vadic

První půlka mě fakt brala, řezal jsem se téměř neustále. Strašně se mi líbil koncept povedeného rádoby Kameňáku, kdy každý z hrdinů chrlí až přestřelené vtipy a hlavně ostatní se tomu nenuceně smějí. Všechno to odstartovalo setkání po letech a následné "pietní" Ave Maria. Pobyt v jezerním domě byl taky v pohodě, vše se vyvíjelo v podstatě, tak jak všichni očekávali a narovinu Buscemiho cameo mě fakt rozbilo. Jen některé momenty byly opravdu zbytečné...přestože se mi na ně velmi dobře dívalo, tak Robovy dcerky byly hodně nepotřebné a to samé se dá říct o bandě z dětství, která chce, spíše životně potřebuje, porazit bandu těch úspěšnějších. No a rád bych citoval Isherwooda, jak se vyjádřil k duu Salma a Maria - mammas! Dík. ()

miguel_111

Mám strašné rád filmy Adama Sandlera a táto rodinná komédia s množstvom dobrých vtipov a partou komikov (Kevin James, Chris Rock, David Spade, Rob Schneider) ma celkom bavila. Pre mňa 60% ()

Doudis19

Nepovedený pokus o kritiku moderní doby s nechutně vlezlým, vypícháním rodiných hodnot. Hlavní lákadlo filmu, tedy značný, komediálně herecký potenciál zůstal trestuhodně nevyužit stejně jako sympatické, dětské osazenstvo. Bohužel tato Sandlerovka uspokojí jen opravdu skalní fanoušky. ()

chelseaman22

Můj nejoblíbenější film s A. Sandlerem. Bezstarostný film plný vtípků a humorných scén. Filmové obsazení je skvělé - všichni hlavní aktéří srší humorem vůči sobě, alee zároveň je dobře znatelná úcta mezi nimi. Dá se říci film obyčejný - avšak má kouzlo. Kouzlo, k němuž se vždy rádi vrátíte. 80% ()

Triple H

Sandlera mám rád, ale toto IMO fakt kruto nevyšlo. Postavy sú o ničom a vtipy bohužiaľ taktiež. Nevadí mi hrubozrnnosť, ale tu naozaj nie je nič na čom by sa dalo zasmiať. Je na facku sledovať ako sa takáto parádna herecká zostava strápňuje pri scenári, ktorý je hlboko pod ich možnosťami. Doberanie medzi kamarátmi mi prišlo strašne kŕčovité a nútené - ostatne ako celý film. Fádna záležitosť, ktorá sa evidentne robila len kvôli prachom. ()

andiek05

Původně jsem neměla vůbec v plánu na tohle koukat, ale stalo se a byla jsem mile překvapena. Čekala jsem, že to bude blbost, ale nečekala jsem, že se u toho budu dobře bavit a že se i pořádně zasměji. ()

st.jim

Adam je hodně dobrý komik a možno i zábavný člověk. Věřím, že se všichni při natáčení skvěle bavili, ale já měl při sledování pocit určitě jiný. Je pravda, že jsem se párkrát od srdce zasmál ale celkem je to slabší průměr. Některé vtípky jsou suché, jako Martini. Do toho trapná Salma Hayek, které role vůbec nesedla, je třešničkou na dortu. ()

Mrkvič

Salma je pořád kus. Kusů je tam dokonce víc a platí pro ně to, co pro celý film. Lepší si tohle všechno prožít, než se na to dívat. Většinou se všichni herci smějou a pošťuchují, jakoby se znali opravdu tolik let, jako filmové postavy. Jenže divák z toho až tak moc bohužel nemá. Hlavně prvních 20 minut je celkem nudných a plných tohohle poplácávání. Pak si chlapy zanou užívat (ženské trochu tay, což jsem od filmu vůbec nečekal), a třeba scéna s šípem je naprosto boží. Na konci se zase musí přetrpět "povinná" moralizující scéna. U toho byla nejlepší tátova hláška: "už je to tady zase, a přitom je to většinou tak, že se všichni rozhádaj a rozejde se to". ()

Jizni Tlapa

Chcete se unudit k smrti podprůměrnými hereckými výkony, trapnými scénkami, příběhem bez příběhu? Pak doporučuji 102min hrůzy v podobě "komedie" Machři. A.Sandler, R.Schneider a ani přirozeně krásná Salma (za kterou dávám 1*) tuhle filmovou tragedii nemůžou zachránit. ()

