepřiznat, já jsem se bavil skvěle. Atmosféra vskutku humorná a celá pětice působí velmi kompaktně ve smyslu uvěřitelnosti. Vtípky tam jsou lepší i horší, nicméně myslím, že je humor dávkován v té správné míře a nesklouzává to k nějakým ohavnostem či nechutnostem. Možná to je dáno i tím, že přece jen jsou tam i ty manželky a děti :-) Pro mě další povedená "sandlerovka", kde nechybí oblíbenci James s Schneiderem, nicméně totálně nejlepší hláškař je David Spade. A pro pány je tu Salma :-D 10/10! ()

UncleG

Tak žalostně nevtipná a křečovitá "komedie", že mi bylo toho Sandlera skoro až líto. Aneb: Laskavý humor o rodinných hodnotách se nedá dělat tak, že dvacet lidí sedí u stolu... Někdo řekne "činka je od slova palančinka, protože se z talíře musí zvedat" a nato se všichni správně po svazácku zasmějí. Pak přichází nový vtip typu "už jsem dlouho nejezdil na kole, možná proto jsem přibral pár kilo"... Následovaná další salvou svazáckého smíchu... Pak někdo řekne nějaké životní moudro jako: "Víš, Petře, že v našem kolektivu jsi vždy vítán." A posouváme se o scénu dál, kde se opakuje úplně to samý. Mimochodem, když jsme u toho dokoláče, račte si, laskaví diváci, povšimnout, že celým filmem donekonečna cirkulujou asi čtyři stejný "vtipy" pořád dokola. Zásadním záserem je ovšem skutečnost, že tyhle "jakože vtipy" nebyly vtipný ani napoprvý. A tak se postupem času stávají spíš trýznivým bumerangem, který se vrací, kdykoli měl pan scénárista potřebu připomenout nám, jakej že je kabrňák. Upřimně si nedokážu představit jedince, který se u tohohle filmu od plic zasmál. A jestli někdo takovej existuje, pak ho nesmírně lituju... ()

Tony.cs

Hrozně chytlavá komedie. Přišla mi velice přirozená, s inteligentním humorem, jako když se bavíte s kámošema. Je příjemná, lehce plynoucí, velice úsměvná a se sympatickými herci. Bonusový bod je absolutně úchvatná Salma Hayek. ()

AlThorKremser

Filmy Adama Sandlera jsou prostě sranda . Sandler dokáže sehnat dobrou partu a natočit solidní zábavu . Tenhle film není výjimka. Zábavný, dobře obsazený,vtipný. 84% ()

ABLABLABLA

Normální komedie ovšem s excelentním obsazením a řadou fórků a vtipných situací. Lehký nadprůměr, ale i tak víc jak 3* nemůžu dát. Salma Hayek mě po dlouhé době ve filmu neiritovala, Sandlera jsem viděla zase v nějaké lehce normálnější roli, kde válel a další herci z takzvané "pětky" byli taky nepostradatelní. A co se týče těch děcek, tak dohromady dávaly slušnou partičku. Jedna z těch komedií, které by člověk mohl vidět možná i víckrát. ()