• Paity

Tak toto jsem si skutečně "vychutnal". Australský pokus o pobřežní hlídku na moři. Všichni jsou v nejlepších letech, krásní, nezdolní a morálně silní. Už jen ta láska jim chybí....(30.5.2012)

Není to nic převratného, ale jak už zde napsal route60, tak na odpoledne je to ideální. Po obědě se u toho vždy natáhnu a skvěle si odpočinu. Prostě pohodovka a na 3* mi to vážně stačí.(14.6.2011)

Je to poměrně slabý seriál, na mrknutí očkem mezi vařením a žehlením, ovšem ta loď a moře vás poněkud ukonejší:-) :-) ovšem, jsou na světě horší věci...takže -co se nám to děje v australských vodách na lodi s vyfešákovanou posádkou?(13.6.2014)

• Martin741

Priserne nudny australsky pokus o Pobrezni Hlidku. 10 %(17.3.2015)

• kinghome

Tak tohle je fakt strašnej seriál. Ty lidi co tam hrajou snad nemůžou bejt herci. Ale když máte špatnou náladu, tak se na to koukněte, protože to je skvělá komedie. Nejvíc mě pobavil ten chlápek, kterej vypadá jakoby ho popíchaly včely. Je strašně divně nafouklej a ostatní do něj pořád hustěj jak by měl zhubnout. Je to sračka, ale jako komedie dobrý.(29.3.2013)

• - Ke ztvárnění ffiktivní lodi HMAS Hammersley posloužily dva hlídkové čluny třídy Fremantle Královského australského námořnictva. HMAS Wollongong byl použit pro natáčení v Sydney a HMAS Ipswich byl použit pro natáčení mimo Queensland. (willy1)