Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

Furmi

Vskutku vkusne nevkusná návšteva kina (a to kôli filmu ale aj diváckemu publiku pod 15 rokov ktorým ešte nikto nevysvetlil ako sa majú správať v sále). Čakal som pri najmenšom takú bombu ako Trávička Zelená ale Green to tentoraz dohnal do ešte väčších rozmerov a absurdít ktoré ako verím buď niekoho na plnej čiare urazia alebo na plnej čiare uspokoja. Skôr patrím k tomu druhému publiku ale i tak tomu ešte niečo chýbalo ale verím že to Green dokáže vymakať a budúcim filmom sa zdokonalý ešte viac. Vtipné, odporné, perverzné, nemravné, neslušné, originálne nápadité ale nie pre každého. Ako napísal kolega Cervenak, komu sa nepáči že je 90% filmu o sexe, pohlavných orgánoch a vtipkovaní o tom a ostatných 10% o mäkkých drogách nech dá od tochto filmu okamžite ruky preč nech ho len zbytočne neznevažuje. My ostatný sa máme načo tešiť. 80% ()

masiko

Your Highness jsem videl uz 3x behem jednoho tydne (jednou z toho v kine) a stale jsem unesen. Takhle jsem se nenasmal snad od Vybijene. Zabava je vystavena hlavne na kontrastu celkem kvalitnich triku a spravne epicke fantasy (hudba atd.) s obhroublou mluvou hlavnich hrdinu. Docela chapu, ze to ma nizke hodnoceni, kdo neparil zadny RPG hry a neni ulitlej na fantasy tak jako ja, ma z Your Hiighness asi jen ty sprostarny - verim, ze to muze byt trochu stejnorode. Pro me ale zatim film roku! A nejvic ze vseho se mi libil Courtney, jehoz predstavitel nema tady na CSFD ani svuj profil - rychle napravit! ()

zdenur

Smršť oplzlých vtípků, píchání, penisů a buzerantů. Po nějakém čase ale všechno začne působit dost jednotvárně. Škoda. ()

LudeCZek

TO je až taková kravina,že to člověka baví;-) Parodie na pohádky a fantasy, kde hlav ní roli hraje sex,leštění meče a minotaurův penis. ()

rotel

Keďže som nemal predstavu čo ma očakáva bol som celkom milo prekvapený. Netvrdím, že je to umelecké dielo, no svoj účel určite splnilo.Pamiatka na Minotaura je uplná bomba! ()

Illy

Fantasy pohádka jako huličská komedie? Odvážné a fungující. Jen bych chtěl poukázat na demenci českého distributora - takto zvolený název filmu vám rozhodně odradí spoustu diváků.... A to je škoda. ()

Simgal

Teda nečekal jsem zázraky, ale že to bude taková konina to taky ne. Samozřejmě se to nedá brát na jakékoliv stupnici vážnosti, ale přece jen to má být komedie a u těch by se měl člověk občas i zasmát. Já se bohužel za celou dobu nezasmál ani jednou. Vtipy na téma "hrajeme si s uříznutým pérem" a časté používání slov fuc*k a shi*t atd... To pardon, ale to mi opravdu vtipné nepřijde. Jednu hvězdu dávám jen a pouze za duo Zooey Deschanel a Natalie Portman, protože se na ně krásně dívá. ()

Vitaminy

Originální a dobře zpracovaná komedie ve velkém stylu pro dospělé. Princové Danny McBridfe a šišlající James Franco jsou skvělí. Dá se říct, že všichni herci do své role suprově zapadli. K tomu skvělá výprava a hudba. Řekl bych, že po dlouhé době výborná komedie u které se bude bavit téměř každý. Podle mně to je tak na čtyři hvězdy, ale bavil jsem se, tak že dám pět a ani nevím pořádně proč. :D ()

Yokolobuna

Pro mě bohužel zklamání... Už měsíc jsem se těšil až nám film přištráduje do kina a včera jsem se konečně dočkal, spolu s 10 dalšíma (fakt nás bylo jen 11, divím se že to pustili) jsem sledoval můj vytoužený film. To že je to sprostý mi je celkem jedno, ale to by vtípky musely být pořádně vtipné, oni některé jsou, ale občas jen kroutíte hlavou. Také je nutné podotknout, že opakovaný vtip není vtipem. Natálka také zklamala... Příběh je celkem obyčejný, ale má své světlé stránky, které pak "vylepší" sprostá slova. Myslím že celkové hodnocení přesně odpovídá. Za mě 65%. ()

Gore

Režisér i titulní herci spolu už spolupracovali na výtečném Pineapple Express, proto jsem se na jejich další počin velmi těšil. Your Highness není úplně špatný film, režisér se snaží ho držet pohromadě, co to dá, dobře obsazení herci se taky snaží, ale kamenem úrazu je scénář, který prostě nefunguje, chybí mu správný timeout. Na scénáři se podílel představitel Thadeouse, a lze konstatovat jedno: McBride není Seth Rogen, který pracoval na scénáři Pneapple Express. Je jen velká škoda, že se nepodílel i na tomto díle, určitě by si s tím pohrál zajímavěji a hlavně by věděl, kde ubrat a kde naopak přidat na pile. ()

