poster

Cemetery Junction

 • Velká Británie

  Cemetery Junction

Komedie / Drama

Velká Británie, 2010, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  ***

  Pravdupovediac som čakal od Gervaisa trošku ľahšie prevedenie + odľahčenie celej situácie... noo nebolo to celkom tak. Cemetery Junction zachytáva (podľa toho čo som pochopil) určitú časť ľudí na istom mieste a ich osudy v nej. Rozoberá celkom závažne témy... samozrejme nechýba ani pár správne "Gervais-kých" dialógov, príjemné a relatívne odpočinkové melodrama. 6-7/10(20.8.2010)

 • genetique
  *****

  Dva palce hore!!! 95%.(21.9.2010)

 • ivishka
  ***

  Ze začátku vypadal film docela nudně, asi jako další drama od Velké Británie, kterých je docela dost(a většina těch dobrých). V podstatě jsem se ani nemýlila, jelikož záblesky vtipných hlášek vystřídaly momenty vážné, které zase tak komediální nebyly. Zábavu jsem tedy čekala větší, ale zas tak špatné to nebylo. Ono na tom něco bude, že Britům jdou převážně dramata. Příjemně mě překvapil Matthew Goode.(29.3.2013)

 • Eawy
  *****

  Veľmi som musela rozmýšľať nad hodnotením. Predsa len 5 hviezd nedostane len tak niečo. Ale hneď po dopozeraní musím povedať, že to bol film s kvalitným scenárom, pôsobivým hereckým obsadením a i veľmi dobrým príbehom, ktorý nám dáva zo seba to dôležité. Je to film o osudoch 3 priateľov, ktorí majú určitý životný sen ale neskôr zistia, že to čo hľadajú je v podstate niekde inde. Chválim všetkých troch hlavných hrdinov, môj osobný vyvolený je Tom Hughes, chválim Felicity Jones, ktorá je príjemná neafektovaná herečka a pravdaže všetkých ostatných. Ale moja osobná hviezda vďaka a obdiv patrí herečke Emily Watson, ktorá viac ako pol filmu nepreriekla ani slovo, ale jej oči a pohyby hrali za slová.Film s dobre vybratou hudbou aj exteriérmi. 100%(17.9.2011)

 • Terva
  ****

  ...nechci dopadnou jako táta. Mít bolavé ruce, špinavý hadry a prázdnou kapsu...jmenuji se Freddie Tailor ( Christian Cooke ). Šnorchlovo ( Paul Snork - Jack Dolan ) tetování upířice je úžasný a určitě nejednoho z vás rozesměje, ale pak se za ten smích budete stydět. Ve filmu se prolíná práce pojišťovacího agenta v kvádru ( montérky ) se životem obráběče kovů ( taky v montérkách ), takový život syna a jeho otce, nebo spíš synů a jejich otců. Černý humor v rodině Taylorů mě fascinoval....CITÁT : Pomůžeš mi vykopat hrob ? Ve filmu jsou muži dominantní rasa a ženy jen ploditelky a služky, ale už si to začínají uvědomovat....třeba s tím něco udělají. Paul Snork ( Šnorchl ) zpívá na večírku a je to další humorná scéna této postavy, která udržuje hladinu humoru v tomto snímku. Jakej otec takovej syn. Film nás vede zamyšlení nad složitostí přátelství, rodiny a kariéry. Nutí hlavní hrdiny vybrat si to, co je vlastně nejdůležitější....hoď své srdce a snaž se ho dohonit. Bruce ( Tom Hughes ), Paul a Freddie vás určitě rozbrečí. Sakra já se musím podívat na pořádný akčňák. Tady brečím jak želva. Pěkný a dojemný snímek. Je třeba změnit hodnoty. Hudbu dělal Tim Atak a vybral pro diváky třeba " Saturday night´s alright " od Eltona Johna, " Life´s a gas od T - Rex, " Crazy horses " od The Osmonds nebo " The rain song " od skupiny Led Zeppelin. http://www.youtube.com/watch?v=S4v-_p5dU34(23.10.2010)

 • Tom Hughes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace