Tereza666

Přesně takovýhle komedie já zbožňuju. Pohodovka, s příjemnými herci, pěkným scénářem. A né jednou se u toho člověk nasměje. Hlavně.. aspoň jedna komedie na úrovni. ()

Danny F.

Poslabší komedie. Byly zde chvilky a příležitosti aby se komedie naplno rozjela a byla divočejší a humornější, ale toho nebylo využito a děj šel poskromnu dál, což je škoda. Je to hrozně přízemní a má na víc. 55% ()

sskrblik

Error. Nevtipná komedie, která si hraje s tím, co už jsme viděli všude tak 100x a pořád dokola. Dá se to vydržet, ale je to hodně slabý kus. ()

Aven

Na tři hvězďáky to Sandler pořád bez problému utáhne. Přesto, že tentokrát jsou některé vtipy jen debilní a ne debilní+ vtipné, tak film šlape, má plno vtipných momentů a dokonce i ten Chris Rock není tentokrát tak otravný jak obvykle. Když k tomu přidám nádhernou Salmu Hayek a dvě ze tří Schneiderových dcer (hádejte kterých), tak mi z Machrů vychází ideální film na koukání na nějakou domácí párty. ()

Wade

Tahle komedie trvá skoro 100min,ale vůbec mi to tak nepřišlo, protože ve filmu není  ani vteřina nazmar. Já se bavil a to královsky. Herecké obsazení je parádní a i to je jeden z důvodů proč Machři jedou neskutečnou rychlostí. Jednoznačně jedna z nejlepších komedií co jsem viděl. 100% ()

Sany33

Najlepšia partia komediálnych hercov akú si len viete predstaviť v situáciach ktoré ssi ani neviete predstaviť. Aj to je Grown Ups. Na mňa celkom dobre zvládnutý humor aj ponaučenie spojené z pointou. Navyše stále krásna a pôvabná Salma a hneď je na obzore hodnotenie, ktoré sa nemusí za nič hanbiť a to 76%. ()

Mishqo

Občas sa im tam niečo vydarilo ale väčšina vtipov vyznieva do prázdna. Taký typický nudný a otravný Sandler... 40-50% ()

lykan9

Velmi slušná komedie, která ztrácí hodnotu jen na jedné jediné věci, která je typická u sandlarovek. Tím je fekální a jak já říkám odporný humor. Nebýt čůrání do bazénu, tématu kojení čtyř nebo pěti letého dítěte (už nevím kolik mu bylo) a hlavně celé části okolo Roba Schneidera a jeho úchylného vztahu se starou ženou, tak by se mohlo jednat o vynikající komedii. Takhle nemohu dát víc jak lehce nadprůměrné hodnocení. ()

Krosmen

Hodně příjemná pohodovka na letní večery, jaký se odehrávájí právě v roce 2010. Parta kamarádů, co se po letech potká i s rodinkama na výletě, takhle podobně by měly vypadat třídní srazy. Humor je příjemný a může na to koukat celá rodina, i když určité části bude třeba dětem vysvětlit, některé až trošku odrostou. ()

NoFiction

Naprosto průměrná komedie, u které jsem se místy ze srdce zasmál, bohužel bych si místo Salmy představoval někoho zcela jiného. Jinak k chlapecké sestavě nemám žádnou výtku. ()

s.e.p.p

Film mi byl sympatický hlavně navážením se do u videoher vysedávající mláděže a vzpomínáním na mladá léta ústřední bandy a ikdyž trpí snad všemi nešvary, jakými dnes komedie může trpět, nijak pohoršeně nebo extratrapně jsem se u Machrů necítil. Objektivně je to spíše podprůměr, ale jednu hvězdu přihodím, protože jsem se pobavil. 5/10 ()

Guzo

Na začátku se tak trochu přiznám, že ty nejnovější komedie moc nesleduji a to z prostého důvodu - většina jich je napůl drama. No a pokud po nějakém toužím, tak si ho pustím, ne poloviční komedii.. Tím jsem nenápadně naznačil, že těch dobrých komedií dnes zas tolik nevychází a za každou jsem velmi rád. Grown Ups sice také není "haha, celou dobu brečím smíchy" komedie, ale nenásilně nutí člověka k úsměvu po celou dobu a hlavně vůbec nenudí. Inteligentní humor je vyplněn příjemným příběhem a hlavní komici jsou všichni typičtí pro určitý druh lidí, který každý zná; jedinou výtkou tak může být lehce klišovitý konec, ale je to přeci komedie a ne nějaký vážný film.. ()

m.a.t.o.

Bolo to tak zlé, že si to zaslúži iba jednu hviedzičku? Áno. Bez nápadu, málo vtipné, veľmi klišovité a celkovo nudné. Povedal by som, že najnudnejšia sandlerovka vôbec. Som zvedavý s čim príde chalan nabudúce. 25 % ()

blackJag

Čekal jsem (první recenze, reakce tady na databázi), že to bude fakt špatné, ale ani zdaleka nejde o žádný kanální průser. Film je sice zbytečně dlouhý, některé motivy má hodny vystřižení (Rob Schneider by tam v takovém případě neměl ani 15 vteřin), ale celkově dokáže aspoň zavrzat (když už ne přímo zahrát) na strunu nostalgie a rodinné zábavy. Na takovou skvadru komiků je to možná málo, film přesto není nutně špatný od začátku až po závěrečné titulky. 55% ()

Roseinka

Milá komedie s milým humorem. Náhodou jsem se dost nasmála. Občas tam sice nějaký trapný vtípek byl, ale to překryly ty kvalitnější vtípky. Navíc obsazení se skládá ze samých super herců, takže co víc ještě chtít. Pěkně strávené odpoledne. ()

vyfuk

Machři je další spletka, kterou vypudil ze své hlavy Adam Sandler... někdy mi spíše přijde, že to vypudí z jiné části těla. Sandlerovi scénáře jsou díkybohu komedie (nedokážu si představ jeho film s vážnou tématikou), ale ve scénáři se stále objevují perverznosti a celkově má film jasný nádech toho, že se vám pořádně nemůže líbit pokud máte v hlavě trochu neuronů. Tohle, ale byla díkybohu o trochu lepší komedie (na Sandlerovi poměry). Sandler je v celku dobrý herec, ale jako scénárista si zaslouží být zasypán Malinami. Tento film je v podstatě bez komentářní příspěvek do světa kinematografie, u kterého se možná trochu zasmějete, ale brzy se ztratí jako krvinka v prasečí krvi. ()