poster

Noc hrůzy

 • USA

  Fright Night

 • Slovensko

  Scary Night

Komedie / Horor

USA, 2011, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  **

  No ja ti panečku nevím.. Moc nadšený nejsem. Film do nějaké půlky, než se začali objevovat upíři vypadal solidně, ale jak začaly sci-fi scény, tak pro mě film upadal. Nemůžu si pomoct, ale filmy s upíry mě moc neberou... 45%(4.2.2012)

 • obitus
  odpad!

  Fright Night z roku 2011 je natolik špatným filmem, že ho ani nemusím srovnávat se skvělou předlohou z osmdesátých let, abych mu dal nulové hodnocení. Stačí jen vesele zvracet nad emo dětmi, které se potácí nepříběhem aby se nakonec poprali s upírem, jehož jediným charakterovým rysem je, že se umí brutálně zakousnout do jablka. Brrrr.(19.1.2012)

 • BadoXXII
  **

  Remake, ktorý dosahuje kvalít originálu. V tomto prípade to však nie je veľmi veľké pozitívum. Má v sebe totiž aj tie isté chyby. Kým sa to však všetko Noci hrôzy z r.1985 dá odpustiť pre rok vzniku a z nostalgie v novom spracovaní to už neplatí. Film má tak isto ťahavé tempo, naivitu, nevýrazné scény a klučkuje medzi komédiou (veľmi sa to sem nehodí alebo lepšie povedané - nie je to dobre namiešane) a hororom (hororové scény sa vydarili viac). Pochválil by som Colina Farrella, užíva si to a je podobne charizmatický ako upír Chris Sarandon. Dobrá je aj hudba a v niektorých chvíľach aj atmosféra. To čo však u mňa získalo pre staršieho predchodcu 3* bolo finále v ktorom boli naozaj dobré a hravé nápady, masky, triky a poriadny masaker. Tu je finále úplne obyčajné a ničím výnimočné. Smola, čiže tentokrát za 2*.(8.9.2011)

 • Jeremy.jk
  ****

  ''Oh no ! That’s a fucked-up vampire hand ! Now you believe me?'' Čekal jsem naprostou pitomost a taky jsem ji dostal. Jenže v dobrém slova smyslu. Fright Night si totiž na nic nehraje. Servíruje nám onu ''jednoduchou'' zábavu, při které se čas od času rádi v kinech odreagujeme. Chvílemi si dokonce utahuje sama ze sebe, což je u podobného stylu filmu velice důležité. Není totiž nic horšího, než absolutní propadák, snažící se o seriózní dojem. Takže za to příjemné překvapení, které se hlavně konalo asi díky Antonu Yelchinovi, přihmouřím obě oči - 70%.(26.11.2011)

 • teutates
  *

  Při všech těch dnešních upírech je tady ten v podání Colina Tepllera nejHORŠÍ. Samoúčelný debílek, který přemýšlí jen svým údem, ee hladem (po krvi) tak. Pochází z jakéhosi rodu krys-upírů (od slova potkan). Tenhle druh se "rozmnožuje" v rámci migrace a podněcuje si dnešní noční Las Vegas uúu. Na kloub tomu všemu přijde študák... opravdu je to ztráta času, bolehlav, a i když já rád tyhle homovampiro - gaye, no musím uznat, že třeba takový Daemon (ženská část publika určitě ví, o koho jde) má větší úd než tady ten, kdo to vlastně je? Bere se to moc vážně a je to hoší než polovina seriálů s danou tématikou, co se dneska pro ty děcka, ehm točííí. 2/10 a to jako z lítosti a prosím, už víckrát ne.(9.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace