Není to nic převratného, ale jak už zde napsal route60, tak na odpoledne je to ideální. Po obědě se u toho vždy natáhnu a skvěle si odpočinu. Prostě pohodovka a na 3* mi to vážně stačí.(14.6.2011)

• Paity

Tak toto jsem si skutečně "vychutnal". Australský pokus o pobřežní hlídku na moři. Všichni jsou v nejlepších letech, krásní, nezdolní a morálně silní. Už jen ta láska jim chybí....(30.5.2012)

• Hanys_

Takhle silnou odpověď Fandy na Cool jsem nečekal (ve stejné době dávají primáci Dextera). Pravidelná dávka emocí a stupidních dialogů - tentokrát trochu nečekaně v australském podání. Děs běs.(26.9.2012)

• Martin741

Priserne nudny australsky pokus o Pobrezni Hlidku. 10 %(17.3.2015)

Je to poměrně slabý seriál, na mrknutí očkem mezi vařením a žehlením, ovšem ta loď a moře vás poněkud ukonejší:-) :-) ovšem, jsou na světě horší věci...takže -co se nám to děje v australských vodách na lodi s vyfešákovanou posádkou?(13.6.2014)