Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Reckon

Oproti české verzi je tahle lepší, jelikož tam to nekazí takovej debil jako Suchánek. Naopak má slovenská partička dva komediální tahouny a to Lukáše Latináka a Petru Polnišovou. ()

Paity odpad!

Naprostá pitomost s několika pitomci v "hlavních rolích". Považuji to za naprostou napodobeninu dnes už legendární Ruské rulety, ve které účinkovali skuteční komici - Lábus a Kaiser. Zatímco Partička je jen humus. ()

farfalla

O české ´Partičce´ jsem hodně slyšela, ale nikdy jsem ji neviděla. O slovenské ´Partičce´ jsem slyšela méně, a tak jsem se na ni podívala. Viděla jsem asi 30-35 videí na youtube, snažila jsem se vybírat takové díly, kde byli nejskalnější účastníci. Bylo jasné, že program byl sestříhaným veřejným vystoupením. Jednotlivé typy úkolů se mi rychle okoukaly, asi je lepší se na ´Partičku´ kouknout jenom z času na čas. Obdivuji však herce, že dokázali tak rychle reagovat na podněty a že se obyčejně dokázali v té změti reakcí dobrat zdárného konce. Obsazování herců bylo velmi citlivé a ne všichni mě bavili. Mile mě překvapil Richard Stanke. Na Petru Polnišovou žádná jiná žena neměla. Tohle je moje oblíbená scénka. Zatím mi vždy spravila náladu - život je těžký a uhádnout, co si myslí ostatní je nadlidský úkol: https://www.youtube.com/watch?v=IeVfAXMVdbI ()

Angelino

Skúste si niekedy impro sami a uvidíte o čom to je. Niekdy sú tam aj slabšie momenty, občas by sa hodilo prestriedať aj hercov aj tie "hry" no vždy je to milé a pozerateľné. ()

Wishkah

Když jim to někdy opravdu sedne, jedná se o vysloveně bránici trhající zábavu. Takových momentů je sice málo, ale na druhou stranu, málokdy partička sklouzne k úplné trapnosti a divák se dobře baví prakticky celý čas vysílání. Příjemný pořad ()

Lionheart

Lepší než ta česká Partička (hlavně to je tím, že Suchánka s Genzerem moc nemusím). Některé scény jsou nezapomenutelné... ()

vorry

Sleduji pravidelně a opravdu je to sranda......... nejlepší je Ondra Sokol - na něm je alespoň vidět, že ho to opravdu baví. Nezapomenutelné scény jsou vždy, když je seznamka. Většinou diváci zvolí Geňu a ten má hádat, kdo jsou ostatní. Nejenom, že mu to vůbec nejde, ale hlavně Suchánek je vždy nějaká blbost (žvýkačka, ET, smrtka,...) a o to má hádání těžší :DDDDD ()

janesX

Najhoršie by mohlo byť, keď si ničoho neznalý divák zapne Partičku uprostred nejakej (hociakej) scénky. Vtedy je zaručené  že chudák divák ničomu nerozumie a ničomu ani rozumieť nemôže, napriek tomu by to mohol považovať za úplný odpad odpadu (a dokonca prepnúť na iný kanál), čo v skutočnosti tak vôbec nie je. Protagonisti tu totiž "zaživa" plnia rozkazy vopred zadanej, niekedy celkom dômyselnej hry, pričom musia zapnúť mozgy a improvizovať a zároveň sa držať zadania a hlavne dávať bacha na to, aby to bolo vtipné. Okrem toho, že sa tu ukáže ozajstný humoristický talent, určite je to pre hercov aj poriadna rozcvička. Pre mňa je Partička niekedy až vyčerpávajúca (po pár desiatkach epizód) a o trochu radšej mám ich novší komediálny výtvor - Kredenc . 60%. ()

Santino7

Sledoval som len zriedkavo, vonkoncom nie často, avšak keď už, tak som sa zväčša celkom zasmial, jednotlivé hry boli zaujímavé a často do veľkej miery i nápadité. Postrehol som však, že štýly humoru Ďura Kemku a Petry Polnišovej (a celkovo ich vystupovania) mi priveľmi nesedia. ()

punk_zero

Roman Pomajbo je borec, mám rád jeho herecké výkony. Z partičky sa mi najviac páčil ten box a potom autobus. No sú tu aj trapné scénky ktoré by som 2x nepozeral :D ()

nikoletkaa

Kdysi jsem byla u tety na Slovensku, náhodou jsem zapnula televizi, náhodou tam dávali zrovna Star Dance a náhodou po oné taneční soutěži tam skočila právě Partička. Musím říct, že takhle jsem se u televizního pořadu snad ještě nebavila! Už ani nevím, jak se ti tři hrdinové jmenovali. Já jen vím, že byli naprosto skvělí, úžasní a perfektně sehraní. Bohužel u nás Markízu nechytneme, a tudíž zůstalo jen u toho jednoho dílu, ale z hlavy se mi nevykouřil ani po takové době. A to už něco znamená! :) ()

bufanda8

Jelikož navštěvuji "impropředstavení" jmenuji konkrétně např. improsoubor ostr.už.i.ny musím konstatovat, že tohle by mohl být jejich hodně slabý odvar. Prakticky o ničem a skoro nevtipné scénky. Možná jsou to dobří herci, ale zábavně zaimprovizovat je umění, které zřejmě nikdo tam neovládá. ()

TheGunner

Nevím nevím, z každé strany se na mě valila jenom samá chvála na slovenskou partičku, ale když jsem si teda zhlédl několik dílů, tak jsem zase tolik nadšenej nebyl. To česká verze mi přijde o parník vtipnější a rozhodně ne proto, že bych byl Čech. Ale samozřejmě, že jsem se několikrát dobře pobavil, ale čekal jsem od toho rozhodně víc. ()