Méďa Béďa je legendárním obyvatelem Želéstonského národního parku. Statný medvěd se celé dny baví tím, že okrádá turisty o svačiny, a nyní si stanovil nový úkol. Svého mladšího kamaráda Boo Booa se rozhodl naučit, jak se zmocnit piknikových košů plných lahůdek. Na Béďovo úřadování nezabírá ani neustálé přesvědčování správce parku Smithe, aby se populární medvídek choval k návštěvníkům slušně. Jednoho dne přijíždí do parku milovnice přírody Rachel, která chce o Béďovi, jeho vynalézavosti i schopnosti mluvit natočit dokument. Nikdo ale netuší, že místní starosta Brown má s parkem zcela jiné plány - hodlá ho totiž zavřít, vykácet a pozemky draze prodat. Vydělané peníze chce využít k zaplacení své kampaně a neúspěch akce na záchranu parku chce svést právě na Méďu Béďu... (TV Nova)

Oonika

Dost slabý film, herecké výkony na nule, ani tam nebylo moc příležitostí se zasmát. Myslím, že tohle nemůže snad bavit ani děti. ()

pribina

Film s jednoduchým dejom ktorý sa dá predvídať ale plný jednoduchého humoru. presne zapadá do žánru v ktorom sa nachádza rodinná rozprávka. celkovo si nemyslím že je to zabitý čas. ()

Bbronx

"Zklamání s hezkou animací" Nápad: 2z5; Zpracování 3z5; Obsazení: 2z5; Efekty: 3z5; Zvuk: 3z5 Hodnocení 52% ()

Luckyman

Ja som čakal na slovenčinu, lebo v češtine názov Meďa Béďa mi trhal žili a uši a vyplatilo sa. Presne tie isté hlasy, ktoré boli aj v kreslenej verzii. Neskutočne som sa nasmial od začiatku do konca. Bubu a jeho korytnačka s dlhým jazykom to dobre zakončili. ()

boni

Mě by docela zajímalo, co místní kavárenští intelektuálové očekávali. Vyčítat filmu pro děti, že je pro děti, je přeci jen trochu mimo mísu. To jako měl řešit krizi středního věku nebo traumata z nějaké americké války? U mě to splnilo očekávání. Je jasný, že to není žádné veledílo, ale za kouknutí určitě stojí. Občas se zasmějeme, někdy i nad tím proklínaným "dětským humorem", a celý film nás hřeje příjemná vzpomínka na dětství. ()

RajCZitko

na tento film jsem sice byl zvědavý, ale počítal jsem rovnou s odpadním hodnocení. Překvapivě ale ne. Sice to byla stupidní pohádka, kteoru vyzdvihuje suprová animace. Nebýt jí, byl by film o 2 hvězdičky hůře snesitelnější. ()

KdG

Vizuálně v pořádku, ale dějově je to špatný. Méďa Béďa má mnohem větší potenciál na dobrou rodinnou komedii. ()

beso74

Dobrá správa, má to len 80 minút, horšou správou je, že ani tak sa nikomu, kto hľadá v príbehu aspoň jednu normálnu bytosť (živú či neživú, kreslenú či hranu, malú či veľkú, to je jedno) od rozčúlenia nad tou kravinou nepodarí tak skoro zaspať... Varovanie: Toto nie je rozprávka na dobrú noc... aspoň pre mňa nie. A to som mal animovaného medvedíka celkom rád... ()

Milda003

Nejde mi do hlavy proč se Eric Brevig - režisér "Xeny" a "Cesty do středu země" pustil zrovna do tohoto filmu.. Herci stojí za prd a scénář ještě víc ... ()

Bezda22

Bohužel, kouzlo Médi Bédi je pryč. Jediný co zůstalo, je mluvící Béďa a snažení se o napodobení kresleného kultovního filmů a seriálu. Béďovo nápady, dobrodružství a neodmyslitelné trable se tu sice snaží prorazit, ale to tomu filmu nepomůže. Nevím, nijak mě to nenadchlo. Takovej průměrnej film, což je škoda protože Méďa Béďa má sám o sobě dost velkej potenciál. Dost jsem se na to těšil, bohužel zklamání přišlo velice rychle po začátku flmu. Jediné co zůstalo, je to že Béďa je pořád mistr v kradení piknikových košů. Každopádně pro děti, které neviděli původní filmy to asi bude zábavné. Ale myslím, že ty původní stejně zůstanou na vrcholu a tenhle film bude brzo zapomenut. ()

Lilien

animácia veľmi pekná, pár detinských vtipov i celkom pobaví nakoľko Yogi je kultová postava, no mohli trošku popracovať na príbehu aby nebol dementný, a vyhnúť sa obsadeniu Anny Faris ktorá je kráľovná demencie a dementných filmov. No vďaka krátkej a svižnej stopáži to stihne ubehnúť bez toho aby ste museli premýšľať o chybách filmu, na tie si spomeniete až neskôr. ()