Noc hrůzy

Scary Night

Komedie / Horor

USA, 2011, 106 min

• verbal

Tak nějak mi to evokovalo porouchaný hovnocuc. Někdo prostě vysál žumpu z osmdesátých let, a když odjížděl, posralo se mu čerpadlo a celý smrdutý obsah bez skrupulí vychrstl na náročně pěstěný trávník letošního roku. No jo, no, homoupíři jsou holt zrovna v kurzu, a ač ta grafomanská kráva paní Majerová píče své Harlekýny jako o život, asi to prostě pro ukojení všech těch nezletilých gayů a pubescentních kikin nestačí. Škoda, že ještě nikdo nevynalezl Viagru na scénaristickou impotenci! Jediným zanedbatelným pozitivem je, že Kolín toho savce aspoň hraje, vnesl do postavy trochu machistického charmu kolonádního obšousta a na rozdíl od Patyzóna jej možná zatouží přeblafnout, pardon, chtěl jsem říct vysát, i pár heterosexuálních jinochů.(22.12.2011)

• Dellamorte

Prebytočné blúznenie. Kto stretol originál nemá čo lúštiť, kto zmeškal spoj bude unesený doiMOBILnej sféry a na konečnej sa možno všetci zhodneme, že Cooly Colin ( môj maznáčik ) do horroru proste nepatrí ! Z úcty k nemu sa rada zrieknem hodnotenia.(19.2.2014)

Od dob Billa Comptona a Erica Northmana tu nebyl tak sexy upír, jako Colin Farrell:) Mně se Fright Night líbila. Originál jsem neviděla a ani mě to nějak netrápí. Obsazení je výborné, Anton Yelchin umí sakra hrát, Imogen Poots je kráska, Toni Collette má talent na role starostivých maminek a David Tennant je dokonalý magik:) Do toho hraje skvělá hudba, vtipných situací je tu hodně a scénář má v rukávu také přichystané množství hlášek. A přátelský soused Jerry (HA! HA! Upír jménem Jerry:D) chlastá Budweiser. Just perfect :)(27.3.2016)

Wau. Strašně moc se mi líbilo zpracování filmu. Krása, jsem nadšen a velmi mile překvapen. Není to vůbec stupidní jako nějakej přitroublej twilight, ale je to přesně naopak. Byl jsem zároveň pobaven i napjat, a ještě musím pochválit zpracování zabíjení těch upírů, jejich vlastností - Proměna v prach, uhoření na slunci, neviditelnost v zrcadle... Víc jsem si asi nemohl přát.(11.12.2011)

• BioGrower

Teda slabota.. Pozrieť sa to síce dá, ale keď si spomeniem na skvelý originál, nenapadá ma jediný dôvod, prečo (a komu) by som tento film odporúčal. Vhodné akurát tak pre amerických tínedžerov (a pre dievčatá, čo vlhnú pri pohľade na Farrella - mimochodom tomu som to teda neveril.. Celkovo herci nie sú žiadna výhra, potešil ma ale Fógl aka McLovin.:)(14.4.2012)