Králičí nora

• USA Rabbit Hole (více)

Přebolí někdy ztráta dítěte? Becca a Howie Corbettovi jsou šťastný manželský pár. Život se jim ale navždy změní, když se jejich čtyřletý syn Danny stane obětí autonehody. Nic už nebude jako dřív. Beccina matka i sestra se snaží manželům pomoct. Jak zvládnout smutek? Becca kontaktuje mladého Jasona, studenta, který způsobil Dannyho smrt. Jason kreslí komiksové příběhy o paralelním vesmíru, do kterého vede „králičí díra“. Debatují spolu o kvantové teorii nesmrtelnosti a snad je to způsob na zvládnutí jejího smutku. Howie se utápí v minulosti a hledá útočiště jinde. Oba v neúnosné situaci dělají překvapivé a nebezpečné rozhodnutí, když si vybírají cestu, která určí jejich osud. (JOJ Cinema)

Laborant

Co zachytit mělo se, zachytilo se a výborně. S koncem filmu jokoby na mě padla obrovská deka. Rozhodně si zaslouží více než 69%. ()

DarkoCohen

Jediné co je na Rabbit Hole zajímavé je N. Kidman. Vžila se do své role vážně parádně a svoji nominaci na Oskara si bez nejmenších pochyb zaslouží. Sice bude pravděpodobně převálcována Natalií, ale svůj vysoký standard zde předvádí více než zdařile. Jináč jde tento film zcela mimo mě. Asi na něj ještě nemám věk, protože mě to nijak neupoutalo a už vůbec nedojalo. Popravdě jsem se převážně nudila a to jsem v průběhu vyzkoušela několik hladin. Rozvláčné vyprávěcí tempo bez sebemenšího náznaku gradace není nic pro mě. 55% ()

LuckyDuckie

mám ráda tyhle "menší" díla, který nabídnou divákovi dávku emocí na míru. někomu sice může vadit, že Kidmanová je studená hajtra, ale já to její herectví oceňuju. baba jedna, prostě umí a tady to opět potvrdila. ()

MELODY

Obstojně natočený obrázek života mladých manželů po ztrátě dítěte. Na mne zafungovaly především dvě scény: ta, kde Howie venčí psa a potom dialog Beccy s matkou o bolesti ze ztráty. ()

sigf07

Zasloužená oscarová nominace a to i přestože obvykle nadšení z herectví Nicole Kidmanové nesdílím. Role zdrcené matky ji ale sedla, dokonce si troufám tvrdit, že jde o výkon předčící její oscarovou Virginii Wolfovou v Hodinách. Je pravda, že zápletka přímo svádí k tomu, aby vzniklo jedno velké srdceryvné drama plné klišé, ale díkybohu se tak nestalo a výsledek je překvapivě vkusný. ()

Mitisko

Slečna Kidman mi šla na nervy a to celý film. Do roli sa ani nehodila a ani obsahovo ma nezaujala, skor mi sla na nervy tou negativitou a tou "záporáckou" úlohou ... Celkovo som sa pri tom nudil a veselo sa tešil na koniec... Tie dve hviezdičky dávam len koli scenáru lebo to zlé odhaloval velmi pomali je zaujmavé napísať takýto scenár ktorý plynie bez toho aby plynul... :D Dobre už som ticho film neodporúčam pozerať ! ()

10Domik10

Rabbit Hole mi neuveriteľne (ako asi viacerým) pripomína Revolutionary Road, samozrejme s nejakými odlišnosťami. Dokonca ani v kvalite filmu nevidím veľké rozdiely. Snáď len Lea DiCapria mám oveľa radšej ako A. Eckharta, u Kate a Nicol to mám výsostne vyrovnané. Proste niekoľko krát filmovo obohraná téma, ktorá je aj v tomto podaní skvelá. ()

Oonika

Dobré psychologické drama bez zbytečného patosu. Konečně role, kde mi Aaron vůbec nevadil, ba naopak, velmi jsem si ho oblíbila. ()

mira.l

Tak jsem se tím prozíval až do konce. A já nevím, bylo to tak otravně natočené nebo jsem stáhnul něco, co bylo jakoby nepatrně zpomalené?? To celkovou nudnost ještě umocnilo. ()

TommyDiamond

Depresivní film s Nicole Kidman a Aaronem Eckhartem. Určitě je pro rodiče hrozné ztratil čtyřletého syna. Ale já prostě Kidman ty její emoce nežeru. A nominace na oscara? Nesouhlasím. Celkově 30% ()

Tatianistka

Nemam rada tento žáner filmu, možno aj práve preto, že sú tak kruto pravdivé a väčšinou to málokedy dopadne ako napr v tomto filme. ()

Anomiska

Čakala som ufňukanú drámu, ale dostala som veľmi zaujímavý pohľad na životy ľudí, ktorých sa dotkla tragédia. Netlačí to toľko na pilu, ako som zvyknutá u amerických dojákov, fakt ma film istým spôsobom potešil. ()

Hank

Příliš běžné a banální téma, na to aby zaujalo déle jak jeden filmový večer...měl jsem pocit, že se spíš dívám na televizní film. Nicole to nezachraňuje, naopak její trpitelský výraz začne být časem spíše na obtíž. Bavilo mě to průměrně jenom těch 90 minut ani o minutu dýl. ()

xxlch

A co potom?Nevím.Něco ale bude.-Takhle nějak skončí hodně emocionální filmík na smutné téma.Žádný rodič by neměl prožít smtr svého dítěte a po skoukání tohodle filmíku si kus té bolesti odnesete s sebou. ()

jafuska

film který by mohl být zajímavý, protože rodinné dramata můžu, ale tady se všechno zaseklo na jednom bodě, a herečka Nicole Kidman nemohla zachránit celý děj, ač se o to tolik snažila, vše se točí kolem rodinné tragédie, a to pro mě nestačí,já potřebuji aby děj vrcholil něčím zajímavý, dojetím, ale tady se to prostě nepovedlo velká škoda ()

miki68cz

Krátký film, který je dobře, že nebyl delší. Stačilo a bylo to tak akorát na podrobný rozbor jednoho lidského problému. Hezké, citlivé a perfektně zahrané. Konec je silnější než jsem čekal. Doporučuji ()