Noc hrůzy

Fright Night

Scary Night

Komedie / Horor

USA, 2011, 106 min

Nejlepším z celého hereckého ansámblu byl Tennant, jeho postava byla jak zábavná, tak měla po celou dobu jasně určenou motivaci. No, co dodat, moc mi to nešmakovalo. Hodně cool, hodně krvavé, bez pořádné atmosféry. Docela s láskou jsem při sledování vzpomínal jak mě kdysi dokázal napínat původní kousek. Místo toho zde Colin ukazuje že má plnou hubu zubů a stále hlad. Nevím ani proč ale při automobilové scéně mě okamžitě napadl Stopař. 55%(5.12.2011)

Příjemná změna oproti Twilight s velmi charismatickým záporákem. Sice dost slabý triky, ale aspoň umocňují celkovou nadsázku.(17.2.2012)

• teutates

Při všech těch dnešních upírech je tady ten v podání Colina Tepllera nejHORŠÍ. Samoúčelný debílek, který přemýšlí jen svým údem, ee hladem (po krvi) tak. Pochází z jakéhosi rodu krys-upírů (od slova potkan). Tenhle druh se "rozmnožuje" v rámci migrace a podněcuje si dnešní noční Las Vegas uúu. Na kloub tomu všemu přijde študák... opravdu je to ztráta času, bolehlav, a i když já rád tyhle homovampiro - gaye, no musím uznat, že třeba takový Daemon (ženská část publika určitě ví, o koho jde) má větší úd než tady ten, kdo to vlastně je? Bere se to moc vážně a je to hoší než polovina seriálů s danou tématikou, co se dneska pro ty děcka, ehm točííí. 2/10 a to jako z lítosti a prosím, už víckrát ne.(9.12.2011)

Horor a komedie pro mě bylo nejlepší spojení ve chvíli, kdy jsem viděl Soumrak mrtvých. Perfektní herci, fantastická muzika a geniální zpracování. Noc hrůzy má něco do sebe. Colin Farrell není vůbec špatnej, ale chybí mi tam nějakej drzejší humor, díky kterému by u mě film dokázal naplno zabodovat. Takhle je to sice zajímavý film, nicméně průměr.(18.5.2012)

• Ruut

První opravdu špatný film COlina Farrella a naprosto zbytečný remake osmdesátkové klasiky. Bez vtipu, nadhledu, gore - jen čistý kalkul a chladná sériová výroba se zrůdným digitálním finále.(15.9.2011)