Croodsovi

Krúdovci

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 90 min

Yong Duk Jhun

S výjimkou Ralfa nejlepší animák od Dráčka. A zřejmě není náhoda, že ho točil ten samý režisér... (9/10)(1.11.2013)

Nebylo to špatné, ale pravěký svět je mi nějak příliš vzdálen, čemuž se není ani moc co divit.☺Animáky beru jako směsku kvality grafiky, bezmezné fantazie a potřebné dávky poučení. Tady jsem si vzala poučení o tom, jak neskutečně pohodlně se máme, když momentálně jedna jediná generace poznala posun pokroku kupředu srovnatelný s krůčky v řádu tisíce let v prehistorii. Jak tehdy nemohli mít vlastní pokoj, zrcadlo, hračky, výlety a především pestrou stravu, aj. samozřejmosti, to vážně nepochopím.(29.9.2014)

Takovehle honicky nebo oblety kamerou muze zavidet i kdejaky akcni film z posledni doby. A Silvestri totalne vali!(8.3.2013)

Je to tak střeštěné, až to bolí a některé situace opravdu krásně vymyšlené... grafika nemá chybu.!!(20.10.2013)

To milostné jiskření mezi Eep a Guyem by mohla závidět nejedna hraná romantická komedie!(15.6.2014)