Vetřelci dávnověku (TV seriál)

Ancient Aliens

Dokumentární / Historický / Mysteriózní

USA, 2009, 6x84 + 76x42 min

Některé díly mě moc nechytly,ale většina mě teda dokázala zabavit ne hodně dlouho.Tady vám pár milých vědátorů vysvětlí,že za vše mohou ufoni,pak se tomu začnete smát(já sice ne) a když se smějete,tak najednou páni vědátoři začnou říkat velice rozumné důvody,proč to byli ufoni.Některé díly mě zaujalo hlavně proto,že tam byli případy,které jsem už objevil na internetu.(2.9.2013)

Pokud vás zajímají knihy Ericha von Dänikena, je tento dokument pro vás tím pravým.Ano, kolem jeho díla je spousta dohadů, skeptici často argumentují ,že vše je jinak, že se jedná o náhody atd., ale jak by tito skeptici vysvětlili například záhadu středověké mapy Piriho Reise, která pochází z roku 1513, objevena byla v roce 1929 a tato mapa obsahuje přesné zakreslení pobřeží Antarktidy (300 let před jejím objevením) a mapa navíc obsahuje kresby území, které leží dnes pod ledovcem a bez ledové pokrývky je bylo možné spatřit naposledy někdy před 4000 lety?(18.10.2009)

• Zemi11

Jako mysteriózní demagogie vydařeně zpracované :)(12.1.2013)

• LordSnape

Tak už Däniken má svůj vlastní pořad. Jeho knihy jsem kdysi rád četl, ale dnes už je to pro mě příliš veliké sci-fi, než abych mu to sežral..(21.7.2012)

Všechny díly jsem neviděl a možná ani neuvidím, ale je to velmi poutavý dokument. Na Zemi je mnoho míst které člověk jednoduše nechápe jak vůbec mohly vzniknout a zde jsou teorie jak to možná bylo. Kombinace teorií záběrů a nějaké té grafiky jak mohl vznikat ten či onen objekt jsou poutavé, ale za to grafika toho jak "přilétají mimozemšťané" působí opravdu amatérsky a sráží dokument. Možná by stálo zmínit více faktů proti názoru, e za vším jsou mimozemské civilizace. 4z5(15.12.2013)