lubbing

Kdyby si odpustili ty litanie o příčinách krize ... Prostě jako kdyby se Stone mermomocí snažil roky poté moralizovat a ukázat po stý světu, jak to bylo s těma úvěrovejma balíkama - chvílema solidní drama a chvílema dokumentární shitek o prohnilosti a hamižnosti. A mudrlantský rozhovory, který OS poskytnul k tomudle filmu, to je potvrzujou. ()

pief

Zial, tu sa nepodarilo dostojne nadviazat na film z roku 87. Shia LaBeouf nie je tak presvedcivy ako mlady Charlie Sheen, dej mi pripadal dost naivny a Gordon Gekko akysi nekonzistentny. ()

Petr Nectinec

Je příběh o chlapci a dívce, jejich lásce, jejich práci a úspěších, jejich rozdílných a podivných rodinách, o špatných okolnostech a o cestě od vnějškově úspěšného života na dluh k životu skromnějšímu, nezadluženému příběhem originálním? Je příběh o mužích toužících po nedozírných úspěších a také jich dosahujících za ceny obskurní a zavrženíhodné příběhem originálním? Je příběh vlekoucí se od dosažení své čtvrtiny dalších devadesát minut tempem velkoměstské dopravní špičky příběhem dynamickým? Je příběh s vloženými powerpointovými prezentacemi a občasnou grafikou mobilních telefonů příběhem současným? • A přitom stále nevíme: mají synové platit dluhy za své matky, když tyto nejsou poctivě pracující zdravotní sestry, ale spekulativní realitní makléřky? Mají finančníci pro očištění své oprávněně špatné pověsti páchat v metru demonstrativní sebevraždy? Je za vším zlem světa a způsobí nakonec jeho zkázu úvěr? • V tomhle filmu (kromě profesionálních výkonů několika skvělých herců, muzikantů, kameramanů i scénáristů) moc inspirace a poznání nenajdete, i když k hledání je času věru dost. Kulisy současné, příběh věčný, ale navzájem na sebe nijak nereagují. Chcete-li vědět v čem žijete, musíte z kina ven. ()

P/\/EL

jo, je to fakt efektní kejčař....ten Stone................fůze - hotový science fiction.... :), ale né...v Kalifornii si s tim fakt hrajou...........nj....je to vychytané.....tak staví to na pěkným reálným základu..ale....to samo o sobě by nebylo asi dost efektivní...myslim, že to je v pohodě pokračování.....ale.....fakt, nevim, hodnotim po filmové stránce........ekonomii moc neovládám.....nevim, grafické vychytávky jsou tu jaksi navíc - bez nich by to nebylo o nic horší ani lepší(nebo já myslim, že spíš vlastně i lepší).......je to těžký, když člověk moc nezná, jak to chodí tam vysoko.......nebo aspoň "nesleduje"...tak..nedocení..ale jasně, metafory, vtípky, detajly fajn....jasně........Stone přece rád ty reál prvky......asi, jo...ta krize........já nevim, tak to asi vzniklo..............ale...1. film taky nebyl dokonalej...byla jiná doba....tohle mi příde moderní...ale ta hudba mi tam nějak nebavila..............................ta jeho dcera se chová nějak iracionálně, nechtěla s nim nic mít předtim, pak udělá znova ještě horší věc než dřív a zklame i jejího snoubence a pak se vrátí a ona jakože pookřeje....cože?! Ok....happyend..bublinkovej....no, přecijen jsou to hrdinové, tak si to zasloužej... ()

BobEdel

Výrazně slabší než první díl - Shia představuje typického klaďase, což filmu ubírá na morálních dilematech. Místy snímek trpí nelogičností děje a vztahů, obzvláště v případě Gekka a jeho rodiny. ()

marmal20

Ve srovnání s prvním dílem mě Peníze nikdy nespí zklamaly, do poloviny filmu to mělo spád, potom se začal řešit vztah otce a dcery a bylo po zážitku. ()

whass

Musím říct že jsem jedničku neviděl a docela toho lituji ale o to více jsem byl nažhaven na druhou projekci...čekal jsem od toho více,akciím a těmto věcem jsem nerozuměl ale i přesto jsem byl velmi nažhaven..potěšíl me výkon Michaela Douglase který byl podle mne o něco málo lepší jak Shia Labeouf...pohled na Manhattan už pane Stone nekřepvapí ale potěší....co Wall Streetu rozhodně nechybí je napěti...a ještě mě nepotěšíl klasický happy end... ()

boxo

Velké sklamanie... hneď na úvod, ak nechcel tvorca, aby sa film neporovnával s prvým WS, nemal ho nazvať WS2... herercké výkony sú slušné, ale Douglas nedosahuje ani zďaleka výkon z prvého dielu, čo mu z časti neumožnuje velice prostoduchý scenár, ktorý vám hneď ukáže kto sú tí dobrí a tí zlí.... jeden zvrat tento film nezachráni, ale úprimne posledné Stone-ove filmy nestáli za veľa, takže obavy boli vlastne oprávnené.... cameo Budda Foxa vobec nezapada, ja som tam videl Charlieho Harpera totiž.... ()

HanLiuKun

Velice povedená kamera, která oživí vzpomínky na New York. Vcelku pěkný soundtrack, ale dějově je to hezky zpracované klišé a konec typicky americký.... Běžný divák bez vyššího vzdělání finančního směru navíc nemůže tušit, o čem se ve filmu velkou část doby mluví. ()

babuca

Stone je môj obľúbenec, vie nazvať veci pravými menami ale celkový dojem z filmu mám stále na 65%. Trocha sklamanie... ()

scaletom

Celkem o ničem Schází tomu spád a hladovost hlavního protagonisty z 1. dílu, tentokrát je elév naivní, ne uplně přesvědčivý uplakánek. Gekko je Gekkem jen chvíli.. a všechno působí tak nějak roztahaně a bez linie.. Já byl opravdu zklamaný - za mě po WTC nejhorší stoneův film. ()

Dusan-Be

trochu zidealizovaný pohled na to, co všechno stojí za velkými penězi. a hodně zidealizované připomenutí toho, že samotné peníze štěstí nepřinášejí ()

paulinag

Má velká očekávání - tedy propracovanost a příběh - se nesplnila. Není to vyloženě špatný film, ale ničím mě nezaujal, bohužel. I když herci se opravdu snažili. ()

pepito25

Žiarivý Manhattan, príchod finančnej krízy v priamom prenose, súboje dolárových žralokov, tak ako sme už dávno na ne zvyknutí... - no tak orechové Wall Street, ako bolo to z osemdesiatehosiedmeho, už nikdy nebude. Michael Douglas je pre mňa herec - boh a Wall Street: Money Never Sleeps som si pozrel práve preto, že Gekko je stále on. Takže bez sklamania = *** ()

Freezeen

Pokračování k úspěšnému filmu a dovolím si říct, že povedené :) i přes délku filmu mě zajímal od začátku do konce, poutavé prostředí financí a wall street.... Osobně dávám 80% a přihazuju 10% za výkon Shii LeBeoufa, který se mi velmi líbil ()

RonnieR

HERCI- výborní, scenár - výborný, réžia - perfektná (starý, dobrý Oliver is back? Uvidíme!), ale niečo mi tam nesedelo, asi ešte nejaká zápletka navyše. A práve preto o jednu star menej. 76%. ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina