Čtrnáctiletá Annie se prostřednictvím chatu a webové kamery poprvé zamilovala. Nemohla tušit, že se stala předmětem zájmu anonymního pedofila, který při prvním setkání krutě zneužil její naivity a chladnokrevně ji znásilnil. Pro Annie už nic nebude takové jako dřív. S děsivým traumatem mladé dívky se těžce vyrovnává celá rodina. Vyšetřování FBI navíc dokazuje, že zdaleka nebyla první obětí tohoto internetového sexuálního maniaka. Otec Annie by nejraději vzal spravedlnost do vlastních rukou, dochází však k poznání, že jediné, co teď všichni mohou udělat, je být v této situaci jeden druhému oporou. (oficiální text distributora)

Dannysek4U

Tema okej, Annie dobra, Owen proc ne, ale krapet tomu chybej kule. Uz jako na drama, o thrilleru vubec nemuze bejt rec... prilis rodinna podivana. ()

pufina

Pamatuji si, jak jsem tenkrát viděla trailer a byla šokovaná, natěšená a už jsem si to přála vidět. Čas plynul a mně v mysli trailer zůstal, než jsem si po nějaké době vzpomněla, že už by to mohlo být k sehnání. Jsem šokovaná a nechápavě vrtím hlavou jen při pomyšlení na Trust, na tu onu "zneužitou" slečnu, která byla neuvěřitelně naivní. Pravdivé, smutné, naivní, šokující (ano, opakuju se, já vím) a z části i nechutné.. Rozhodně zhlédnutí nelituju, takové filmy mi příjdou zajímavé, obzvlášť to téma. Zpracování má hodně co do sebe, herci výborní. Doporučuju. ()

pakobylka

Téma palčivé, ovšem zpracování plytké ... tím pádem nemíří do černého, ale spíš někam na okraj pomyslného terče. Navzdory vyplýtvaným emocím si drží diváka od těla a ve výsledku nemá ani zdaleka takovou sílu, jakou by mohlo ... a především jakou by MĚLO mít ... 2,5* ()

majo25

Hotová "komédia", ktorú robia Američania okolo jednej nadržanej puberťáčky, ktorá dostala chuť na staršie mäsko. ()

HorrFi

tohle je drama s vynikajícím námětem, no vynikajícím, je smutný jak to dneska chodí ve virtuálním světě:)Od začátku mě fakt zajimálo jak tohhle dopadne. V tomhle filmu je přesně zachyceno jak je lehký někomu naletět na netu a zvlášť když jste hezká, rozotmilá 14ka, že. Jak jste tady některý psali, tohle by se mělo pouštět na základních školách :)vidět tohle táta nějaky hezky, roztomilý pubertacky, tak asi vzteky rozbije monitor nebo televizi :D;) ()

Mylouch

Stopa Charlieho vede do České republiky, ale je tu i registr sousedů z naší chicagské čtvrti. Jako obvykle spolehlivá C.Keener, ( i v českém znění ) důvěryhodná L.Liberato, bohužel i rozpačitá a nudná režie se zoufale ♫ nefilmově nenápaditým použitím hudby Nathana Larsona, které námět zabíjejí. Nízkorozpočtový film, v němž postava otce je hybatelem děje. 2-3* ()

Radiq

Schwimmer je teda mnohem lepší herec než režisér. Nebo si vybral blbej scénář. Jo, to bude spíš tím. Fajn, holka si zašukala a amíci z toho hned dělaj třetí světovou. A to jí bylo už 14. Film se chce podívat na postavy hlavně psychologicky, ale nakonec jsem zjistil, že mě to vlastně ani nezajimalo. Taky Clive Owen už neni co bejval a Catherine Keener nikdy ani nebejvala, takže to mi zážitek z filmu taky moc nezvedlo. Spíš podprůměrnej průměr, kterej za to nestál... ()

