Noc hrůzy

Fright Night

Komedie / Horor

USA, 2011, 106 min

• J*A*S*M

Já tomu nevěřil ani chvilku, chacha. Ultramainstreamová hororová komedie (slovo hororová mám chuť dát do uvozovek), určená především pro publikum, které na horory není příliš zvyklé. Od původního filmu se nová Fright Night dějově celkem liší, což bych býval zhodnotil pozitivně (nebaví mě koukat se na úplně to samé, jen v jiném kabátě), ale nic jiného vyloženě pozitivně bohužel zhodnotit nemůžu. Možná jen ten Colin Farrell by si mírný palec nahoru zasloužil, ale upřímně řečeno se mi jeho postava do "hororu" (teď už jsem se uvozovkám neubránil) příliš nehodila. Sto procent stopáže působil jako metrosexuální homosexuál, ne jako krvežíznivá bestie, což je fail. Bezprostředně po zhlédnutí 5/10 (a to v podstatě jen za řemeslo), ale s odstupem času to jde ještě níž... PS: Hnusnější triky jsem už dlouho neviděl. PS: Hateři prequelu Věci, pojďte zkusit tohle...(2.12.2011)

Normální špatnej horor, kterej ničim nevadí. Farrell poprvý snesitelnej. Vlastně víc než snesitelnej ¦-ɿ Tennant taky ok. Neurazilo.(27.1.2013)

,,NERAD TI TO ŘÍKÁM, ALE TEN VÁŠ SOUSED.......“ /// Charley je kusanec (nebo Barbín?), kterej zná ,,ty“ finty. Hustý finty! Budou se mu hodit, protože lidi, kteří nepřišli do školy se nikde neflákaj, ale...... Všechno běží jednoduše svižně, jako po másle, občas si ze mně udělaj prdel a do toho všeho uchlastanej C.Farrell. Kravina, která mě baví (i když souboje jeden na jednoho by mohli bejt nápaditější). Možná víc pro teenegery než pro fajnšmejkry, ale rozhodně se jedná o hodně hustou noc, kterou – přestože jsou kosti svině, který se blbě sekaj – nepřeceňuju. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Ve škole se mi začali ztrácet spolužáci. 2.) Můj kolík požehnal sv.Michael. 3.) Protože si C.Farrell vybírá ,,prďácký“ role. 4.) THX za titule ,,petka“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ *(5.9.2011)

Chtěl jsem dát hvězdy tři, ale jakmile jsem to udělal, celkové hodnocení filmu z 69% kleslo na 68%, a to jsem udělat nechtěl. Film si to jednoduše podle mne nezaslouží ;)(6.9.2011)

• LaciLC

Teda slabota.. Pozrieť sa to síce dá, ale keď si spomeniem na skvelý originál, nenapadá ma jediný dôvod, prečo (a komu) by som tento film odporúčal. Vhodné akurát tak pre amerických tínedžerov (a pre dievčatá, čo vlhnú pri pohľade na Farrella - mimochodom tomu som to teda neveril.. Celkovo herci nie sú žiadna výhra, potešil ma ale Fógl aka McLovin.:)(14.4.2012)

• - Ve scéně ve sklepě, kdy Jerry (Colin Farrell) mluví k Charliemu (Anton Yelchin) a Vincentovi (David Tennant), Jerry obchází sloup světla, aby jej sluneční svit nezranil. Jakmile však sloup obejde, je možné si všimnut, že Jerryho pravá ruka vrhá stín. (Illuminare)

• - Již druhý film, kde Christopher Mintz-Plasse musel skákat z výšky a poranil si nohu. Prvním takovým snímek byl Kick-Ass. (Avalon820)

• - Chris Sarandon, ktorý stvárnil upíra Jerryho v pôvodom filme Hrôzostrašná noc (1985), si v remaku zahral jednu z jeho obetí. (SarumanKo)