Spy Kids 4D: Stroj času

• Česko Spy kids: Stroj času (více)

Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti… jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Její malá dcera si dělá, co chce, dvojčata, Rebecca a Cecil, ji jemně řečeno nesnáší a manžel by ani nepoznal, že doma žije se superšpionkou. Marissin svět se otočí vzhůru nohama, když šílený padouch hrozí ovládnout svět a ona je povolána do akce. Kromě ní jsou však do záchranné mise zapojeni i Rebecca s Cecilem. Nejen že zjistí pravou totožnost své macechy, musí také zapojit své mozkové závity a přijít na to, jak zloducha zneškodnit. Veškerá legrace jde teď stranou. Spy Kids bojují za záchranu stroje času. (oficiální text distributora)

Shredder

Jediny dovod preco si pozriet Spy Kids: All the Time in the World, je Jessica Alba v obtiahnutom kozenom obleku. Zatial co prve tri casti tetralogie o malych spionoch boli znesitelne rodinne filmy, stvorka je gycove sialenstvo pre deti do piatich rokov. Vsade samy prd, grc a pokakana plienka, doprevadzane stupidnymi hlaskami typu - Never underestimate the power of puke. Rodriguez sa sice pohral s vizualom, ale zvysok filmu je neoriginalna rychlokvaska poskladana z tych najprimitivnejsich klise. ()

RajCZitko

Mno musí se nechat, že jednou * to vykopává ta vtipná totální absurdita filmu. Jinak absolutně se nesluší ani komentovat... ()

borohub

No docela pěkná blbost, mělo to být "4D", dostal jsem nějaké kartičky nějakých divných vůní(samozřejmě ani jedna vůně se neshodovala s filmem, ale to je fuk), hrozně trapné vtipy a předvídatelný děj, dávám hvězdu alespoň za toho psa kterej mi přišel velmi komický, jinak nuda nuda a ještě jednou nuda.. ()

greymon

Robert Rodriguez momentálně 20 nej režisér a natočí tohle. Tohle každého fanouška musí zamrzet, když jeho oblíbený režisér natočí Spy Kids 4D: Stroj času. Doufejme, že se v budoucnu natočí něco pořádného. A ne něco podobného jako je tohle. 1 hvězdička za snahu. ()

Vämpiriüs odpad!

Škoda času něco takového sledovat. Po prvních 20 minutách jsem to musel vypnout. Je to totální odpad na který se nedá vůbec dívat. ()

brzozin odpad!

Blbe az z toho boli. Na tenhle film jsme sli naprostym omylem. Hlavnimi hrdiny jsou tu fekalie a blitky, coz ma asi pusobit vtipne. Fakt je, jsem ten smrad doslova citil, a to i bez karticky, kterou mi pani v pokladne jaksi zapomnela dat. A ta mala Rebeka mi prisla naprosto nesnesitelna. Takovy maly rozezrany sebestredny parchant, ktery by zaslouzil na prdel. Dej filmu jsem absolutne nepochopil. Zapletka s casem byla tak pritrouble nelogicka, jako by to vymyslelo adolescentni trdlo. Chtel jsem dat jednu hvezdicku za Jessicu v kozenem oblecku, ale ani to nakonec nedam. Zbytek filmu je totiz blee. Never ever. ()

kubilov

Tak Rodriguez to nakonec pořád ještě nevzdal a furt točí ty sračky pro mimina, achjo. Alespoň big up za krásnou Jessicu! ()

Brano odpad!

Zbytočný reštart série, ktorý je ešte tragickejší ako jeho predchodcovia. Nepozerať. Jedine slovo, ktoré vystihuje tento film je trápne. /5%/ ()

JosefTomas

Opravdu, nevím co to má znamenat, jako první tři díly byli snesitelné, sice to nebyl žádný zázrak, ale dalo se na to koukat, když v televizi dávali ho**o,ale jinak to stálo za nic. Tohle ovšem dalo laťku mnohem níž, je to zaměřené, jako všechny díly na mladší publikum a proto to tak vypadá, celkem mě to mrzí, protože z toho šlo udělat něco daleko lepšího, ale na každém filmu se někdo podílel a musel ho natočit a vymyslet,takže za snahu 15% ()

Matthew00 odpad!

