Méďa Béďa je legendárním obyvatelem Želéstonského národního parku. Statný medvěd se celé dny baví tím, že okrádá turisty o svačiny, a nyní si stanovil nový úkol. Svého mladšího kamaráda Boo Booa se rozhodl naučit, jak se zmocnit piknikových košů plných lahůdek. Na Béďovo úřadování nezabírá ani neustálé přesvědčování správce parku Smithe, aby se populární medvídek choval k návštěvníkům slušně. Jednoho dne přijíždí do parku milovnice přírody Rachel, která chce o Béďovi, jeho vynalézavosti i schopnosti mluvit natočit dokument. Nikdo ale netuší, že místní starosta Brown má s parkem zcela jiné plány - hodlá ho totiž zavřít, vykácet a pozemky draze prodat. Vydělané peníze chce využít k zaplacení své kampaně a neúspěch akce na záchranu parku chce svést právě na Méďu Béďu... (TV Nova)

TommyDiamond

Jsem zklamaný. Tato kombinace hraného a kresleného filmu se nijak zvlášť nepovedla. Tyto filmy se natáčejí tak, že animáci tam jsou počítačově přidáni. A tady to doslova bilo do očí, že vedle sebe herci nikoho nemají. Navíc byl podle mě film moc infantilní.... Prostě není nad klasického animovaného Méďu Béďu.... ()

dannyd14

Nie je tu úplne využitý potenciál postáv, ale brať to ako pohodový film na večer je úplne potenciálne opodstatnené. ()

dkas

Po všech stránkách průměrný film. Přežil jsem ho celkem v pohodě, na druhou stranu jsem nebyl nijak extra obohacen. Takže to prošumí kolem a neurazí. Toť vše. ()

Bigwave

Infantilní předělávka známe kreslené postavičky pro současnou generaci děti. Je to slabé, ale pro malé diváky to bude spousta výborné podívané a komické scény jim jistě vytvoří úsměvy na tvářích. I takové filmy je třeba točit:) ()

J.Cobra

Nebýt to Méďa Béďa a Bubu, tak tenhle film kolem mě proletí jako pendolíno. Ale proto, že je to on, tak jsem se koukl a musím říct, že jsem se bavil a nejednou se opravdu od srdce a pěkně od plic zasmál. Animace samotných medvědů byla velice povedená, taková pastva pro oko. Respektive obě oči. ()

henrycruel

Čekal jsem, že to bude hloupost, ale docela se mi to líbilo. Když to budu brát jako dětský film, tak si myslím, že tomu není příliš co vytknout. ()

george82

Umělé. První co mě nakrklo byl název parku Želéstone. To nedostali práva nebo kde je problém? A k filmu? Nevím. Celé to na mě působilo hrozně zlváštně. Béďa jako takový zvířecí Švejk bez šrmu. Pár scén bylo dobrých, ale jinak nuda...50% ()

whysoserious

To, že to asi bude průser jsem čekal už než jsem to pustil. Natočit celovečerák podle animovaného seriálu Méďa Béďa je asi stejně šťastný nápad, jako udělat hraný film o dobrodružstvích Toma a Jerryho (díky Bohu se do toho zatím nikdo nepustil a snad ani nepustí). Bylo ze začátku zvláštní si zvyknout na trojrozměrně animovaného Bubu a Béďu, ale po čase mi přišlo, že se tvůrcům animace celkem povedla. Je to ale bohužel jediná věc, která se mi na filmu líbila. Počítám, že předškolním dětem se to možná líbit bude, ale pro mě to je celkem dost velkej úlet... ()

driftm

Řeknu to takhle,tohle je celkem kravina.Většina scén příšerně předvídatelných,trapných a málo vtipný.Ale jsou tedy i menšiny-takže se mi některé scény i líbily a i jsem se u nich pousmál.Tenhle film se z mého hlediska vůbec nepovedl,připadá mi to jako parodie na originálního méďu béďu.Film byl příliš krátký na seznámení s postavama.Film měl děsně rychlý konec místo aby šel a b c až z tak šel jen a z ,ale co !!!!tenhle film je určen pro malé děti,nebo pro rodinné večery. ()

Filip 07

Podla hodnotenia to vyzeralo na nejaký takmer podpriemerný film, ale keď som si to kukol celkom ma pobavil. Veľa filmov s oveľa väčším hodnotením ma tak nerozosmialo ako tento upravený animák :) Za ten humor si to tie 4 zaslúži ()

jafuska

pohádka hlavně pro menší děti, ale ono to vlastně nebylo vůbec špatném, sice se už neřadím mezi děti, ale občas na animovačku se ráda podívám, a medvídek byl roztomilej a ono je to vlastně i odkaz na ekologii a to mě vždycky baví ()

fanik15

Méda Béda a Bubu jsou překvapivě dobří a drží tenhle film nad odpadem. Lidští herci se chovají jako debilové. Potřeboval by více prostoru (Méda Béda). ()

bujnmi

Novodobý Méďa béďa boduje. Očekával jsem jen nějaký hloupý remake či parodii, ale kupodivu jsem byl překvapen poctivým pokračováním příběhů z Želéstonského parku. Nový kožich medvědům sluší a jejich nápady a kecy zůstávají stále vtipné a zábavné. Určitě skvělá pohádka pro děti, především pro ty nejmenší. Ten, kdo v tomto hledá jednoduché pobavení, bude spokojen. ()

Renie42

Dalo se na to dívat, příběh trochu jednodušejší, dalo se očekávat, co bude dál pokračovat. Medvědi roztomilí, hlavně Bubu. Yogi alias Béďa má podle mě strašný dabing, ale poslouchat, jak mluví Bubu, měl sympatický hlas. ()

Mikel LetsGo

Trochu infantilní a jednoduchá zábava těžící především z výborně animované dvojičký roztomilých medvědů a jedné zhulené želvy.Jinak medvědy nevyjímaje velmi slušné neokoukané a zároveň známé obsazení..sympaťák Cavanagh, blbka Faris a další. A tak proč ne..vždyť se na to pěkně dívá a příjemně to uteče..přece jenom na 80 minut občas vypnout mozek není nikdy na škodu :) ()

Ivoman

Herci v hlavních úlohách příjemně překvapili. Jak se tu někteří uživatelé vyjadřují k ději (z čehož vyplývá, že jsou absolutně mimo realitu), tak jestli čekáte od filmu s názvem Méďa Béďa nějakou super zápletku, tak by jste se měli osobně předvést a napsat nějaký scénář, ale to by asi byla slátanina ve stylu Záhady Blair Witch apod. co ? Film má samozřejmě zápletku takovou, aby děti moc nepřemýšlely, ale bavily se ! Pro 3D jsou přidány některé krásné scény a vychytávky, za což jsem udělil tu pátou hvězdičku. Odpad nebo jednu hvězdičku si tento film rozhodně nezaslouží a některé scény, kdy se děj odehrává na vodě a s herci se na člunu pohybují i digitální postavičky, mě velice překvapily svou precizností. Děckám se to líbilo a mě taky. :-) ()

marek29

Dobrodružný rodinný patos se zcela předvídatelnou zápletkou i koncem. Méďa dodělanej do hranýho filmu to prostě nesedí a kromě pár úšklebků ze mě film víc emocí nevyloudil. Plně odpovídá svému vysílacímu času 20:15 na Nově, protože chlubit se s tímto paskvilem jinde zavání porušením §88 zákona o obecném ohrožení..! ()