Skuby47

Film se zabývá v dnešní době dosti aktuálním tématem. Rozebírá nebezpečí internetového seznamování obzvláště pro mladé a nezkušené dívky, protože hlavním viníkem je kromě různých pedofilů i lidská důvěřivost.. Příběh je spíše komornější i když reakce otce na krizovou situaci mi přišla neadekvátní, hysterická a zbytečně výbušná. Všechny nepříjemné výslechy a lékařská vyšetření, která jak film ukazuje, musí znásilněná dívka podstoupit, vedou spíš k tomu, že bolestnou zkušenost za kterou se stydí, se postižená většinou snaží utajit, než by se zbytečně vystavovala posměchu okolí, s čímž viník počítá. Po těchto zobrazených skutečnostech mi připadá film jako kontraproduktivní. Pokud takto naletíš, tak se hlavně nikomu nesvěřuj, ani své nejlepší kamarádce. ()

Qitek

Původně jsem chtěl dát tři hvězdy, ale po uvědomění, že režii takhle zvládnul David Schwimmer, který byl pro mě už od začátku VELMI obávaným "vůdcem" filmu, nemůžu dát méně než čtyři. Velmi solidní drama s výborným Clive Owenem. ()

markuc

Dobre tema, ale hure natoceno, vlastne mozna i chyba scenare. Silnejsi momenty totiz byly jen v prvni polovine filmu a potom se to uz trosku vlece. Chybi klasicka dramaticka krivka a trochu me iritovala Liana Liberato, misty dost prehravala. Celkove to mohlo byt velmi kvalitni drama, ale diky scenari neni. ()

st.jim

Osobně se k dramatům moc nepřikláním a abych pravdu řekl, tak jsem film hodně dlouho odkládal. A přiznám se, že odkládal zbytečně. Velmi pěkný příběh s parádními hereckými výkony a překvapivě skvělou režii "Dejva". Určitě doporučuju ;) ()

LiborGondek

Dlouho jsem přemýšlel co a jestli vůbec k tomu něco napsat. Ale nakonec mi to nedalo. Zachoval bych se z 99% úplně stejně, jako Clive Owen a štve mě, jak se k němu okolí chovalo. Snažil se pomáhat, ale všichni ho za to jen odsuzovali. Teď konečně k ději. Ano, takové věci se stávají a je to špatně. Takoví lidé by se měli pochytat a udělat s nimi proces podobný tomu, co se děje s textem ve Wordu při stisku tlačítka delete. Ale naprosto mě zařáží naivita, nebojím se říct až debilita té holky. Opravdu bych nechtěl být v kůži otce, který se musí potýkat s tím, co se stalo a ještě byl odsuzován vlastní dcerou pro konec tak skvělého vztahu, který měla. ()

uiu

Největším mínusem filmu je "hlavní hrdinka". Jedná se totiž o "blbku z fejsbuku", tedy o čtrnáctiletou naivní holčičku, která se seznámí s Charliem, píšou si dva měsíce na ICQ a posléze se i sejdou. Charliemu ale není 16 ani 25 jak se prve zmiňoval, ale při osobním setkání naše hloupoučká hrdinka zjistí, že mu je skoro 40. Charlie ji zavede do motelového pokoje a tam se spolu vyspí. Naše hrdinka je přesvědčena, že ji Charlie miluje, tedy že nebyla znásilněna a že se jí neozývá jen proto, že se bojí jejích rodičů, kteří jim jejich lásku zakazují. Je oblblá svými kamarádkami, které už spali s celým fotbalovým týmem, tudíž i ona prostě musela mít sex. Během filmu máte hodněkrát pocit, že byste jí chtěli dát pořádně do držky, aby se vzpamatovala, ale na druhou stranu, takové holky existují, co si budeme nalhávat. Clive Owen a Catherine Keener jsou známé ksichtíky, které na film nalákají, ale naivita a demence jejich dcerušky snadno odpudí. Film, který možná přinutí některé rodiče, aby se zamysleli, co jejich děti celé dny před počítačem dělají a zajímali se o to, s kým si chatují, ovšem následky internetového věku jsou pořád a stále v rukou inteligence jedince, který se (ne)nechá dobrovolně znásilnit. ()