Blue.Shark

Od Your Highness jsem čekal hlavně nálož vtipů. Čekal jsem, že všechno ostatní půjde do pozadí...byl to ale omyl. Tedy tak trochu. Vtipů, kterým jsem se zasmál, bylo hodně, jenže těch, u kterých jsem se opravdu popadal za břicho (dickless traitor a minotaurus :)) ), bylo zoufale málo. To je mínus. Plus ovšem mohu dát za digitální efekty, které mě opravdu překvapily, povedené záběry, ze kterých čišela velkolepost a Natalii Portman, která byla opravdu krásná :). Celý film je trochu postavený na hlavu, ale vlastně to ani moc nevadí. Udivila mě přítomnost docela velkého množství krve...v tom dobrém slova smyslu :) Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami a sáhnu k vyššímu hodnocení. Tahle oprsklá fantasy komedie měla něco do sebe. ()

Anakinekcz

Popravdě jsem od tohoto filmu zprvu moc neočekával, po přečtení obsahu filmu jsem si řekl že to bude stejně kýčovítá komedie jakých jsem už viděl spousty jen s tím rozdílem, že zde hrají skvělý herci. Z filmu se však nakonec vyklubala celkem kvalitní záležitost. Pro odreagování v těchto chladných nocích ideální. Natalie zde byla zvlášť půvabná a okouzlující jak jen na bojovnici jde. Takže pokud máte rádi komedie, tak sáhněte po této a určitě nebudete litovat. ()

Mortemiss

Mně se to líbilo :), zábavné, povededné a promyšlené. Chvílemi jsem nevěřila vlastním uším a jindy jsem nepřestávala zírat nad touto komičností. Chci další takovou pohádku!!!! ()

JK-Stinger

Na to jak jsem se na film těšil jsem byl docela zklamán. Trapný a nechutný humor už mi tolik neříká, takže jsem se sice při několika scénách mírně pousmál, ale jinak si říkal, co to je zase za sexistickou píčovinu. Never more please... ()

Eterninox

Your Highness osciluje mezi několika značně nekompatibilními žánry. Jednak to je komická dekonstrukce žánru hrdinské fantasy, ale zároveň také vážně míněná pocta téhož, využívající ikonické fantasy prvky a postupy (záchrana ctnostné panny, pouť neočekávaného hrdiny, až absurdní osudovost, atp.); a k tomu ještě povrchní "stoner-flick", kdy pointy vtipů spočívají v tom, že se do nich vloží nadávka, udělá se při nich nějaké sprosté gesto, popřípadě se ukáže nějaká intimní část těla. Ve výsledku to znamenalo, že jsem se sice většinu času dobře bavil, ale zároveň by mohla spousta věcí vyznít mnohem lépe, kdyby se film více "ponořil" do jednoho ze svých aspektů. Výrazně lepší mohly být i dialogy. Podle všeho byla sice valná většina improvizovaná, ale to nic nemění na faktu, že spousta scén přímo vybízela ke skvělým hláškám, které bohužel nepřišly. *** Na druhou stranu mě potěšily překvapivě slušné speciální efekty, akční scény i celková výprava. Zlatým hřebem Your Highness je nicméně obsazení – u filmu podobného ražení nevídané množství dobře známých herců a hereček, kteří nejenže sympaticky přehrávají, ale občas také s vážnou tváří říkají a dělají věci, na které by většina velkých jmen Hollywoodu určitě nekývla. 65% ()

Flopik

Vtipné , nebralo si to servítky no a mne to stačilo. Obsadenie skvelé, potešila nádherná Natalie a tak isto aj výborný soundtrack. Nebudem tvrdiť že to nemohlo byť lepšie ale mne to na 4* stačilo s prehľadom. A tá trofej z minotaura... nasmial som sa kvalitne. ()

Vilg

V tomto případě nemohu jinak, než 5. Nejhrubší, nejsprostší fantastická podívaná, jakou jsem na plátně viděl, se po prvním shlédnutím zařadila hodně vysoko na mém osobním žebříčku guilty pleasure. Ne každému tenhle druh humoru, tančící na hranici (a vlastně dost často na obzoru za ní :) sedne, chápu celkové nevysoké hodnocení - ale považme, že na tomto filmu všechno funguje. Herci, výprava, triky, příběh a hlavně humor, který není jako u většiny "huličských" komedií jenom samoúčelně nucený, ale prostě skvěle pasuje (viz. scéna s trofejí z minotaura, masturbační gangsta pozdrav,...). Každá jednotlivá věc je uvěřitelná - je to svět, kde se každý chová jako z her na hrdiny, kde "Quest" a získávání zkušeností je vším. A je to sranda ryze královská. ()

tenced

trapně naroubované imbecility podobné scary movie na fantasy epos, kterému se povedlo naroubovat tisíc a jednu variaci na nudu k posrání, takový imbecilní roubing ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo