Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

chicab8

Film, který si žije vlastním životem, pulzuje skvělou hudbou a úžasnými tanečními výkony, každá z nás by chtěla stát na tom podiu. Stran hereckých výkonů si nebudeme nic nalhávat, převážně jsou to zpěvačky a tanečnice, u toho by měly také zůstat. Míra patetičnosti hlavní linky je nepřekonatelná, přesto odpustitelná, protože misky vah se převáží na stranu uměleckého dojmu a my si můžeme vychutnávat rytmus tance, brilatní hlasové rejstříky a pěkný pohled na nejednu překrásnou divu. Plus možnost vidět Cher ve filmu jsem nevynechala od Čarodějek z Eastwicku ;) ()

Kalisek

Pohled na tanečnice a pěknou choreografii lahodil oku, nicméně naprostá předvídatelnost "děje", lze-li mluvit o nějakém ději, sráží hodnocení hodně nízko. Herecké výkony obou hlavních představitelek také nepatří zrovna k těm nejlepším. Naštěstí je zde i hodně zábavných momentů, takže jsem se během těch skoro dvou hodin nenudil. Každopádně vidět podobnou show naživo může být strhující zážitek. ()

danielK

Je to docela prostoduché, ale asi v půlce jsem zjistil, že se vůbec nenudím a že mě to děsně baví. I když je to předvídatelné, funguje to :-) Aquilera překvapila, je docela příjemná, Cher je Cher, Cam Gigandet mi opět dokázal, že je to ten jevíc sexy mladý herec, Stanley Tucci byl sice alá "poradce Meryl Streep z trochu jiného filmu" a vůbec to nevadilo a na 4 hvězdy zaokrouhluji hlavně kvůli krásné, civilní a zase trochu jiné Kristen Bell. Poslední dobou jí nějak přicházím na chuť :-) ()

dydl1

Takhle jsem si ten film nepředstavoval.Trapný skladby,trapnej děj a ta neuvěřitelná reklama na vyhaslou Cher.Jo a Christina taky neumí hrát. ()

yerdua

prumer... skutecne klise, obycejna al talentovana holka prijede z nejakeho zapadakova do velky mesta (obykle je to L.A. nebo NY) , najde si levny bydleni, ve kterem ji nasledne okradnou jeji pracne nasporene prachy, a pak zacina od podprumerne prace a vypracuje se po jistem zebricku az na vrchol samozrejme po boku jsou od zacatku "hodny" hoch a "zly" hoch, hodny hoch je bud single a nebo ma pritelkyni o kterou v prubehu filmu prijde aby pak mohl nastaat happyend s uzasnou hlavni hrdinkou, zly hoch chce bud neco vic od sveho os. zivote nebo od podnika ACH, JAK ORIGINALNI, no a samozrejme pak prijde jista zapletka, vsichni se na sebe nastvou, a pak se vsechno urovna a prichazi zaverecna uuuuzasne scena s radoby nejlepsi pisnickou,tanecniky apod. PROBOHA, kez bych nevedel uzv prvnich peti minutach jakto dopadne :-)) ()

BaronX

One woman show!!! Jasně není to moc film, spíš takový koncert ... děj to nemá, všechny postavy jsou takové neslané nemastné ... leč hloubka a barva hlasu Christiny Aguilery mě nepřestane udivovat, jo tuhle burlesku jsem si vychutnal!!! ()

Petus

Je to naivní, hloupoučké, kýčovité, předvídatelné, ale zároveň to má díky hudbě a tanečním číslům neuvěřitelné grády a já se naprosto fantasticky bavila. ()

crjules

Pekna podivana! Choreografie, holky, hudba , zpev, prijemne prostredi kabaretu, jehoz soucasti jsem si na chvilku pral byt. Videt stale dobre vypadajici Cher ktera ma stale sve charisma , take stoji za to. Co na tom , ze pribeh je sladce pitomoucky, ve vysledku to byla prijemna zalezitost! :) ()

