Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Adhemar

Co říct k partičce? Prostě skvělá. Skvělý humor i obsazení - i to dělá své, protože slovenská není až tak zábavná. U partičky se směji i nahlas - a to se mi u TV často nestává. ()

Eror351

Je úžasný, že někdo něco tak skvělýho vymyslel. Není díl, kde bych se nezasmála. Jsou sice díly slabší, ale pak příjde nějaká naprostá bomba! Obdivuju herce, že si sami ze sebe dokáží dělat srandu a ještě k tomu před celým Slovenskem. (a Českem). Jurej Kemka! (nejlepší) :D ()

marek1471

Humor, ktorý mne jednoducho sedí. Možno keď si pozerám záznamy tak ma o čosi viac bavia tie prvé diely relácie, ale môžem povedať, že sa bavím na všetkých častiach a zvyknem ešte pozerať aj českú partičku, ktorá ma tiež svoje čaro. Každá scénka má niečo do seba niekedy lepšie niekedy horšie herecké výkony, ale táto relácia sa nemá za čo hanbiť. A jeden z mala dôvodov prečo by som mal zapnúť markízu. ()

MiroslavMir odpad!

Čtveřice moderátorů mi nepřijde vtipná ale spíš trapná.....možná je to ve mě ale jejich scénky mi oprvadu nepřijdou vtipné ()

Kemkacek

A pět hvězdiček nikdo nedá ? :) Tohle je nejlepší pořad v dějinách Slovenska. Všechno je tak dokonalé....vtipné všechno :) Milovala jsem ty Jurajdovy seznamky :) Takže 1 hvězdička za Peťu Polnišovou kterou jsem ssi dost oblibila protože ukázala že nejenom chlapy můžou být baviči a že existujou bavičky....2 hvězdička za užasného Lukyho Latináka bez kterýho by to jednoduše nebylo ono........3 hvezdička za roztomilýho Robka Jakaba kterej je tam sice spíš na okrasu ale pobavit taky umí......4 hvězdička za milý humor Majka Miezgu a nejvice ceněná 6 hvězdička za nepřekonatelného Jurajka Kemku do kterého jsem pořád úplně paf :) Ach Dano díky za tenhle super pořad :) ()

Leni080

Super zábava, skvelé osadenie, veľmi dobrý dojem. Z hľadiska súčasnej ponuky zábavných programov si myslím, že partička vedie, resp. keby sa pokračovalo v jej produkcii, tak by stále viedla. Je veľkou škodou, že teraz nedostáva priestor. Dano spravil dobrú prácu, trošku mi vadili široké obmeny zostáv, v niektorých chvíľach až neprirodzená a umelá herecká prezentácia niektorých účinkujúcich, ale hodnotím celok veľmi pozitívne. ()

Hektor.Troy odpad!

Verim a hlavne dufam ze nie som jediny,ktory ma pocit,ze takmer kazdu reakciu hercov by zahral presne tak isto ked mal asi tak 7 rokov....Noga ma ako humorista nebral nikdy ale suhlasim s tym,ked povedal ze nepojde do particky lebo improvizovany humor by mal mat nejaku tu inteligenciu.TATO RELACIA JE PRIAMY UTOK NA VACSINOVE OBYVATELSTVO,A POVEDZME SI PRAVDU-VACSINA LUDI SU PROSTE TUPCI.Nemam rad ani humor Lasicu,ktory ma rad akoze inteligentny humor,ale v skutocnosti ma rad jemne naznaky humoru.Aj na primitivnom vtipe sa da zasmiat,ak je spraveny inteligentne,nech to zneje akokolvek paradoxne. ()

DAWiD8

Skvelá zábava, pri každej časti som sa výborne nasmial. Môj obľúbenec je Kemka, hlavne jeho čelovky a reklamácie s Jakabom sú skvelé. Ale samozrejme, aj ostatní sú super - Polnišová, Latinák, Miezga, Pomajbo a ďalší. Je však škoda, že to skončilo a namiesto toho chodia na obrazovkách slovenských televízií seriály tipu Chlapi neplačú, Búrlivé víno atd... Škoda... ()

dasl

výborné nepoznám človeka ktorý by sa nezasmial na dákom fóriku v podaní hercov ktorí tu spravili dieru do slovenského herectva toto je to čo každá kultúra potrebuje ()

arsko

Na partičku se čas od času podívám a vždy se pobavím. Podle mě je super a u některých scénkách i brečim smíchy. ()

d-nao

Na začiatku skoro dokonalé, ale po čase len opakovanie starých vecí a čistá recyklácia bez nápadu a vtipu. ()

Finil odpad!

S úprimným záujmom by som rád spoznal osobu, ktorá mi vysvetlí, ako sa táto relácia udržala toľké roky na obrazovkách. Podľa toho mi totiž vychádza, že obľúbenosť tam musí byť. V soliptistickej realite, ktorú môj mozog vytvára za účelom simulovať okolitý svet neexistuje predstava, že tieto krčovité pokusy byť vtipný nie sú len pre osobné pobavenie Dana Dangla. Neviem totiž, či je horšie pozerať sa na jeho pripečený smiech, alebo stredoškolácke vystupovanie učinkujúcich. Kým som sa nedopočul o "Whose line is it anyway", veril som že to vzniklo u niekoho z nich na záhrade, keď si dali pár pív a trochu si zablbli do nálady.  Každopádne, ak Vám stačí na zasmiatie skutočne čokoľvek, zmysel pre humor máte na úrovni ZŠ a nechcete ale úplne nad ničím večer premýšľať, je to celkom určite vhodná show. ()