Cemetery Junction

Cemetery Junction

Komedie / Drama

Velká Británie, 2010, 95 min

Cemetery Junction se může směle měřit s filmy jako Do naha! nebo Billy Elliot. Je to stejně skvěle natočené sociální drama provázané s naprosto vynikající komedií. Slzy smíchu střídají slzy dojetí, malý klenot, který by si zasloužil minimálně stejnou popularitu, jako výše zmíněné snímky.(16.10.2010)

K tomuto filmu nemusím psát žádný komentář, protože si jej budu pamatovat i bez něj ...(5.2.2011)

Takové hezké nic. Nic nasíracího, nic vyloženě nudného, nic zapamatování-hodného. Od Rickyho Gervaise jsem čekal výrazně víc. 7/10(9.11.2015)

Ano, přímo na solar.(12.9.2010)

Nenápadná bomba. Aneb jak se stal z rebela bez příčiny usedlík a z usedlíka rebel s příčinou. Cemetery Junction není žádná třeskutě vtipná komedie, v několika chvílích je to vlastně velmi smutný film, u něhož mi bylo až teskno, v závěru jsem z něj měl strašně fajn pocit, což už se mi dlouho nestalo. Zkrátka super překvapení a velmi příjemný film.(29.8.2010)