Počas dňa je Arthur Poppington iba prostoduchý stavebný robotník, ale v noci si oblieka elastický kostým a brázdi ulice kriminalitou prežratého veľkomesta ako samozvaný strážca práva zvaný Defendor. Nemá žiadne superschopnosti, jeho zbrane pripomínajú skôr inventár kreslených grotesiek pre deti než sofistikované prostriedky pre boj so zločinom. Niet pochýb, že Arthur je psychicky chorý. Ale v skazenom reálnom svete môže byť naozajstným hrdinom iba cvok. V okruhu jeho známych dominujú len dve osoby - psychiatrička a mladá prostitútka, s ktorou sa spriatelil počas nočného pátrania v uliciach. Ale pozor, nepodceňujme nikoho, najmä nie tých, čo majú permamentné nutkanie konať dobro. Čo ak sa napokon stanú skutočnými hrdinami? (TV Wau)

Marys

Veľké sklamanie. Prvá polhodina ma tak nudila, že som po nej film vypol a opäť si ho pustil až takmer po týždni. Tam som uvažoval o nižšom hodnotení, no potom som si asi akosi zvykol, alebo mal lepšiu náladu a celkom sa to dalo dopozerať. Nabralo to určitý spád, no pribudla k nemu aj akási úplná absurdita a koniec bol vážne, že "e?". ()

Andresito

Poučen trailery, čekal jsem parodii na suprehrdinský žánr s pitvořícím se Harrelsonem. Což bylo vlastně dobře, protože o to víc mě film překvapil a potěšil. Trend "lidských hrdinů s chybami a nedostatky" dotahuje do extrému a přináší hrdinu, který má chyb a nedostatků poměrně hodně, konkrétně v podobě zhruba padesáti chybějících bodů IQ. To mu ale rozhodně nebrání, aby se s odhodláním sobě vlastním bojoval se zločinem všemi myslitelnými zbraněmi, od vos po cvrnkací kuličky, v tomhle vynikajícím dramatu se skvělými herci a skvěle načasovanými komickými scénami. Škoda, že je Defendor místy až moc sentimentální a snaha být za každou cenu dojemný mu zbytečně ubírá na autentičnosti, které je jinak plný a působí velmi reálně. Pro mě veliké překvapení, velké plus jak Harrelsonovi, který svou kariéru oživuje, tak Stebbingsovi, který s ní teprve začíná. A zatraceně slibně. 80% ()

Furmi

Film mal byť viac psychologickou sondou do života ľudí a systému a nie moralistickou s prepačením sračkou. Začiatok bol plný nádejí, vžíval som sa do tej bizardnej atmosféry fiktívneho mesta plného zločinu a jedného "hrdinu" ktorý to všetko zastaví. Ale ako film plynul stávalo sa s toho čím ďalej tým menej znesitelné dielo na ktorého konci čakalo jedno veľké predvidatelno a sklamanie. Potešil akurát Woody ktorý ako ináč bol skvelý. "Fight Back" - Defendor. 61% ()

Luukec

Mě to až tak nezaujalo.. není to ani komedie ani drama, spíš to ukazuje psychycky narušeného člověka, jehož příběh je sice smutný, ale na drama je to až moc americké a hloupé.. ()

panmroz

důležitější vidět, než příbuzný Kick-ass. To neznamená zábavnější... ale...takovej....možná vlastně i zábavnější. horší záporné postavy, lepší ta kladná. ()

jilda

Je to smutné, je to nekompromisní, je to výborné. Hlavní hrdina chce pomáhat a likvidovat zlo v podobě překupníků drog a zkorumpovaných policistů, bohužel pro něj se to nesetká s pochopením. Woodymu musíte fandit. Také píseň v závěrečných titulcích od Metric se vydařila. ()

JK-Stinger

Pokud bych měl film popsat co nejkratší formou, jednalo by se o něco jako "Kick-Ass navážno". Společným prvkem je hlavní postava, která se vydává za superhrdinu bez jakýchkoliv superschopností, ale oproti bránicidrásajícímu Nářezovi není film komedie ani v nejmenším. Párkrát se sice zasmějete, ale Woodyho Defendor je psychologicky tak výborně zahraná postava, že musím smeknout. Po Zombielandu další perfektní výkon a pevně věřím, že ne poslední. Krásný hudební doprovod skvěle dobarvuje ponurou a tragikomickou podstatu filmu a moje hodnocení je na vážkách. Nakonec "jen" za 4, ale uvidíme někdy v budoucnu po dalším slédnutí. ()

Jaroslaf

Jediný co sem si z toho odnes, bylo příjemný pokoukání na Kat Dennings. Jinak ten film nemá nic. Akce pomálu, vtipný to nebylo, zábavný taky ne. Dvě. ()

martalini

Mnohem silnější, než se na první pohled zdá...Harrelson si to dává jak o život a nechává tak bez mrknutí oka zapomenout na pár hluchejch míst v jinak pěkně vyváženým scénáři. Nádhernej doplněk do komiksový a superhrdinský škatule, kterej ukazuje, že to jde jinak...A jak pěkně! ()

Money_too

Celkem zajímavé drama / komedie za minimální náklady a s promyšlenou ideologií o tom co je dobré a co zlé. Jak jinak nastínit morální otázky než do hlavní role obsadit tupoučkého Harrelsona s IQ80, který bojuje s podsvětím ale prakticky vůbec neví a nedochází mu jaké to může mít následky. Zajímavý film a za Eliase Kotease hodnotím za 4* ...:) ()

barteca

Skrze dětské vnímání hlavní postavy upřímné poselství. Skvělý film, skvělý Harrelson, hudba vše vtipně, ale s respektem podtrhává. ()

MAJkLSON

Ukazky lakaly na komedii, ve filmu jsem vsak dostal dojemne drama. A jsem za to i rad. Woody Harleson se v roce 2009 vytahl a zde svou hereckou prehlidku nadherne doplnuje. ()

KOZEL84

a půl.Takový lehounký rozjezd před Kick-Ass a právě v té lehkosti pro mě byla ta chyba.Woody a Kat sou ale výborní.Kuličky na ně;-). ()

G900

Tohle je ten spravnej film o super(ne)hrdinovi! Kick-Ass?? Ha! Ani prd - DefendOr! Skvely vykon Woodyho Harrelsona... Ze zacatku trosku podivne, pote Vas ale film vtahne do deje a nestacite se divit, co vsechno se muze tomu 'Forrestu Gumpovi' stat... Kick Ass je overrated film, Defendor je fajn film... Krasnych 80 % ()

Gastovski

Zajímavě pojatý snímek, který však s přibývajícími minutami ztrácí na intenzitě. Čekal jsem víc akce, humoru - z traileru to tak vyznělo, leč výsledek byl úplně jiný. ()

jorgus

celkem me prekvapilo smutne vyzneni celeho filmu..asi jako hodne lidi prede mnou..neznaje zakulisi filmu ho bralo kick ass 2..:)tech 90 minut mnou probehlo a ja si odkstrl dalsi film, ktery za chvilku zapomenu..jako zabava do autobusu to uslo, jit na to do kina...ne:) ()

Fresh Film Fest 2010 v Praze

Fresh Film Fest 2010 v Praze