poster

Nepolepšitelný (TV film)

 • Slovensko

  Nepolepšiteľný

  (festivalový název)

Drama

Česko, 2009, 88 min

 • Skip
  ****

  Velmi dobré herecké výkony. Člověk až skřípe zuby, v čem to kdysi žil. Je dobré tu dobu připomínat, zvlášť když je to udělané takovým způsobem jako tento film.(3.3.2010)

 • Slarque
  ****

  Pokud mi u filmu připadají všechny postavy zajímavější než ta hlavní, nejspíš je někde něco v nepořádku. Možná je to částečně scénářem, ale hlavně mi přišlo, že Jaromír Hanzlík tímto filmem jen tak prochází. Zato Eliška Zbranková patří k nejpozitivnějším domácím filmovým překvapením tohoto roku a doufám, že ji ještě v nějaké dobře napsané roli uvidím. A i díky ní je to nakonec o hvězdičku víc, než by mi radil rozum a divácká zkušenost.(1.12.2009)

 • Historik
  ****

  Potvrdilo se, že herců jako je Jaromír Hanzlík máme málo. Snad i to, že se v současných filmech vyskytuje sporadicky, způsobilo, že ten film doslova rozsvítil. Jinak musím konstatovat, že ač film to byl rozhodně povedený, něco mi tam stejně nesedělo. Nedokážu to pojmenovat, ale bylo to ve vystavění toho příběhu.(30.11.2009)

 • triatlet
  ***

  "Já jsem si hrál na Pána Boha a teď nevím, jak říct, že Pán Bůh nejsem," říká hlavní hrdina Martin Ivánek při náhodném sexu s recepční Janou. Tvůrci komorního dramatu, které staví svou působivost na hereckých výkonech, na účinných lyrických záběrech, jímavé hudbě Tatiny Mikové a 2/3 času i na dialozích, které jsou věrohodně zasazeny do doby i prostředí, se bohužel neubránili závěrečnému scénáristickému kotrmelci. Takže na první pohled krasohledná podívaná se tříští a nezachrání ji ani symboly kaleidoskopu nebo zrcadlového sálu. Za zmínku stojí „zkaženost hlavního hrdiny literaturou“. Škoda, že tvůrci scénáře Václav Holanec a Jiří Svoboda zkazili závěr…(29.11.2009)

 • WANDRWALL
  *

  Každý je polepšitelný. I nepolepšitelný. Od čeho máme polepšovny? Už název sděluje, že od toho, aby se lidi polepšili. Ale je v tom přece jen malý háček. Ty polepšovny muí vést lidi, co jsou polepšení, mají v sobě dostatek mravní síly a touhy vést k polepšení i ty, co potřebují polepšit. A to je kámen úrazu. Často totiž nadřízený nepolepšený nemůže polepšit člověka, který mu byl k polepšení svěřený.(6.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace