Croodsovi

The Croods

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 90 min

Yong Duk Jhun

Absolutna spokojnost, cakal som, ze to bude trosku slabsie. Su tam krasne kamerove nalety, teda dnes je s pocitacom mozne vsetko a uz teda nic neprekvapi, ale dobre sa na to diva a hlavne je to specialne natocene pre 3D, hlavne ta krasna priroda, takze vyplatilo sa to vidiet v kine. Postavy, ich dialogy a akcie su humorne, hudba od Alana Silvestriho je uzasna, pacila sa mi aj ta skladba pri zaverecnych titulkoch. Nemam tomuto animaku co vytknut, kludne si ho pozriem rad niekedy znovu. _________ Nicolas Cage - (Grug) +++ Emma Stone - (Eep) +++ Ryan Reynolds - (Guy) +++ Catherine Keener - (Ugga) +++ Cloris Leachman - (Babi) +++ Clark Duke - (Thunk) +++ Chris Sanders - (Belt) +++ Randy Thom - (Sandy) +++ Produkcia: Christine Belson, Jane Hartwell +++ Námet: John Cleese +++ (Videl v nemeckom v 3D kine 26.03.13) +++(27.3.2013)

Flinstoneovi v zábavnějším a epičtějším kabátě. 80%(30.4.2014)

Nebylo to špatné, ale pravěký svět je mi nějak příliš vzdálen, čemuž se není ani moc co divit.☺Animáky beru jako směsku kvality grafiky, bezmezné fantazie a potřebné dávky poučení. Tady jsem si vzala poučení o tom, jak neskutečně pohodlně se máme, když momentálně jedna jediná generace poznala posun pokroku kupředu srovnatelný s krůčky v řádu tisíce let v prehistorii. Jak tehdy nemohli mít vlastní pokoj, zrcadlo, hračky, výlety a především pestrou stravu, aj. samozřejmosti, to vážně nepochopím.(29.9.2014)

Doba ledová křížená s Avatarem, ošklivá barevná zvířátka a vyloženě odpudivá animace postav, s výjimkou Guye a babičky, ale jinak pár hodně hezkých vtípků a nenudilo to.(6.10.2013)

Správní filmoví magoři hodnotěj i o Vánocích. Třeba tenhle pravěký animák s tolika uběhanými akčními scénami, až se mi z nich na konci točila hlava. Vážně bych nikdy nečekal, že si kdy budu v souvislosti s jakýmkoliv anim. snímkem stěžovat na přehršel adrenalinu!(24.12.2013)