poster

Noc hrůzy

 • USA

  Fright Night

 • Slovensko

  Scary Night

 • Velká Británie

  Fright Night

Komedie / Horor

USA, 2011, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hirnlego
  ***

  Normální špatnej horor, kterej ničim nevadí. Farrell poprvý snesitelnej. Vlastně víc než snesitelnej ¦-ɿ Tennant taky ok. Neurazilo.(27.1.2013)

 • 3DD!3
  ****

  Odlehčená zábava se špetkou toho strachu a tajemna. Originální námět (v tom smyslu, že původní FN jsem neviděl) divného souseda, co pije lidem krev má velký potenciál a je využitý poměrně dobře. Farrell si roli upíra Jerryho vychutnává a dělá film o třídu lepší. Stejně tak David Tennant potěší. Občas možná škoda přehnaných triků, ale zase hodně povedené hudební Main Theme. To je na vlkodlaky.(26.11.2011)

 • Nin
  ****

  Naprosto vynikající hororová komedie (žánr, se kterým mají lidé nejen na csfd zvláštní problém) a remake kvalitní, že se to jen tak nevidí. Z původního filmu si bere mnoho aspektů a tu skvělou komorní atmosféru, ale přidává mnoho vlastních nápadů a děje. Tak to má být - je vidět, že jsou tvůrci fanouškem původního filmu, tak dokázali vzít tu podstatu a dobře ji modernizovat. Jinak těžko co říct víc. Je to zábavné, se skvělými herci, je to strašidelné, napínavé i vtipné... Pořádně jsem si tenhle kousek s old-school feelingem užil. (8/10)(12.12.2011)

 • Hakha
  *

  Pro mě je originální Hrůzná noc srdcovou záležitostí a před puštěním remaku jsem si slíbil, že srovnávat nebudu, ale neubránil jsem se. Uniká mě smysl proč klasickou upířinu remakovali, jelikož všechny nejpůsobivější sekvence předchozího filmu vynechali a místo toho jsou zde suché momentky jak pro diváky twilight. Také mě dost mrzelo, že poctivé ruční efekty nahradili nechutně digitálními (trikaři mají 26 let náskok a efekty nesahají předchůdci ani po paty = což je velká ostuda). Dialogové sekvence také nejsou nejsilnější stránkou a absence atmosféry či napětí víc než naštvou. Musím vyzdvihnout Colina Farrella, který je vážně cool a malou roli Chrise Sarandona (předchozí Dandrige). Mé hodnocení 1 hvězdička…(27.11.2011)

 • Dellamorte

  Prebytočné blúznenie. Kto stretol originál nemá čo lúštiť, kto zmeškal spoj bude unesený doiMOBILnej sféry a na konečnej sa možno všetci zhodneme, že Cooly Colin ( môj maznáčik ) do horroru proste nepatrí ! Z úcty k nemu sa rada zrieknem hodnotenia.(19.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace