Dubro

Počas 102 minút sa dá síce vypočuť 102 hlášok, no pozerať sa, ako sa Sandler a spol s.r.o. zabávajú za určite nie malé peniažky, je na hranici súdnosti. Niet sa však čo diviť, keď scenár si vycucal z prsta sám veľký Sandler a ešte mu z neho cucal aj kamoš „TV škrabal“ Wolf. Keby v Čechách a čiastočne aj na Morave natočili obdobnú tiežkomédiu, určite by ich diváci a kritici zakopali pod čiernu zem. Aspoň pod takú, aká je na Ukrajine. No fuj! ()

Petroff

Jeden z mnoha prakticky stejných filmů... Já si to pustil odpoledne po šíleně prokalený noci, a tak mi nulovej děj dost vyhovoval... Je tu nějaký močení, superkočky, vtipy kolem těhotenství, jeden nechutnej palec a pár klasickejch Americkejch rodinek... Rozmazlený fakani poznaj kouzlo přírody, odložej playstation a jdou k jezeru házet žabky. Salma Hayek je tu až nesnesitelně nudná, nijaká a vůbec strašná a Sandler musí nutně hrát toho taťku, co prozře nejvíc ze všech, na konci udělá sportovní gesto... a celý je to tak nějak úplně o ničem, fakt :-) ()

OG_Swifty

Sandlerovy filmy jsou většinou tak blbý, až je to dobrý. Humor v jeho filmech mi sedí a lví podíl na tom má i skvělý herecký obsazení, ve kterým mi vadil jen Spade. A nebyl by to správnej film, kdyby to tam Rob Schneider nekupoval :) ()

Taninaca

Celkem pohodová oddechová komedie, která nestojí na jednom hrdinovi, ale sešla se jich tu celá partička, navíc ještě každý z nich dodal bláznivou rodinku. Zábavné a povedené vtípky ale bohužel přeci jenom někdy střídá slabší humor, nejméně sympatická mi byla postava Roba Schneidera. Ale jinak na mě dýchla taková správná kamarádská atmosféra. ()

M.i.k.e

hvězdami nabitá,hodně příjemná a pohodová letní oddechovka.Po lehce přestřeleném Zohanovi a na vážnou strunu brnkajících Funny People se tentokráte Sandler vydal do vod rodinné komedie a byť Grown Ups nejsou bez chyby (nějaké to klišé a rodinné moudro je samozřejmě included) já se bavil vemi dobře po celou dobu.Pro mě jedna z nej Sandlerovek a dobrý tip na letní film...80% ()

Joe321

Pohoda. Relax. Komedie zvedající takhle náladu budu mít vždycky rád. Zase tak jednoduché k natočení nejsou. Bylo tu jen trochu moc rodiny. Herci vytvořili velice kamarádskou atmosféru, kterou si užijou lidi s podobnou bandou kolem sebe. A Kevin James už by konečně mohl dostat svůj slušný film. -"Shift. Shift. Shift." ()

Hees

Komédia a oddychová záležitosť.Vychutnal som si tento film v kine aj keď vlastne takéto filmy sa rovnako dobre alebo možno lepšie pozerajú doma.Vtipné momenty sú naozaj vtipné.Škoda, že sa tam potom snažili vpraviť aj trocha ako keby romantickú časť, ktorá bola teda nič moc a zbytočná.Takže spokojnosť.(Hodnotenie 3,5) ()

Chen

Na komedii, ve které se sejde partička stárnoucích komiků a blbnou jen tak pro radost, se nemůžete zlobit za pár prohřešků. Uvolněná, milá zábava, která jednu věc zvládá zaručeně - navodit dobrou náladu. ()

Jonash87

Vcelku pohoda. Několik dost zábavnejch scén, pár trapnějších, trošku kýče... Ale docela se u toho bavíte, na nic víc film ani nemá ambice. Za malou roli S. Buscemiho palec nahoru, Sandler a Rock jsou klasika. :) ()

SallyZen

Sandler a spol. jsou ohromně ujetá partička. Sice film nesměřuje nikam, je vlastně, když to tak řeknu úplně o hovně, ale je zábavnej, místy i trochu naučnej. Fakt se mi líbilo to herecké obsazení(až na Buscemiho) a taky oceňuju, že to nebylo jen o Sandlerovi. Sice byl jakože hlavní leader skupiny, ale dost prostoru dostal i James nebo Schneider. Chtěl jsem dát tři hvězdy, ale nakonec dám o jednu výš, protože se mi prostě chce a holky tam taky byly pěkný. 75% ()

Wiikii

Když si nemáte co pustit a chcete se trochu pobavit s klasickým, né moc inteligentním humorem určitě to na těch 98 min. pobaví, ale jinak je to průměr :) ... Hodnocení - 60% (3*) ()

Martin741

Klasicka sandlerovka, ktoru natocil reziser Dennis Dugan. Fajne retardovana oddychovka s prijemne dementnym scenarom, ktory vsak zachranuju herci a dostatok hlasok. 66 % ()

zdenotvor

Príjemná Sandlerovská komédia s množstvom zábavných momentov a dobrým hereckým obsadením. Adam Sandler, Kevin James a Rob Schneider proste patria k sebe a keď sa dajú do kopy sú zárukou skvelej zábavy. Dobre zvolené boli aj vedlajšie postavy,napríklad Steve Buscemi sa mi veľmi páčil,osviežil celý film a je škoda že nedostal viac priestoru. ()

Figu

Někde jsem tady vyčetl - Sandler a jeho Expandables... No... Zní to moc úsměvně, jenže tohle může z tlamy pustit jen ojedinělec, kterej vůbec neví o čem mele. Sandler velice slušný, Rock s Jamesem zajímavé roličky, Rob Schneider úžasně skvělý, jako vždy, ovšem, jestli se ve filmu mají objevit takový herci, jako oni společně s Bucscemim či Salmou Hayek, čekám víc než komedii na půl plynu!!! 55% ()

shyster

Tak až na pár fórů, které ještě k tomu obstaral Rob Schneider, je to horší z filmotéky Adama Sandlera. Poselství o rozmazlených fraccích mě víceméně žralo. P.S. Nádherná Salma Hayek. ()