Reklama

Reklama

Terminator Genisys

  • USA Terminator Genisys (více)
Trailer 1

Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístupu ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kylea Reese (Jai Courtney), aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Až do tohoto okamžiku se výše uvedený popis shoduje s dějem prvního dílu. Návratem do roku 1984 však dochází k zásadnímu bodu obratu. Kyle Reese zjišťuje, že Sára není bezbranná a vyděšená servírka, ale pořádná ranařka, kterou žádný Terminátor nemůže vyděsit, zvlášť když jí jeden takový stroj už pár let dělá společníka a ochránce. Jenže tahle zdánlivá výhoda může být k ničemu, protože Skynet má „prsty" všude a rozhodně chce zabránit tomu, aby tahle nesourodá trojice namalovala lidstvu růžovou budoucnost. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Uživatel Fic smazal svůj příspěvek.

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Tak zatím zrušili původní termín na T6.No je fakt,že bude lepší tam prdnout Baywatch.....Tak snad se T6 dočkáme třeba na podzim 2017,přece jen v Arnieho věku je znát každý rok  navíc.

na příspěvěk reagoval j.linhi

Zabiak

Zabiak (hodnocení, recenze)

Já jsem tvoje matka, ty jsi můj syn, já jsem tvůj strýc  to obšlehli Cimrmany Hospoda na mýtince. 

Dost překombinované a špatný casting, jinak Arnold byl nejlepší a mohl dostat více prostoru. 

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

ywo666

Zvláštní že psát jakž takž umíš, ale psaný text nechápeš.To tvou matku v maďarský zoo nevycvičili aby ti to v mládí vysvětlila?

na příspěvěk reagoval Martin741

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Kobain

Opice nikdy nemali dobrú pamäť. Maximálne pamätáš čas kŕmenia. Ale za pár hodín ostane v hlave iba ten banán.

na příspěvěk reagoval Kobain

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Cermbo

Nebylo to špatný, ale je to ten typ filmu na kterej se hned zapomene a to je u Terminátora špatně.

na příspěvěk reagoval ywo666

Pettte69

Pettte69 (hodnocení, recenze)

SeTTi

Takový žebříček může napsat každej úchyl, tohle nikoho nezajímá! Rozhodně ten film není takový průser, jak tady někteří furt dokola tvrdí, nechápu, o co vám jde...

na příspěvěk reagoval Martin741

SeTTi

SeTTi (hodnocení, recenze)

On se určitě nějaký fanatický obdivovatel všeho s tématem Terminátora chytne.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Gryphon

Gryphon (hodnocení, recenze)

Tak toto je tragédia. Dúfam že takto zle nedopadne aj pokračovanie Star Wars.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Bluntman

Zase to na druhej strane ber tak, ze vdaka praktikam Filmareny a ich schopnostiam vychovat co najviac zberatelov, ktori kupia skoro vsetko, co u nas vyjde, sa u nas pravidelne preda pozadovany pocet diskov, vdaka comu vyjdu filmy, ktore by u nas pravdepodobne nevysli. Snad to ma taky efekt.

Co sa tyka praktik distributorov, tak mne napriklad hlava neberie bambiliontu prvu ediciu Alienov alebo Bondov s identickymi diskami, bez prelozenych bonusov. To maju na sklade tolko diskov, ze aj ked ich prebalia, tak ich stale nepredaju? Alebo snad dolisuju nove disky bez toho, aby konecne pridali titulky k bonusom? Ja neviem a stve ma to.

Recenzie na Moviezone su vtip. Na Filmarene aspon je komplet vypis obsahu disku. A väcsinou aj spravne. :)

Na BluSpace k diskom pristupuju az prilis abstraktne a preberaju tam miestami totalne blbosti, ktore ma ani nezaujimaju. To uz nie su ani recenzie.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Lacike

No, nahněvanou... jenom v oblasti bonusů, a i ty na jednodiskové verzi chválím. A kladně hodnotím film i obraz a zvuk. Předmětem kritiky jsou pouze distribuční praktiky. Já třeba dostávám recenzní disky zdarma, ale nedělalo by mi problém si připlatit za dvou anebo třídiskovou edici V hlavě, Jurského světa či Mission: Impossible - Rogue Nation. Problém je, že kvůli monopolizaci FilmAreny (není náhodou u nás monopol zákonem zakázaný?) nejenom že nemám možnost výběru mezi prodejci, ale i jako zákazník mám smůlu, protože jsou upřednostňováni ti, kteří jsou v konkrétní dobu na netu, aby mohli předobjednávat, či jsou dlouhodobými zákazníky, kteří nasypali víc peněz. Obdobu tohoto extrémního stavu v zahraničí nenajdeš, a i tam je model exkluzivity steelbookových balení anebo bonusových disků pro řetězce prodejen. A i kdyby člověk podstoupil celý ten proces (sypal prachy do FilmAreny, aby měl výsadní právo předobjednávek a dostalo se na něj, byl by ochotný si pár měsíců počkat kvůli bonusům a balení apod.), stále je problém v nekvalitě balení a předraženosti edic.  

Jako člověk o BD píšící bych měl reflektovat stav na trhu. Jako zákazník samozřejmě volím variantu "nekupuj" - a jako recenzent využívám možnosti vyjádřit názor s tím, že by se stav mohl změnit, pokud takových bude víc. Přece jenom způsob vydání Star Trek: Into the Darkness byl tak rozcupován, že se přišlo se soubornou kolekcí se všemi materiály. U nás ale s výjimkou BluSpace převládá hodnocení disků ala FilmArena anebo MovieZone, kdy jde o servis e-shopům.

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Pseudo dokument kterej ti má umejt hlavu, nebo působit výchovně já nevím. Já nic nesdílím, pouze stahuji rovněž legálně nechápu smysl týhle sračky, ale nic horšího a víc samoúčelnýho jsem hodně dlouho neviděl.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

tak já nevim, já sem si nikdy nehrál s umělou hlavou a ty si to podal tak, jako by bral tu hlavu na výlety a tak :D

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Bluntman

Cital som tu tvoju nahnevanu recenziu na BD Terminatora.

Na jednej strane tvoj hnev ohladom edicii chapem a prave preto si TG kupim az ked bude ta 2D edicia v nejakej velmi velkej zlave, ale na druhej strane mi ta tvoja recenzia pripadala trochu smiesna jak neustale opakujes, ze si verziu s komplet bonusmi môzes kupit len v predrazenych ediciach.

Proste je taka ponuka aka je a ty to bud akceptuj alebo sa na to vyser a film si zaobstaraj legalne inak bez toho aby si platil.

na příspěvěk reagoval Bluntman

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Predstav si, ze ja nic nelegalne nestahujem. Ja si to stahujem legalne. Ale ty tomu evidentne nerozumies, tak sa radsej hraj so svojou predrazenou plastovou hlavou terminatora.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Terminátor v kinech narazil

Terminátor v kinech narazil

03.11.2019

Den zúčtování je tady a Terminátorovi k vítězství tentokrát nepomůže ani Sarah Connor. A byť nemám nejmenší tušení, jestli ta věta ve skutečnosti dává smysl, protože tahle značka upřímně nikdy nebyla… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Reklama

Reklama