poster

Nepolepšitelný (TV film)

 • Slovensko

  Nepolepšiteľný

  (festivalový název)

Drama

Česko, 2009, 88 min

 • slunicko2
  *

  Takhle primitivní příběh by snad neobstál ani v roce 1990. 1) Především je to všechno nudné, unylými hereckými výkony počínaje a hlupočkým scénářem konče. 2) Scéna se sovětskými vojáky je naprosto nevěrohodná. 3) Pointa ve stylu deus ex machina je neústrojná, nadbytečná a stejně trapná, jako celé dílo.(24.8.2015)

 • veronikav
  ***

  Připadlo mi to spíš jako nějaký dokument .... takové nějaké ---bez emocí . Nemám pocit , že bych to ještě musela vidět ..(16.1.2010)

 • Skip
  ****

  Velmi dobré herecké výkony. Člověk až skřípe zuby, v čem to kdysi žil. Je dobré tu dobu připomínat, zvlášť když je to udělané takovým způsobem jako tento film.(3.3.2010)

 • LiVentura
  ***

  Připadá mi, že pan hanzlík, bez urážky, zapomíná tak trochu kvalitně hrát, již nepředvádí své opravdu "nadherectví" z let sedmdesátých a osmdesátých, snad je to věkem či nezájmem více ze sebe vyjevit.!?(30.11.2009)

 • triatlet
  ***

  "Já jsem si hrál na Pána Boha a teď nevím, jak říct, že Pán Bůh nejsem," říká hlavní hrdina Martin Ivánek při náhodném sexu s recepční Janou. Tvůrci komorního dramatu, které staví svou působivost na hereckých výkonech, na účinných lyrických záběrech, jímavé hudbě Tatiny Mikové a 2/3 času i na dialozích, které jsou věrohodně zasazeny do doby i prostředí, se bohužel neubránili závěrečnému scénáristickému kotrmelci. Takže na první pohled krasohledná podívaná se tříští a nezachrání ji ani symboly kaleidoskopu nebo zrcadlového sálu. Za zmínku stojí „zkaženost hlavního hrdiny literaturou“. Škoda, že tvůrci scénáře Václav Holanec a Jiří Svoboda zkazili závěr…(29.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace