Vetřelci dávnověku (TV seriál)

Ancient Aliens

Dokumentární / Historický / Mysteriózní

USA, 2009, 6x84 + 76x42 min

Co Erich Von Daniken dělá, dobře dělá...dokument o záhadné minulosti lidstva, která nebude seriozními vědci nikdy uznána je přesně to, co už jsem dlouhou dobu postrádal a teď jsem to konečně našel. To, že výklad je jednostranný, o tom mžu říct snad jen to, že je to prostě věc názoru. Daniken a spol ho vyslovili a je z něj jasně patrné, že tu kdysi bylo něco úplně jinak, než jak se nám to snaží vysvětlit všechny možné chytré knihy a vůbec...UFO na středověkých obrazech (dokonce poměrně častý jev), geoglyfy na planine Nazca, superstaré obrovské stavby...o tom všem se zde dozvíte něco víc. Jak to bylo doopravdy, to se asi nedozvíme, ale je fajn o tom aspon vědět a rozhodnout se, čemu věřit. Doporučuju všema deseti!(11.1.2012)

Tento dokument Vám důkazy o ufounech servíruje v takovém množství, že se vám z toho roztočí hlava. I když spoustu nadšených odborníků (na cokoliv), kteří účinkují v pořadu nazvete blázny, pořád nebudete schopni vysvětlit celou řadu kreseb, záznamů, mega staveb a dalších věcí ze starověku a ještě před ním... řada z těch věcí pochází z doby, kdy lid byl zalezlý v jeskyních, ženy žvýkaly kůže a muži se venku snažili klacky umlátit nějaké to nebohé zviřátko... Samozřejmě všechno se dá nějak interpretovat, ale pokud bych připustil, že na každém šprochu je pravdy trochu.. tak té pravdy je v součtu nějak zatraceně moc... Doufám, že až jednou zase ti hoši přiletí, odpustí mi, že jsem v mládí pařil na kompu: XCOM - UFO Enemy unknown... :-) Jdu si pustit film Paul. * * *(22.2.2013)

Je to opravdu zajímavý seriál a něco na tom je. Nikdo vám necpe konspirační teorie, jen dává fakta a naznačuje.(23.6.2012)

• Peytl

Genero a Segero, teda Segrestore a mnozí moji další voplípenci a vodpornící na vše....VOPRAVDU???? No, ty voe, hahaha.(16.8.2013)

!ALIENS! POLOPRAVDA v tom smyslu, že jsem kvůli vědě a hlavně buznysu ZAPOMNĚLI, že jsem s emzákama za retardovanou lidskou maskou všichni jedno a to samý, neznám nic smutnějšího:DD Taky nic, co bych už dávno neznal ze STARGATE! Kej.Ou., snad žádná vo tem, že současně s lidstvem sdílej ještě dneska tuhle planetu i jiný inteligentní entity?;) Od technologicky nadřezenejch "mimozemšťanů" po lid, kterej už je vzduchem... je prostě HANBA, že sou tyhle naše koexistence pořád vedený jako tabu, čim'ž si bezradný lidstvo samo háže klacky pod nohy po cestě k dalšímu vývoji. Od dní v tejdnu, který maj svý jména, po ateismus vůči tomu, co je před našimi zraky skryto. Je možné, že když se rukama chytíte trolejí a nohama stoupnete na koleje, pojede potom jako trolejbus??? Zastánci teorie o archeo-astronautech věří, že ANO!(4.10.2012)