ivan bohatyr

Z traileru sem byl dost nabuzen, ale teď říkám trapas! Ze začátku to vypadalo, že se to pěkně rozjede a opravdu z toho bude thriller, ale vůbec nic, potácelo se to v nicotě. Hlavně mě strašně štve a za to musím dát hvězdu dolů, že tohle téma má obrovsky obrovský potenciál, z toho se dá vyždímat super film, ne tahle průměrotina. A mimochodem ta holka, ta je teda pěkně blbá, že se do toho pedouška ještě zamiluje, už jak jí dal to prádlo, tak to bylo nad slunce jasné, to měla křičet a utíkat co nejdál. ()

noriaki

"Říkejte si o pedofilech co chcete, ale alespoň vždycky zpomalí, když jedou kolem školky". Film který zůstal někde na půli cesty. Začátek vypadal doopravdy dobře a navnadil mě na psychologický thriller s nervy drásajícím napětím, které se potáhne celým filmem, ale ve výsledku jsem viděl konverzační emocionální drama, s několika výtečně zahranými postavami a nezajímavým dějem. Sice oceňuji pokus reflektovat hrozbu pedofilů útočících pomocí sociálních sítí, ale stejně jako u snímků o holokaustu platí, že silné téma je jen jednou z přísad slušného dramatu, ale nikoliv přísadou jedinou. Podezírám Rosse že si ukrojil příliš velký krajíc který nedokázal zvládnout. Trust tak dopadl podobně jako Městečko Peacock, kde výborný námět a skvělé herce zabrzdil nezkušený režisér. ()

Phietros

Poměrně vydařené(byť průměrné) dílko, které poukazuje na to jak to dopadá, když si dospívající dívky píši po internetu s někým, s koho se nakonec vyklube pedofil! Dobrá stupnovitá atmosféra ve které se začíná vyšetřovat znásilnění, ikdyž v tomto případě o něj uplně nešlo.. 14letá dívka která si píše se svým vyvoleným Charliem na schůzce zjistí že není tak mladý jak se zdá! Nicméně pedofil jí začne lákat svými intrikamy, až jí dostane po dárku co jí dá na hotelový pokoj, kde dojde na soulož! Dívka i přes to co se stalo, po Charliem touží a má ho stále ráda. V pravou chvíli zasáhne její kamarádka, která to oznámi ve škole a pro dívku následně přijede policie, která začne vše vyšetřovat. Psychika celé rodiny se po téhle situaci hroutí a hlavně s otce se stává pomalu psychopat, který chce pedofila své dcerky dopadnout... ()

venison

Nějak tomu nerozumím - herecké obsazení znělo slibně a příběh taky jako téma pro zpracování ušel, ale nějak se to celé nepovedlo.. :-( Závěr je naprosto zoufalý.. ()

lennyd

Čtrnáctiletá Annie se na chatu setkává se stejně starým Charlíem, s kterým si bezvadně rozumí. O pár týdnů jí ale Charlíe prozradí, že je o pár let starší, že už je na vysoké. Ve chvíli kdy se s tímto faktem Annie smíří, Charlie se ji přizná, že je mu přece už 25. I přesto Annie souhlasí se schůzkou, a o to víc je překvapena, když dorazí pětatřicetiletý chlapík. I když Annie chce odejít, on ji přesto přemluví, aby s ním odjela do motelu... David Schwimmer si překvapivě (mám ho spojeného s různými komediemi) vybral velmi vážné téma, a poradil si s ním na výbornou. Skvěle se mu podařil i výběr hereckého obsazení, o hereckému výkonu mladé Liany Liberato nelze diskutovat, a perfektní je Clive Owen v roli bezradného otce (úplně jsem s ním soucítil). Tento film byl měli povinně shlédnout všichni, kteří na svých fejsbucích a jiných chatech odhalují své soukromí, aniž by tušili, kdo právě sedí na druhém konci linky. Jenže internetové nebezpečí si nikdo moc nepřipouští, dokud nepotká přímo jeho. Takže kromě výborného filmového počinu dávám palec nahoru i za toto téma, a jen víc podobných filmů, pak snad pedouši sejdou na úbytě... ()