poster

Croodsovi

 • USA

  The Croods

 • Slovensko

  Krúdovci

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 90 min

Kamera:

Yong Duk Jhun
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  Přiznám se, že Shrek mi moc nesednul, tohle je lepší. Nabízí se srovnání s Dobou ledovou – podobný trip, ale tady trochu naivní, postavičky vtipné, ale ne jako v DL. Bavil mě hlas Emmy Stone, dostal mě tygr. Vadil mi klasický patos k závěru. Dobře koukatelný, něco tomu chybělo. # [viděno: monitor, 2.0->5.1, EN sub] # příběh 5 | hudba 7 | humor 3 | akce 7 | napětí 1 | pustil bych si znovu 6(5.7.2013)

 • Le_Chuck
  *****

  Tento film je hlavne vizualne totálna žranica. K tomu pridajte šialené tempo, akurátny mix humoru a rodinnćh plkov a jeden z TOP animákov roka je na svete. Nie Croods nikdy nebudu zásadným animákom, "len" kurevsky dobre odvedenou robotou. S radosťou zaokrúhlujem nahor. 90%(6.1.2014)

 • Roman.Ticka
  ***

  Nebylo to špatné, ale pravěký svět je mi nějak příliš vzdálen, čemuž se není ani moc co divit.☺Animáky beru jako směsku kvality grafiky, bezmezné fantazie a potřebné dávky poučení. Tady jsem si vzala poučení o tom, jak neskutečně pohodlně se máme, když momentálně jedna jediná generace poznala posun pokroku kupředu srovnatelný s krůčky v řádu tisíce let v prehistorii. Jak tehdy nemohli mít vlastní pokoj, zrcadlo, hračky, výlety a především pestrou stravu, aj. samozřejmosti, to vážně nepochopím.(29.9.2014)

 • freddy
  ****

  Super animák, kde je v hlavní roli jedna pravěká jeskynní rodinka, která postupně vinou nejrůznějších okolností přišla o všechny sousedy, jak je divákovi hned na začátku řečeno, a tak přežívá sama bez kontaktu s jinými lidmi v jednom nehostinném skalním údolí. Až do doby, než se začne jeden velký kontinent rozdělovat na několik různě velkých kontinentů, jak je známe dnes a rodince nezbyde, než jít za Sluncem. Ač jsem věkem blíže 30. nežli 20. roku života, přesto mě to bavilo a dokázal jsem si to užít, nejednou jsem se parádně pobavil a zasmál a celý ten animák na mě působil tak nějak svěže a neokoukaně. Bylo to zase na poli animovaných filmů něco jiného, něco nového, a troufám si říci i něco, co mi uvízne v paměti. Každá z postav má své nepopiratelné kouzlo a když na konci syn hlavního hrdiny má svého malého psíka a tatík Grug svou velkou kočičku, je vše naprosto dokonalé a tak, jak má být. Kdybych byl v dětském věku, asi dám plný počet, takhle ale musím konstatovat, že v dospělém věku asi žádný animák nemůže trumfnout animáky, na kterých jsem vyrůstal, a které jsem miloval. Ale lepší čtyři hvězdičky si film určitě zaslouží a taky je ode mne dostává.(21.7.2014)

 • kulyk
  ***

  Globálně vzato se jedná o animál řadový, nevybočující nějak dramaticky z průměru. Za několik pěkných nápadů to však stojí, obětovat hodinku a půl svého nepodařeného života.(27.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace