kenny79

Poslední dobou se mi české filmy nelíbí, nebo jsem si vybíral špatné filmy a po kamaňácích a jedné pohádce jsem ztratil i důvěru ve Zdeňka Trošku. Kupodivu na toto se ale dalo koukat a i jsem pár scénkám se zasmál. 50% ()

rafix

Mě se tom moc líbilo a nemylím , že je to blbost. Je to taková pohodová komedie do deštivého a nudného večera. ()

Blazis34

Doktor od jezera hrochů mě hodně zklamal. Bezmyšlenkovitá blbost pojednávající takřka o ničem pro mě byla velkou nudou. I když režiséra Trošku mám rád, u tohoto filmu jsem se ani trošku nezasmál. Jediné co se mi na tomto díle líbilo byla pohledná herečka Alžbeta Stanková hrající letušku a budoucí partnerku hlavní představitele Čeňka Dobeška. Dávám 20%, to je slabá jedna hvězdička. ()

bobin

Jou, jou, jou - ti hrajou ! Ale mě na nervy. Celá tato " komedie " je nevtipná, nudná a neskutečně rozvláčná. Scénář je postaven pouze na jediném vtipu . Herci sice hrají civilně, ale neskutečně podbízivě a trapně. To jste , pane Troško, kamsi šlápnul ! ()

waltosin odpad!

Je tam málo vtipů na to abych dal jednu hvězdu, jinak nudáááááá a ztracený čas! Pane Troška natočte radši Kameňák 4 s pořádnou dávkou vtipů a ne takovou kokotinu!!! ()

Forum.

Ta Holubová zk°rvila celý film. HNUS! Tu babu pověste horší herečka v ČR není 20%. A to jenom za toho hlavního herce, z neznámého důvodu mi příjde sympatický. ()

taft

Typickej Troška, takže pěkná kravina! Ale ta Holubová to teda hrála excelentně a ten Čenda žádnej hezoun není, ale to jeho tělo...jéééé:-D ()

George.Camel

Co napsat .. čekal jsem víc Afriky, když se povídalo, jak dlouho tam natáčeli a ono nic. Pár pěkných záběrů, jak jede auto a vyklepaná Slavíková. Eva Holubová jako hysterická a uřvaná tchýně, na zabití už po prvním záběru a Langmajer, jak z ordinace v růžové zahradě - dramaturgové z Novy už opravdu nevím, kam by ty svoje krávoviny nacpali. Jedna hvězda za Evu a jedna za výprask bičíkem ... a to mám komedie rád. ()

heavy66

nic jsem od filmu nečekal, i Švandrlíkova předloha patří mezi slabší kousky, takže nakonec se na to docela dalo koukat. V plejádě nevýrazných hereckých výkonů vynikají Eva Holubová, Miroslav Vladyka a Michal Novotný. ()

spookee odpad!

Toto utrpení jsem musela podstoupit cestou autobusem na dovolenou. A byly to dvě chyby v jednom. Autobusem déle jak 12 hodin už nikdy víc a tento film už VŮBEC! Vrchol trapnosti, nezábavnosti, otravnosti... Troška by měl jít raději na filmařský odpočinek, protože mi přijde, že to nejlepší ze sebe vydal na začátku a divákovi už nemá co říct. ()

HellFireFery

Z této komedie se dalo vytěžit mnohem, mnohem více. Pořád hledám smysl cestování do Afriky. Pokud to bylo kvůli těm pár záběrům, které jsme ve filmu viděli, tak mám chuť dát Odpad!. Na druhou stranu film nepostrádá několik vydařených vtípků (Jiří Langmajer zde hraje vážně perfektně dotěrného svůdníka a Bohumil Klepl je také fajnový) a navíc je zde nádherná Alžběta Stanková, díky kterým to nechám alespoň na těch dvou hvězdách. ()

MIchael90

Tak tady se toho opravdu mnoho nepovedlo. Smál jsem se snad jen při doktorově anabázi v zahraničí. Ta měla však docela krátkou stopáž. Zbytek filmu jsem se doslova pronudil. I tak skvělá herečka, jakou je Eva Holubová, zde strašně přehrává a je místy až nekoukatelná. To ovšem ještě není nic proti Tereze Bebarové.. ()