• dandislav1991

Australké hovno(7.7.2011)

• kinghome

Tak tohle je fakt strašnej seriál. Ty lidi co tam hrajou snad nemůžou bejt herci. Ale když máte špatnou náladu, tak se na to koukněte, protože to je skvělá komedie. Nejvíc mě pobavil ten chlápek, kterej vypadá jakoby ho popíchaly včely. Je strašně divně nafouklej a ostatní do něj pořád hustěj jak by měl zhubnout. Je to sračka, ale jako komedie dobrý.(29.3.2013)

• Paity

Tak toto jsem si skutečně "vychutnal". Australský pokus o pobřežní hlídku na moři. Všichni jsou v nejlepších letech, krásní, nezdolní a morálně silní. Už jen ta láska jim chybí....(30.5.2012)

• Hanys_

Takhle silnou odpověď Fandy na Cool jsem nečekal (ve stejné době dávají primáci Dextera). Pravidelná dávka emocí a stupidních dialogů - tentokrát trochu nečekaně v australském podání. Děs běs.(26.9.2012)

Není to nic převratného, ale jak už zde napsal route60, tak na odpoledne je to ideální. Po obědě se u toho vždy natáhnu a skvěle si odpočinu. Prostě pohodovka a na 3* mi to vážně stačí.(14.6.2011)