Marni na střední škole zažívala peklo. Dnes je z ní úspěšná kariéristka, ale vzpomínky na příkoří, které jí způsobovala oblíbená roztleskávačka Joanna, ji stále zalévají studeným potem. Marni si cestou domů na svatbu svého bratra Willa k velkému zděšení uvědomí, že se brzy stane švagrovou své úhlavní nepřítelkyně, která ji kdysi ponižovala před zraky všech spolužáků. A zjevně se učila od těch nejlepších, protože když byla na střední Marniina máma, musela snášet úplně stejné zacházení od Joanniny tety. Teď, když z nich má být jedna rodina, se Marni i její matka ze všech sil snaží nechat minulost minulostí. Na staré zášti se ale těžko zapomíná. A tak ještě než se rozezní svatební zvony, budou mít tyhle odvěké rivalky pár nových pikantních historek pro svá vnoučata. (HBO Europe)

KdG

První půlka filmu vypadala slibně, docela jsem se bavil, ale zbytek filmu upadl do nudy, vysvětlování a zbytečného patosu. ()

Lukaso1

Nebýt hvězdného hereckého ansáblu tak zde svítí o 1 * méně. Průměrná rodinná komedie o rodinném setkání které se tak trošku zvrtne. Na snímek nechť vyrazí všichni čerstvě zamilováni, děj na plátně není nikterak důležitý ale jako kulisa bude fungovat dobře. ()

petr12

Jde vidět, že nejen v Americe je akutní nedostatek kvalitních scénáristů a proto se neustále recykluje. V módě, ani hudbě nám to nevadí. Tak proč by to mělo být u filmu jiné??? Ano, vše už tu bylo. Přesto jsem se celkem dobře pobavil. ()

Evii.B

Po dlouhé době film u kterého jsem se opravdu pobavila. Několik známých hereček dohromady vykouzlilo skvělou komedii. V určitých situacích jsem se do jejich rolí úplně vžila a naprosto chápala jejich chování. Toto velké hodnocení dávám hlavně kuli Kristen Bell, která opět prokázala svůj komediální talent. Skvělý oddechový film! ()

dj_kure

Pokud se zasmějete 3x, bude to maximum. Tenhle pokus o komedii bohužel nevyšel. I když to teda stejně nijak nadějně nevypadalo. Spousty trapných situací u kterých se nesmějete, ale naopak se cítíte trapně vy. Musim ovšem dodat, že jsou i horší "komedie" 31%. ()

Farley

Zajímavé. Obsazení absolutně perfektní do poslední postavy. Skvělej úvodní nápad. Produkce, střih, výprava peckovní. Hudba ušla. ...jen ten příběh nefungoval ani trochu, gagy díky tomu vyznívaly do prázdna. Připočítejte pár vyloženě trapnejch scének. (v tý koupelně wtf?) Pro zaplácnutí dvou hodin při kterejch už nemáte sílu přemejšlet fajn, ale nic víc, nic míň. Škoda. Sigourney and Jamie v jednom filmu ... to prostě mohlo bejt epic ... a ono ne. ()

cesp

je to přesně to co vidíš na obalu... jenom to.. chvíli jsem chtěl dát 2 hvězdy... ale ani nevim proč.... ()

Joe16210

Vtipná komedie s dobrým obsazením. Sice trochu předvídatelné téma, ale docela zajímavě rozvedené. Oddechovka, která si 4* zaslouží... ()

vieriX

Tak copak jsme tady měli v nazvu bylo komedie trošku tvůrcům nevěřím protože jsem se nesmál vůbec. Bylo tady hodně vyčpělých herců na můj vkus až moc. Těžko se mi to hodnotí nebyl to úplný průšvih, ale žádná sláva taky ne. ()

LukeSharp

Film,který je jako celek jednou z dalších romantických komedií. Co z něj (ano stydím se za to) pro mě dělalo nadprůměrnou podívanou,bylo obrovské množství těch malých ( a mnohdy téměř nepostřehnutelných) vtípků,předkládaných v takové intenzitě.že sem se přiblble usmíval celý film.Konec sice sklouzne do typického žánrového klišé (jen tiše se staženýma kalhotama jsem doufal,že v ubulené scéně u ledničky si to dámy rozdají),ale kdo by asi tak čekal něco jiného. Obě hrdinky jsou navíc neuvěřitelně nádherné (pro ty,kdo mají rády starší lze připustit,že ani přítomné MILFky nezůstávají pozadu) a tak jsem zcela spokojen. Mnohokrát viděné,ale prostě jsem měl zrovna náladu přesně na tenhle typ filmu. Na druhý pokus už asi budu kritičtější. 70 % ()

Marrianna

Že mám občas ráda průměrné ženské, střelené komedie, kterýma jsou ostatní právem přesyceni, za to já se rozhodně nestydím. Že však neskousnu všechno je taktéž pravda. Ať už jsem rozhodně tolerantní jakkoliv to je jen možné, Zase ona mě zklamala. Zase to totiž chvílemi bylo spíše zvrácené, než klasicky "milé". A já zvrácenost v komediích málokdy můžu rozchodit. Moc přehnané, moc přehrávané, a tím jak moc opakované dooosti nudné. ()

Swayne

Príjemný film na taký dobrý sobotňajší brainwashing. Pustiť, vypnúť hlavu a len pozerať a smiať sa. Príbeh o tom ako sa ženy z oboch (teda v podstate z troch) generácií navzájom na strednej neznášali, pretože jedna drihej robila zo života peklo a teraz sa majú stať rodinou - klasická americká story s klasickým americkým happy endom kde sa nakoniec majú všetci radi a všetci si uznajú svoje chyby a bla bla bla... no nie? Predvídateľné ako sviňa, ale miestami ozaj zábavné. Čert to ber... ()

haffen

Tak ja neviem. Malo to zaujimavy zaciatok, ktory ma nejakym zvlastnym sposobom dokazal udrzat pozerat do prvej polovice. Aj ked to teda malo tie typicke prvky teenage filmu o looserke ktora sa vytiahla. Postupujucim casom to zacalo prechadzat do vacsieho a vacsieho klise, kedy si v 3/4 filmu poviete, ze viete ako to vlastne dopadne, takze ani nemate potrebu to dopozerat. A tak som to aj urobil. Lepsie dve hviezdy (50%). ()

Kubi21

Dvě hvězdičky dávám pouze za Sigourney a Jamie Lee. Jinak za vtip, námět, scénář, gradaci vtipů a za hlavní hrdinku bych musel jít až úplně někam na dno. Jo a kousek těch hvězdiček patří Dwaynemu za jeho docela vtipný štěk. Jedno z těch mála pousmání. ()