Johnny.ARN

Dobrá Sandlerovka na sobotné poobedie v TV. Ľahké, vtipné, človeku to neublíži ale ani nejak nenadchne. Hlášky sú tam podarené, herecké obsadenie originál ako pre komédiu a hlavne žiadne počítačom upravené úsmevy ako to ma Travolta vo svojich „komediálnych“ filmoch. Človek sa pri tom zasmeje a uvoľní. Neočakávajte nejakú hlbšiu myšlienku, hlavne sa nechajte unášať na vlnách zábavy. ()

ecceHOMMO

Roztriešťená komédia plná komikov, neschopná dať im náležitý priestor na vlastnú sebarealizáciu v plnohodnotnejšom príbehu. ()

DivX

Spojení nejlepších komiků se ani zdaleka nepovedlo. Čekal jsem od této party lidí více vtipů a legrace, které je tady velmi málo. Schneider a Sander svůj talent skoro vůbec neukázali a že ho mají hodně! 40% ()

JimmyII

Nečekaně sympatická a upřímná výpověď o tom, jaké to je stát se dospělým a konečně si to uvědomit. Byť kvalita místy ustupuje na vrub zalíbení se průměrnému divákovi, takže se dočkáme pár trapných prdů a úderů do koulí, ach jo, ale jinak opravdu milá a hezká záležitost o partě puberťáků, kteří se musí smířit s časem. ()

baruss

Napriek tomu že "zápletka" nieje nič extra, tak veľa komikov na place tu ozaj zaberá. Nesilený, prirodzený miestny nevulgárny humor. Jedna z (naj)lepších komédii (čisto komédií) posledných rokov. ()

DaUr

The Expendables for The Comedians. Další rutinní komedie Adama Sandlera, tentokrát s obsazením skoro všech jeho kamarádíčků a několika pohledných ženských protipólů, jak je u něj ostatně zvykem. A k tomu se Stevem Buscemim, který, ač hraje solidního idiota a já nechápu jak se ve filmu octl, poměrně potěší svým utahováním si ze sebe samého. Kdyby se Machři drželi komediální roviny, která sice nepřivodí záchvaty smíchu, ale příjemně člověka uvolní a téměř se obejde bez vyloženě trapných žertů, byl bych spokojen, ale to věčné moralizování a brnkání na vážnou strunu bylo jednak přehnané, a jednak naprosto zbytečné - daleko lepší, než patetické proslovy a vzájemné vylévání si srdcí by bylo zajistit, aby k oněm odpovědím divák dospěl sám. 50%. ()

Lachtaan

Nejsem takovým zarytým fanouškem Sandlerových komedií a v posledních letech vůbec komediálních filmů celkově (vyjmo klenotů naší filmařiny 20. století, které se snažím dohánět). Ale tak pohodové rodinné komedie, jako jsou oba díly Machrů, už asi jen tak neuvidíme. Vedle Adama se tu sešla celá jeho crew stejně příjemných komiků, i spousta pěkných slečen, či paní(ch) po jejich boku. A vznikly tak dva mírumilovné humorné snímky, u nichž jsem se kdysi dokonce modlil za 3. pokračování. ()

ywo666

No. Jedna z podarenejších sandleroviek. Ja ho nejak extra nemusím. Film je slušne vtipný. A ako vždy nie kvôli Sandlerovi. Mám pocit, že Adam sa s zameraním na komédie minul. 95% humoru musia obstarať iné postavy. Nielen tu vo všetkých jeho filmoch. V tomto filme ako vždy dobrý Rob Schneider aj s jeho s celou jeho "rodinkou". Pobaví aj Buscemi, Spade a celkové vtípky v rámci partie, ale aj rodín. Škoda, že si neodpustili ten americký humor (rozumej prdenie atd.). Ale zazlievat niekomu, ze robi americký humor v filme pre americké publikum? S mojím filtrom, keď to, čo ma baví si užívam a čo mi vadí ignorujem, to bola dobrá komédia. ()

Mispu

Naprosto postrádá děj, film založený jenom na jménech.........a ty tento film bohužel neutáhly...............jediný kdo zaslouží absolutorium je Kevin James :) ()