Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

Stinger78

První polovina filmu byla jako auto, co jede s ruční brzdou. Pak najednou brutus sex a po další chvilce začne likvidování hillbillies. Pravda, způsoby likvidace byly povedené a některé pro muže značně nepohodlné :-) ale celkově průměr. ()

Djflash

Při sledování tohoto syrového thrilleru mě chvílemi mrazilo v zádech. Tento stav mi notnou dobu vydržel i po skončení celé projekce což se mi naposledy stalo u snímku Zkažená mládež Film je založen na přílišné brutalitě, touze po pomstě a hledání svého vlastního smyslu pro spravedlnost. Film umocňuje i fakt, že se to samé co se stalo hlavní hrdince, může stát i jiné dívce či ženě,(i když možná ne v tak brutální formě, která je ve snímku vyobrazena). Postavy a charaktery jsou zde zvládnuty dobře. Nejvíc mě zaujala postava samotného šerifa a jeho dvě tváře. Spořádaný otec od rodiny, který zároveň bdí nad pořádkem ve svém městě, ale na druhou stranu je pro každou špatnost (za což ho čeká nemilosrdný trest.) Proto se hlavní hrdince nedivím, že v druhé polovině filmu, (která mě mimochodem mnohem vice bavila) vzala spravedlnost do vlastních rukou a oplatila jim to stejnou mincí. Já kdybych byl na jejím místě, tak bych udělal to samé. Navíc její pomsta je mnohem systematičtější, propracovanější a i zábavnější (řečeno s nadsázkou), než celý akt znásilnění, který máme možnost vidět na začátku filmu. Originál jsem sice neviděl, ale to mi nevadí, alespoň zde nemám tendenci srovnávat. Film mě velmi zaujal je sice velmi brutální a krutý, ale v tomto případě to prostě a jednoduše jinak ani nejde . ()

Unrealik

Nadprůměr ve svém žánru. Několik blbů týrá jednu ženu, pak se role obrátí, ona týrá je. Napínavé, brutální, nápadité. ()

sha.piro

Film má jistou atmosféru, (mužští) herci špatní nejsou... ale, bohužel, film je natolik předvídatelnej, prázdnej a stupidní, až to nudí. Navíc je tam těch "jak a proč, nebo kde" až moc. PROČ všichni stáli takovou dobu na mostě a dívali se všichni jen tupě do vody namísto toho, aby tam skočili také, KDE vzala hlavní představitelka po měsíci bloudění nahá po lese oblečení (navíc pesně v její velikosti), KDE přišla k autu téměř na samém konci filmu, JAK naložila s dcerkou šerifa a PROČ nechala jeho ženu jen tak, samotnou doma, JAK mohl vědět jeden z frajerů, že "retard" dostal za zpravení toalety pusu, když tam posedával takovou dobu s kamarádíčky a od nikud nepřišel (atd. atd.)? Tohle mě vážně nezaujalo a hodnocení filmu ani trochu nechápu. Leda že by všem už dělalo dobře jen samotné koukání na tyhle prasečinky, násilý a úchylnosti a nic víc (jako například originalitu, nebo zajímavý příběh) od filmu ani nechtěli (nepotřebovali). Vážení, "Plivu na vaše hodnocení" : ) ()

Trescha

Sarah je pěkná kundimína a umí si i pěkně zadovádět,obzvlášť když jí někdo protáhne všechny komínky... Čili zub za zub, prdel za prdel a oči za kameru.... ()

uprchlice

Nový horror o pomstě. Opravdu jsem nečekala, že to bude tak dobré. První část filmu byla velice dramatická. Člověka to přinutí zavřít oči. Pak následuje solidní a propracovaná pomsta. Opravdu jsem té holce fandila a doufala jsem, že je potrestá, co nejkrutějším způsobem, což se také stalo. ()

Sevprince

Jak na tyhle filmy příliš nejsem, tak musím uznat, že Plivu na váš hrob je vážně pecka. Partička vidláků dostatečně zvrácená, takoví ubožáci, že se vám bude otevírat kudla v kapse a přestože to mladá dáma vyhnala trošku do extrémů, tak se jí teda není ale vůbec co divit a možná, v současné situaci (leden 2013) by mohl film posloužit jako instruktážní video v Indii, jak tedy naložit s těmi násilníky. 75% ()

prostoreka

Mám z toho zmiešané pocity. Nebolo to zlé, ale videla som aj lepšie záležitosti. Zdalo sa mi to zbytočne rozťahané a dokopy sa nič nestalo. Odhliadnuc od toho, že bola niekoľkokrát znásilnená mladá žena, ktorá sa potom násilníkom pomstila dosť vynaliezavým spôsobom. ()

Fenk

Šťabajzna s postavičkou ham ham chatuje na samotě u lesa a okolo ní krouží hejno metrosexuálních vidláků, co si už pár let neštrejchlo. To nikdy nemůže dopadnout dobře. A ještě když se k tomu připlete… no nebudu víc prozrazovat. Snad jen, že to neskončí koulema v ešusu. ()

LIMBUS

Snáď najhorší film čo som videl za poslednú dlhú dobu. Myšlienka fajn za ktorú dávam jednu hviezdičku ale inak herci mizerný a stupňovanie deja na bode mrazu. ()

Kontrust

Z tohoto filmu se mi udělalo zle, nechápu koho a kde napadlo natočit takovou úchylárnu a ani to nechci vědět. Moc jsem se těšila, že to bude fakt super horor, ale jak nastala scéna znásilnění...NE ! TO JE BRUTÁLNÍ HUMUS. ()

klaranapoli

Tak tomu se říká pomsta :D Ze začátku se ten film docela táhnul, docela nuda že už jsem přemýšlela o tom že bych to vypla, ale jsem ráda že jsem vydržela do konce, protože pak to bylo brutální :D myslím že ještě dlouho se mi o tomto filmu bude zdát :) ()

AlohaAnty

Takový lidi střílet! Proč ve většině filmech je šerif zm*d :D První hodka filmu byla hodně na nervy, a pomsta také stylová :D Fakt bych nechtěl mít brokovnici v rit'i, a zobák vrány v oku :D Jinak Sarah HOT ! Takže 80% :) ()

Phoeniyx

I když už jsem viděl ledacos tohle je opravdu extrém. Taková poprava ve stylu SAW zajímavé ale dalo se z toho vytěžit ještě více. Zajímavě zvrácený film. ()

Gedik

Oko za oko, zub za zub. Takhle by se dal vyjádřit příběh. Pro mě to byla jen ohavná nechuťárna s timhle trivialním příběhem. Jestli se někdo vyžívá v nechutnostech, tak doporučuji, pro ostatní je to jen ohavná ztráta času. ()