Ten kto tomu dokáže dať viac ako jednu * musí byˇť padnutý na hlavu lebo taku kravinu a zmes trápnych efektov som už dlho nevidel. ()

lobo87

Detskí špióni, kopa technických vychytávok, hovoriaci a prdiaci psík... Ako dieťa by som to asi miloval. Za to sú tie dve hviezdy. A takisto za Jessicu v koži a pár podarených vtipov. Rodriguez je pěkne ujetý... 40% ()

heczot

Jednička a dvojka je dobře špionsky naladěná, vždycky jsem si říkal, že bych taky chtěl mít takové věci, jenom tohle je film a čtyřka mě vůbec nefascinovala a vůbec jsem nevěděl proč tam jsou ty děti ()

fimler

Čtverka co k tomu dodat jenom doufám že další díl nebude protože to by si ten film zkazil reputaci.Škoda že tam nejsou ti staří bez nich ten film stál za hovno.Jinak nevím kdo do tohohle filmu překecal Jessicu Albu myslel jsem že má navíc?!Jinak dávám 50% možná to je moc po tomhle skluzu z 3 bych asi měl dát mín. ()

Joe16210

Tak na tomhle bylo krásně vidět, jak je uměle do filmu přidáváno scén s různým prděním a dalšími efekty, jen proto, že film je dělaný pro 4D. A to je špatně. Má to být přesně naopak. Mít film, kde se to je neinvazivně využije. Příběh by tak zlý nebyl, za něj je ta jedna hvězda. Ale jinak už je to jen dojení dávno mrtvé krávy. Myslím si, že další díl Spy Kids nebyl vůbec třeba. ()

Tempest

Pro mě osobně jediným světlým momentem tohoto filmu je Alexa Vega, je z ní jedna z nejhezčích hereček, aspoň se je na co dívat. Jinak celkově je to šeď a bída, co v prvním filmu vypadalo jako v celku dobrý a neotřelý nápad, se už stává k uzoufání nudnou historkou. Film je spíše pro fanoušky celé série a menší děti, ostatní spíše budou trpět. ()

Bezejmený

Není to tak dobrý jako jednička s dvojkou, ale není to úplná hrůza. Rodriguez rozhodně neztrácí nápady a na Jessicu a Alexu se navíc dívá skvěle:-) Nejlepší je pes a jeho neustálé hláškování a především bojový mód. Bohužel film nedává vůbec smysl, především hrátky s časem, které očividně nemají žádný dopad na okolí. A vyloženě otravné je "spybaby". ()

v.indruchova

Tohle je moderní najivní pohádka z logikou na ústupu. Bratranec (12let) byl celý vysmátý i já se snažila vzít si z toho něco pozitivního. Dá se to přežít viděla jsem i větší kraviny, ale těžko to šlo dokoukat.(je spoustu filmů a seríálů, který jsem nikdy nedokoukala). ()

Lengom

Tento film znehodnocuje značku filmu "Spy Kids" , i když značka samotná moc kvalitní není, tak konkurence v nekvalitě je zde jasná... Samotné Spy Kids se jakž takž symbolicky uzavřeli už v roku 2003, ale peníze lámou světem a tak dětská špionážní série se pokusila o zmrtvýchvstání, ale naštěstí takovým propadákem, který tu sérii uzemnil o dalších 40 metrů blíže k jádru Zemskému. Nechť si pamatujeme první tři díly a na tento zapomeňme, Ámen... 14% ()

Machete vás opět vykuchá

Machete vás opět vykuchá

08.02.2012

První Machete potěšil. Přímočará řezničina si určitě našla víc fanoušků než infantilní výplachy typu Spy Kids 4D: Stroj času, takže Robert Rodriguez dělá dobře, že pokračuje v načaté trilogii.… (více)

Rodriguez a superhrdinové

Rodriguez a superhrdinové

04.08.2010

Jednou už komiks na plátno převáděl, ale Sin City hrdinům v přiléhavých trikotech nepřeje. Robert Rodriguez však možná vstoupí do světa Marvelu – prostřednictvím spin-offu Deadpool. Studio 20th… (více)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (více)