• korbitch22

Námořní homosexuální hlídka :-D aneb jak si australané svojí vlastní telenovelu natočili :-) strašlivé herecké výkony,laciný vizuál,infantilní dialogy...opravdová televizní žumpa.(25.5.2011)

• kinghome

Tak tohle je fakt strašnej seriál. Ty lidi co tam hrajou snad nemůžou bejt herci. Ale když máte špatnou náladu, tak se na to koukněte, protože to je skvělá komedie. Nejvíc mě pobavil ten chlápek, kterej vypadá jakoby ho popíchaly včely. Je strašně divně nafouklej a ostatní do něj pořád hustěj jak by měl zhubnout. Je to sračka, ale jako komedie dobrý.(29.3.2013)

• Hanys_

Takhle silnou odpověď Fandy na Cool jsem nečekal (ve stejné době dávají primáci Dextera). Pravidelná dávka emocí a stupidních dialogů - tentokrát trochu nečekaně v australském podání. Děs běs.(26.9.2012)

• - Ke ztvárnění ffiktivní lodi HMAS Hammersley posloužily dva hlídkové čluny třídy Fremantle Královského australského námořnictva. HMAS Wollongong byl použit pro natáčení v Sydney a HMAS Ipswich byl použit pro natáčení mimo Queensland. (willy1)