Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

Kat_u_lik

Ty co mají rádi romantické komedie, nenechte se vyděsit zdejším hodnocením. Pokud máte rádi komedie typu "Nepolíbená, pravá blondýna,..", tak si určitě u tohohle filmu odpočinete, zasmějete a podíváte se na sexy Chrise, který je tam vážně roztomilý :) A dávám pět hvězdiček, kvůli super hereckým výkonům (Anna Faris tam byla správně praštěná), hráli to s takovou lehkostí, film mě vážně bavil, i když měl občas takové slabší chvilky, ale to už k těmto filmům prostě patří. Podle mě si zdejších 59% nezaslouží :) ()

ash.s

Hledáte něco duchaplného plného intelektuálního humoru? V tom případě si tento film vůbec nepouštějte! Pokud ovšem hledáte oddychovku po náročném dni, při které můžete mysl prostě vypnout a jen se bavit, pak neváhejte. Lehce průměrná americká komedie o tom, jak děvče zjistí, že měla více partnerů, než její kamarádky a přesto stále nemá TOHO PRAVÉHO. Jenomže... co když někdo z nich byl ten pravý? A tak začne pátrat... Důvod proč film vidět? Pokud jste si někdy říkali (nebo spíš říkaly :D ) ,,Co má Kapitán Amerika pod uniformou?" Tak zde najdete odpověď ;) ()

walsidal

Pokud bych to měl zformulovat kulantně, asi bych řekl, že to je hodně průměrná romantická komedie s předvídatelným dějem i koncem. Bylo tam i pár vtipných situací, ty ale většinou nebyly herecky plně zužitkovány. ()

sadsammy

Skvělá romantická komedie abych si dala odpočinout od těžkého dne a nemyslet na nic vážného. Jsou tu spousta velice známých herců, což mě docela překvapilo (obzvlášť Morgan Freeman, který souhlasil vůbec na takový film), ale bylo to velmi dobré. Příběh zajímavý i když od samého začátku už víš kdo a s kým bude a jak se to prostě skončí, ale stejně koukáš na komedii protože je moc pěkná. Nevěděla jsem, že Chris Evans je jednou ze hlavních postav, když jsem ho zpozornila se dívat na tuto komedii stalo ještě líp, jelikož tohoto herce miluju. Určitě doporučuju na podívanou. ()

frdd

Film na první pohled sliboval víc ukázek milostného života, než tomu ve skutečnosti bylo, vpravdě lehké zklamání. Myšlenka dobrá, otázka (skoro jako ve Stopařově průvodci po galaxii) jaké je to správné číslo je vtipná a výkon Anny Faris dobře do filmu pasoval ()

Megahead

film mal svoje dobré momenty, priemerné momenty, ale aj trápne momenty. Dievča si uvedomí, že jej cez posteľ prešlo o mnoho viac chlapov, než jej kamarátkam (pričom podľa časáku keď má žena viac ako 20 chlapov, tak ostane slobodná) a jediné riešenie, ktoré jej napadne je to, že si musí vybrať chlapa na život už len z bývalých milencov. A ako to dopadne vie každý, kto si pozrel film. Priemerná komédia na jedno pozretie. ()