Faruco

Kdybychom si srovnali všechny plusy a všechny mínusy tohoto filmu, vyjde nám jisto jistě záporné číslo nebo aspoň mě, avšak dívám-li se na tento film okem méně náročnějšího diváka, jež u filmů naprosto vypouští mozkovou aktivitu na potřebné bezvýznamné minimum, musím říct, že to nebylo až tak strašný… Nicméně rádoby vtipné hlášky zkrátka nebyly až tak vtipné, děj byl předvídatelný, to by jeden brečel, a když už jsou tam polonahý kroutící se až v křeči svíjející se děvčata, kamera je vůbec nezabere a to by taky jeden brečel… Avšak maminka mě vždycky učila hledat na věcech pozitiva, a tak tady je, když Christina Aguilera začala poprvé zpívat na jevišti, běžel mi mráz po zádech, a to jsem si to pustil dvakrát za sebou. I přes všechny ty nedostatky, příjemně strávený dvě hodinky. Všimli jste si, že v první scéně, kde má krátký vlasy má pihu pod okem na pravý straně a v dalším záběru na levý?.. ()

error17

Musím uznat že jsem se bavil. Tento film bych doporučil když se vám nechce nějak zvlášť přemýšlet a chcete něco lehčího na večer. Děj je víceméně jasný hned po prvních 30 vteřinách a viděli jsme ho už hodněkrát. Film se ho ani nesnaží nijak zakrývat že by tam byli nějaké zásadí zvraty a jde zde vlastně jen o tu omáčku okolo. Cher i Christina hrají překvapivě dobře a všechno tam tak nějak do sebe pěkně zapadá jak písničky tak i dění v Burlesque bylo to určitě příjemné spestření večera. 75% ()

DadysGirl

Příběh rozhodně není hodnotný, ale ani se to nesnaží tvrdit... Veliká, smyslná show a pro mne osobně překvapení, že Christina Aguilera umí!!! zpívat! A jak! :) ()

peace.man.xd

Varieté má velice jednoduchý děj, ale i tak mě tento romantický muzikál dokázal chytil za srdce. Hrají tam velké hvězdy jako např. Christina Aguilera nebo Cher. Chrstina si zahrála holku z maloměsta, která si do LA přijela splnit svůj sen... Ale co by to bylo za příběh bez zápletky, která filmu dodala správné napětí a zajistila že to nebude jen hloupý nudný muzikál. ()

Uhura

Přesně to, co od tohoto žánru (kterak se popelka sexbombou stala) člověk očekává. Blbé, ale dost okaté na to, aby to člověka bavilo. ()

Giacomo

Naprosto zbytečný filmový počin s již tolikrát profláknutým scénářem. Celý děj je snano předvídatelný. Cher se s kamerou již ztotožnila, ale Aguilera zůstane jen zpěvačkou. Kdo má rád kabaretnéí estrády patrně hvězdičku přidá, já bych ji raději ještě ubral. ()

Sundance.cz

Namíchejte si Moulin Rouge, Divoké kočky a koncert Cher a Christiny Aguilery a vznikne vám Varieté. Tento film asi nebude pro každého - spíš ne pro ty, co nemusí Cher a ChA. Ostatním určitě zachutná, stejně jako mně. Příběh patří mezi běžné a nic v nového tom nehledejme, ale hudební část filmu jej vyzdvihuje. Christina je v něm moc roztomilá :). 80 % ()

TEKAS

Zápletka je tak průhledná, až jsem si říkala, jak to dopadne. Jestli mě to náhodou nepřekvapí. A nepřekvapilo. Všechno je nakonec zachráněno, všechno dobře dopadlo. A všechno se mi to líbilo. Stará látka, nic nového, ale podáno dobře lidmi, kteří to umí. Škoda jen, že tanečních čísel bylo poskrovnu. ()

viky13

Film je možná předvidatelný ,ale o to je lepší právě proto že je to film a né skutečnost....lidi si nemají myslet že je to realita mají se do toho příběhu zasnít...a o tom to právě je..o tom krásném romantickém příběhu plném nadějí a splněných snů... ()

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky