poster

Croodsovi

 • USA

  The Croods

 • Slovensko

  Krúdovci

 • Velká Británie

  The Croods

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 90 min

Kamera:

Yong Duk Jhun
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ****

  ,,CO JSTE ZAČ?“ … ,,JSME CROODSOVI!“… ,,AŽ JE POZNÁŠ, NEPŘIJDOU TI TAK HROZNÍ…“ /// Jeskynní rodinka tužící rodinná pouta zvláštním způsobem a jejich zábavná cesta z temnoty. Svět, ve kterým PŘEŽÍT, NENÍ ŽÁDNÁ SRANDA, a námět dokazující, že témata doby našich pra pra pra pra předků ještě nebyly vyčerpaný. A taky, že žít tenkrát byla o dost větší prdel! (Když jste se nezapomněli bát, samozřejmě.) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Poznám člověka, kterej má zábavnější historky než E.A. Poe. 2.) Můj pásek je opičák a šála – taky nějaký zvíře. 3.) Hledám divnější tchýni, než je ta moje. (Cože – nic? Chudáčku…) /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ *(18.9.2013)

 • Boogeyman
  *****

  Tohle je EPIC, ne jako ta sračka plná brouků. Vtipné, vizuálně naprosto úžasné, originální, velkolepé a s luxusní hudbou. Animované překvapení roku. Rád si to dám znova.(18.9.2013)

 • Ainy
  *****

  No já nevím kde bych začala. Celý film se jenom smějete, v závěru máte čas na jednu, dvě slzy a v zápětí se zase smějete. Co scéna to geniální nápad a vy su furt jen a jen smějete. Jsem nadšená! A poselství? Je důležité se neuzavírat mezi staré (ne)osvědčené zásady, otevřít svou mysl a jít vstříct novým nápadům a taky nebránit se dát na dobré rady svých přátel. Já si to snad půjdu pustit ještě jednou(5.7.2014)

 • castor
  ***

  Animáky jdou krapet mimo mě, na tom se asi už nikdy nic nezmění. Tady máme poměrně dějově řídkou povídačku o tom, kterak jedna pravěká rodina vylezla z díry a našla nové možnosti. Výsledek je skrz naskrz průměrný a předvídatelný, naštěstí se nešetří barvami a neokoukanými animovanými nápady. Rodinné, milé. Nebojím se o to, že své diváky si to spolehlivě najde. Já mezi nimi napodruhé rozhodně nebudu.(27.12.2016)

 • Xmilden
  ***

  Překvapí akční scény, za které by se nemusel stydět ani uznávaný Michael Bay. Zamrzí podobně jako v minulém Sandersově filmu vykrádání Avatara. Pokud jde o příběh, asi není třeba zmiňovat že i zde se jedná o spíše dětskou zábavu, které se občas zasměje i dospělý. Nicolas Cage za mikrofónem film táhne poměrně spolehlivě. 65%(30.9.2013)

 • - Za ta léta vývoje filmu se příběh změnil ze dvou kamarádů Gruga a Guye na rodinný příběh s několika hlavními postavami. (Miuri)

 • - Po závěrečných titulcích je ještě krátká scéna s mamutími myškami. (necisty)

 • - Návšteva produkcie v národnom parku Zion v Utahu slúžila ako inšpirácia pre vytvorenie prostredia na začiatku filmu. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace