Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (25)

Epizoda 4 (2011) (S03E04)

Když nevíme co by, tak tam lípnem nácky. Člověk se nad tím nesmí moc zamýšlet, ale napnutá jsem byla, to zase jo. A bavila se. A přiznejme si, ze Kelly se stává hvězdou seriálu. ()

Epizoda 5 (2011) (S03E05)

Díl s Kelly bez Kelly. Seth je sympaťák, je fajn, že dostal víc prostoru a všechny romantické duše plesají. ()

Epizoda 6 (2011) (S03E06)

Rudyho honění se za kotníkem, klíční kostí a ovesnou kaší... vyřešení Curtisova "problému" se mi ve finále zdálo až moc snadný. A jak to bude s naším novým párem? Kdo ví. ()

Epizoda 7 (2011) (S03E07)

Zombie epizoda asi musela přijít. Jde vidět, že se už víc než co jiného vaří z vody a původní nápady nejsou. Ale pořád to funguje. ()

Epizoda 8 (2011) (S03E08)

V závěru třetí řady se nám vrací někteří staří známí a zároveň končí některé stálice. Vlastně většina. Bylo to fajn poslední rozloučení, ne že ne. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V